Vereniging 'GAC Hilversum' op 'CK junioren en senioren'

Prijzen

Yaran Wienneke
  • Jongens Junior A - 100m - 12,07
Yaran Wienneke
  • Jongens Junior A - Speer - 44,28
Yaran Wienneke
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Yaran Wienneke
  • Jongens Junior A - Ver - 5,93
Skip Renders
  • Jongens Junior B - 100m - 12,08
Kristof van Kamperdijk
  • Jongens Junior B - 100m - 12,18
Nicolaas Romagnoli
  • Jongens Junior B - 100m - 12,35
Joep Borninkhof
  • Jongens Junior B - 400m - 54,19
Nicolaas Romagnoli
  • Jongens Junior B - 400m - 55,00
Jelle Rigter
  • Jongens Junior B - 400m - 56,92
Patrick Feijen
  • Jongens Junior B - Discus - 23,26
Martijn de Boer
  • Jongens Junior B - Discus - 19,84
Zenno de Boer
  • Jongens Junior B - Discus - 16,54
Patrick Feijen
  • Jongens Junior B - Kogel - 8,30
Olaf van de Pavert
  • Jongens Junior B - Speer - 36,99
Kristof van Kamperdijk
  • Jongens Junior B - Speer - 35,54
Patrick Feijen
  • Jongens Junior B - Speer - 32,56
Siem ter Braake
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,85
Skip Renders
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Olaf van de Pavert
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Max Defize
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Kristof van Kamperdijk
  • Jongens Junior B - HSS - 11,96
Skip Renders
  • Jongens Junior B - HSS - 11,73
Mark den Blanken
  • Jongens Junior B - HSS - 9,84
Siem ter Braake
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,20
Joep Borninkhof
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,30
Siem ter Braake
  • Jongens Junior B - Ver - 5,89
Skip Renders
  • Jongens Junior B - Ver - 5,83
Joep Borninkhof
  • Jongens Junior B - Ver - 5,38
Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior C - 100m - 11,96
Luc Blank
  • Jongens Junior C - 100m - 13,08
Eric Wolfrat
  • Jongens Junior C - 100m - 13,15
Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior C - 400m - 54,85
Bram van der Laan
  • Jongens Junior C - 400m - 57,74
Thijmen Hakenkruger
  • Jongens Junior C - 400m - 1:03,90
Luc Blank
  • Jongens Junior C - 800m - 2:22,49
Max van Craen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,97
Lars Mol
  • Jongens Junior C - 800m - 2:33,30
Rob Dankers
  • Jongens Junior C - Discus - 21,99
Niels de Boer
  • Jongens Junior C - Discus - 21,74
Quinten Feijen
  • Jongens Junior C - Discus - 20,29
Sean Ansara
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,63
Thijmen Hakenkruger
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,38
Niels de Boer
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,46
Bram van der Laan
  • Jongens Junior C - Speer - 47,39
Sean Ansara
  • Jongens Junior C - Speer - 28,98
Quinten Feijen
  • Jongens Junior C - Speer - 25,26
Eric Wolfrat
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Luc Blank
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Emiel Breken
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,35
Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior C - HSS - 11,36
Rob Dankers
  • Jongens Junior C - HSS - 7,31
Eric Wolfrat
  • Jongens Junior C - Polshoog - 3,00
Luc Blank
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,80
Thijmen Hakenkruger
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,70
Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,42
Bram van der Laan
  • Jongens Junior C - Ver - 5,29
Eric Wolfrat
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Lucas Man
  • Jongens Junior D1 - 100m - 14,90
Dennis Janssen
  • Jongens Junior D1 - 100m - 15,20
Daniël Breken
  • Jongens Junior D1 - 100m - 16,04
Lucas Man
  • Jongens Junior D1 - 400m - 1:08,68
Lukas Renaud
  • Jongens Junior D1 - 400m - 1:10,33
Dennis Janssen
  • Jongens Junior D1 - 400m - 1:13,83
Robin Pos
  • Jongens Junior D1 - 800m - 2:34,82
Lukas Renaud
  • Jongens Junior D1 - 800m - 2:40,10
Dani Suparmono
  • Jongens Junior D1 - 800m - 2:52,01
Robin Pos
  • Jongens Junior D1 - Speer - 22,82
Tom Benschop
  • Jongens Junior D1 - Speer - 18,18
Robin Pos
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,30
Tom Benschop
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,20
Daniël Breken
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,20
Lukas Renaud
  • Jongens Junior D1 - HSS - 7,99
Lucas Man
  • Jongens Junior D1 - HSS - 7,57
Dani Suparmono
  • Jongens Junior D1 - HSS - 7,55
Robin Pos
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,00
Dennis Janssen
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,58
Melle Olthuis
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,52
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior D2 - 100m - 13,69
