Vereniging 'AV Lionitas' op '10e Indoor Drachten pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Cat 40mKogelHoogPtnT Ptn
Boate Boetes AV Lionitas Team 06 JPA 9,2 4,20 0,75 62 0
Christoph ...ûndemann AV Lionitas Team 06 JPA 6,6 5,60 1,10 172 172
Daan Sikkema AV Lionitas Team 11 JPA 7,0 5,80 1,10 161 161
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 MPA 7,7 4,30 1,00 133 55
Ids Waanders AV Lionitas Team 11 JPA 7,0 4,60 0,95 133 54
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 JPA DNS DNS DNS 0 0
Julia de Jager AV Lionitas Team 11 MPA 7,5 5,50 0,95 149 53
Karst Vader AV Lionitas Team 11 JPA 7,9 5,20 0,90 109 0
Mayke Ruige AV Lionitas Team 11 MPA 6,9 5,90 1,05 185 185
Néya Schuhmacher AV Lionitas Team 11 MPA 7,7 5,20 1,00 144 49
Quinten Geleynse AV Lionitas Team 11 JPA 7,2 5,50 1,10 152 152
Shanara va...Zandvoort AV Lionitas Team 11 MPA 6,6 6,00 1,00 192 192
Sijbren van Gelder AV Lionitas Team 11 JPA 7,1 5,50 1,15 161 115
Tessa Celine de Roos AV Lionitas Team 11 MPA 7,3 5,50 1,25 191 191
Tyre Boetes AV Lionitas Team 06 JPA 7,7 5,10 0,90 113 41


# Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Impala JPA 11 2:25,7 551
2 Team 01 (Team-est) JPA 12 2:26,6 540
3 Team 11 (Team-est) AV Lionitas JPA 12 2:26,7 538
4 Team 04 (Team-est) JPA 12 2:26,9 536
5 Team 12 (Team-est) AV Heerenveen JPA 13 2:28,8 513
6 Team 08 (Team-est) Groningen Atletiek JPA 12 2:30,9 488
7 Team 09 (Team-est) JPA 12 2:33,3 460
8 Team 03 (Team-est) HAC `63 JPA 12 2:37,5 413
9 Team 07 (Team-est) EAC De Sperwers JPA 13 2:38,8 399
10 Team 05 (Team-est) Groningen Atletiek JPA 12 2:42,9 356
11 Team 10 (Team-est) JPA 11 2:44,0 345
12 Team 06 (Team-est) JPA 11 2:56,8 227


Pupil B - Meerkamp

Naam Team Cat 40mM-balHurkPtnT Ptn
Anna Betzema AV Lionitas Team 22 MPC 7,6 2,50 0,75 162 137
David Andr... Jaspers AV Lionitas Team 23 JPB 7,2 4,70 0,80 161 161
Delano van Zandvoort AV Lionitas Team 23 JPC 7,3 5,30 0,65 179 141
Jayden van Zandvoort AV Lionitas Team 23 JPC 7,5 4,30 0,75 171 171
Jelmer Teppema AV Lionitas Team 23 JPC 7,9 4,50 0,75 162 162
Jesco van Gelder AV Lionitas Team 23 JPC 8,5 3,70 0,60 111 40
Jurre Muller AV Lionitas Team 23 JPC 7,8 4,30 0,70 153 153
Kasper Lubbers AV Lionitas Team 23 JPMini 9,0 2,90 0,65 125 87
Mads Jellema AV Lionitas Team 23 JPMini 9,1 2,70 0,55 101 0
Manon Elise Weiland AV Lionitas Team 22 MPC 7,6 3,10 0,80 182 182
Mirthe van der Wal AV Lionitas Team 22 MPB 8,0 4,30 0,85 156 156
Rhodee Steenwelle AV Lionitas Team 22 MPB DNS DNS DNS 0 0
Ronja Lubbers AV Lionitas Team 22 MPC 9,0 3,00 0,65 111 34
Rowin Kooistra AV Lionitas Team 23 JPC 8,3 3,40 0,70 124 89
Verele Dijkstra AV Lionitas Team 22 MPC 8,3 2,90 0,90 172 172
Wessel Voerman AV Lionitas Team 23 JPC 8,0 2,90 0,70 125 98


# Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AAC `61 JPB 11 2:29,2 624
2 Team 19 (Team-est) JPB 11 2:30,8 609
3 Team 24 (Team-est) AV Heerenveen JPB 8 2:31,0 607
4 Team 14 (Team-est) AV Impala JPB 12 2:33,6 582
4 Team 16 (Team-est) AV Impala JPB 11 2:33,6 582
6 Team 13 (Team-est) JPB 12 2:34,4 574
7 Team 20 (Team-est) HAC `63 JPB 12 2:37,2 547
8 Team 23 (Team-est) AV Lionitas JPB 10 2:37,9 541
9 Team 18 (Team-est) Groningen Atletiek JPB 12 2:38,0 540
10 Team 22 (Team-est) JPB 9 2:39,6 525
11 Team 21 (Team-est) AV Heerenveen JPB 8 2:40,9 513
12 Team 15 (Team-est) JPB 9 2:46,1 467