Vereniging 'AV Olympus `70' op '4e Westlandse Avondinstuif 2016'

Prijzen

Alberto Biswane
  • overall uitslag - 100m - 11,42
Niko Zuidema
  • overall uitslag - 400m - 50,67
Tom de Gelder
  • overall uitslag - 400m - 50,71
Alberto Biswane
  • overall uitslag - Ver - 5,77

Hoogtepunten

Judy Middelburg Vsen 1500m
  • 4:42,53
  • Issak Berhan Msen 5000m
  • 16:42,32
  • Niko Zuidema Msen 400m
  • 50,67
  • Lisan Duijvestijn MJA 1500m
  • 4:44,96
  • Eva Tetteroo MJA Ver
  • 5,11
  • Tom de Gelder JJA 400m
  • 50,71
  • Aline Philipsen MJA Ver
  • 4,44
  • Alberto Biswane JJB 100m
  • 11,42
  • Thelma Solleveld MJA 400m
  • 59,88
  • Maarten Bakker Msen 1500m
  • 4:27,92
  •  

    overall uitslag - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Alberto Biswane JJB 11,42 +5.1 m/s11,45
    6 Quinten de Brabander JJB 12,12 +3.3 m/s12,49
    7 Guido Stokmans Msen 12,14 +5.1 m/s12,00
    9 Lars Tinneveld JJA 12,33 +5.1 m/s12,48
    16 Timothy Strik JJC 13,69 +3.0 m/s14,69
    17 Paddy Smit JJC 13,73 +3.0 m/s15,00
    18 Eveline va...Marrewijk MJA 13,83 +3.0 m/s14,10
    19 Dano van Calsteren JJC 13,93 +3.0 m/s15,00
    20 Jacco Aalbregt JJC 14,39 +3.0 m/s14,37
    23 Fep van der Ende M60 15,70 +3.0 m/s15,05


    overall uitslag - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Niko Zuidema Msen 50,67 49,99
    3 Tom de Gelder JJA 50,71 50,81
    7 Martijn Tiersma JJA 54,64 54,63
    10 Thelma Solleveld MJA 59,88 58,71
    17 Tom van Buuren JJC 1:10,05 1:10,00
    19 Fep van der Ende M60 1:12,13 1:10,00
    20 Suzanne de Jong MJA 1:12,62 1:10,00


    overall uitslag - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Maarten Bakker Msen 4:27,92 4:30,00
    8 Daan Valstar JJA 4:34,90 4:30,00
    10 Arthur van Dijk M45 4:42,05 4:39,00
    11 Judy Middelburg Vsen 4:42,53 4:39,00
    13 Lisan Duijvestijn MJA 4:44,96 4:39,00
    23 Paddy Smit JJC 5:43,24 4:00,00


    overall uitslag - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Issak Berhan Msen 16:42,32 18:00,00
    10 Merhawi Fsahatian Msen 17:20,10 16:52,00
    11 Willem de Graaf M50 17:31,79 17:30,00
    12 Jan van Hoeven M45 17:39,12 17:30,00
    13 Wesley Odenkirchen Msen 17:40,35 17:30,00
    16 Bram van Paassen Msen 18:31,55 18:30,00
    18 Jeroen Ruigrok M35 19:27,95 19:20,00
    20 Sander van Assen Msen 21:01,02 21:30,00
    22 Hans Valstar M50 21:43,93 21:09,00
    23 Maarten Bakker Msen 21:49,51 21:16,00
    24 Lynn van Toledo MJA 21:49,68 21:16,00
    26 Hermina V...er Maarel V50 23:09,25 22:30,00
    Erwin Sparreboom M45 DNS 15:53,00
    Arthur van Dijk M45 DNF 15:35,36


    overall uitslag - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Ruben Rolvink JJC 10,88 11,50
    7 Etienne Rolvink M40 9,28 10,00
    8 Jonathan ...eugdenhil JJC 6,44 ---
    9 André van der Pijl M45 6,19 6,00


    overall uitslag - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Ruben Rolvink JJC 36,37 28,50
    8 Bo Herrewijnen JJC 34,44 30,00
    11 Eva Tetteroo MJA 31,86 38,45
    13 Timothy Strik JJC 26,73 24,00


    overall uitslag - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Jonathan ...eugdenhil JJC 2,40 2,20
    9 Suzanne va...Marrewijk MJB 2,20 2,30


    overall uitslag - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Alberto Biswane JJB 5,77 5,70
    4 Eva Tetteroo MJA 5,11 5,64
    6 Daan de Jong JJC 5,06 4,80
    9 Aline Philipsen MJA 4,44 4,70
    10 Angela De Vries MJC 4,36 4,65
    11 Eveline va...Marrewijk MJA 4,21 4,50
    14 Jacco Aalbregt JJC 3,83 ---