Kris Andriessen
  • Jongens Junior D2 - 100m - 14,27
Laurens Jordense
  • Jongens Junior D2 - 100m - 14,29
Laurens Jordense
  • Jongens Junior D2 - 400m - 1:09,32
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior D2 - 400m - 1:14,08
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - 800m - 2:25,05
David Neidig
  • Jongens Junior D2 - 800m - 2:46,11
Bastian Jansma
  • Jongens Junior D2 - 800m - 2:53,43
Kris Andriessen
  • Jongens Junior D2 - Discus - 18,82
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior D2 - Discus - 16,77
Merlijn Munneke
  • Jongens Junior D2 - Discus - 13,32
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,70
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 9,50
Kris Andriessen
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 9,45
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Speer - 40,11
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior D2 - Speer - 27,21
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior D2 - Speer - 21,45
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,40
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,30
Onno Krans
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,20
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior D2 - HSS - 8,88
Laurens Jordense
  • Jongens Junior D2 - HSS - 8,83
Milan Falentijn
  • Jongens Junior D2 - HSS - 8,49
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,90
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,08
Flo van Raalte
  • Jongens Junior D2 - Ver - 3,96
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior D2 - Ver - 3,95
Chishala Wijmans
  • Masters mannen - 100m - 13,72
Rendolf van Hoof
  • Masters mannen - 400m - 2:28,44
Rendolf van Hoof
  • Masters mannen - 800m - 5:50,83
Chishala Wijmans
  • Masters mannen - Speer - 27,26
Paul Groen
  • Senioren mannen - 100m - 11,53
Roman Monte
  • Senioren mannen - 100m - 12,10
Steven Mijnhout
  • Senioren mannen - 100m - 13,53
David Vonk
  • Senioren mannen - 400m - 53,40
Pieter Mijnhout
  • Senioren mannen - 400m - 53,93
David Vonk
  • Senioren mannen - 800m - 2:06,78
Pieter Mijnhout
  • Senioren mannen - 800m - 2:09,15
Thomas Mijnhout
  • Senioren mannen - 800m - 2:38,38
Paul Groen
  • Senioren mannen - Discus - 40,59
Thomas Mijnhout
  • Senioren mannen - Kogel - 8,44
Paul Groen
  • Senioren mannen - Speer - 48,65
Roman Monte
  • Senioren mannen - Speer - 42,69
Tom Dankers
  • Senioren mannen - Speer - 32,96
Steven Mijnhout
  • Senioren mannen - Hoog - 1,65
David Vonk
  • Senioren mannen - HSS - 10,45
Roman Monte
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,60
Pieter Mijnhout
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,60
Pieter Knotnerus
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,00
Paul Groen
  • Senioren mannen - Ver - 6,50
Roman Monte
  • Senioren mannen - Ver - 6,34
Pieter Mijnhout
  • Senioren mannen - Ver - 5,68
Brigitte van de Kamp-Linnebank
  • Masters vrouwen - Kogel - 9,29
Brigitte van de Kamp-Linnebank
  • Masters vrouwen - Polshoog - 2,80
Dieuwertje Kok
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,36
Dieuwertje Kok
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,30
Dieuwertje Kok
  • Meisjes Junior A - HSS - 8,79
Dieuwertje Kok
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,22
Anja Bekema
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,85
Luna Scheffer
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,99
Sterre Weber
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,02
Anja Bekema
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:04,15
Eden Göbbels
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:37,62
Justine Fleming
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:49,14
Marieke Van der Laan
  • Meisjes Junior B - Discus - 20,35
Marieke de Vor
  • Meisjes Junior B - Discus - 20,08
Channa Van Gameren
  • Meisjes Junior B - Discus - 19,23
Marieke Van der Laan
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,77
Luna Scheffer
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,33
Channa Van Gameren
  • Meisjes Junior B - Kogel - 8,50
Anja Bekema
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,15
Marieke Van der Laan
  • Meisjes Junior B - Speer - 23,31
Channa Van Gameren
  • Meisjes Junior B - Speer - 19,53
Sterre Weber
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Mauve Bos
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,35
Sterre Weber
  • Meisjes Junior B - HSS - 10,07
Mauve Bos
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,75
Susan Visser
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,72
Anja Bekema
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,70
Sterre Weber
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,82
Eden Göbbels
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,59
Mauve Bos
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,41
Kato Leusink
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,24
Puck Harms
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,72
Milou Mijnhout
  • Meisjes Junior C - 100m - 14,09
Kato Leusink
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:01,49
Mette Oosterink
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:43,82
Pien Scheer
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:44,04
Ella Keijser
  • Meisjes Junior C - Discus - 15,86
Xanthe Buruma
  • Meisjes Junior C - Discus - 14,92
Sterre Renner
  • Meisjes Junior C - Discus - 12,62
Puck Harms
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,56
Lilian Tabak
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,74
Charlize Capel
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,41
Kato Leusink
  • Meisjes Junior C - Speer - 32,92
Babet Tabak
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,03
Lilian Tabak
  • Meisjes Junior C - Speer - 23,46
Puck Harms
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,60
Babet Tabak
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Kato Leusink
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Emma van der Schoor
  • Meisjes Junior C - HSS - 8,16
Otte Wienese
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 3,00
Ilse Hengeveld
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,30
Puck Harms
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,89
Mette Oosterink
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,48
Babet Tabak
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,25
Roos Wortel
  • Meisjes Junior D1 - 100m - 14,90
Mare Lei
  • Meisjes Junior D1 - 100m - 15,09
Hassanatou Barry
  • Meisjes Junior D1 - 100m - 15,71
Roos Wortel
  • Meisjes Junior D1 - 400m - 1:10,34
Mare Lei
  • Meisjes Junior D1 - 400m - 1:19,61
Sterre de Beer
  • Meisjes Junior D1 - 400m - 1:26,58
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior D1 - 800m - 2:34,69
Roos Wortel
  • Meisjes Junior D1 - 800m - 2:47,76
Mila Nijsse
  • Meisjes Junior D1 - 800m - 2:55,48
Elisa van der Linden
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 16,51
Meike Bakker
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,88
Sterre de Beer
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 5,45
Meike Bakker
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 17,87
Mila Nijsse
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 11,31
Marit van der Vliet
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 9,77
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,40
Rikkie Bosman
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,30
Hassanatou Barry
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,25
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior D1 - HSS - 9,07
Rikkie Bosman
  • Meisjes Junior D1 - HSS - 8,26
Meike Bakker
  • Meisjes Junior D1 - HSS - 8,16
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,20
Meike Bakker
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,90
Roos Wortel
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,71
Lara van Beusekom
  • Meisjes Junior D2 - 100m - 14,62
Sophie Romagnoli
  • Meisjes Junior D2 - 100m - 14,69
Wicky Hulselmans
  • Meisjes Junior D2 - 100m - 14,83
Sophie Romagnoli
  • Meisjes Junior D2 - 400m - 1:08,82
Meintje Glimmerveen
  • Meisjes Junior D2 - 400m - 1:10,53
Wicky Hulselmans
  • Meisjes Junior D2 - 400m - 1:11,44
Suzet Doornheim
  • Meisjes Junior D2 - 800m - 2:50,67
Charlotte Kooiman
  • Meisjes Junior D2 - 800m - 3:14,04
Isa Nijkamp
  • Meisjes Junior D2 - 800m - 3:15,91
Tamara Hoeksel
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 17,74
Sarah Breken
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 14,64
Charlotte Kooiman
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 12,79
Wicky Hulselmans
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 9,71
Sacha Dekker
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 8,04
Sophie Romagnoli
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 7,83
Wicky Hulselmans
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 30,39
Sarah Breken
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 17,25
Charlotte Kooiman
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 17,04
Lara van Beusekom
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,35
Meintje Glimmerveen
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,35
Eva van Kampen
  • Meisjes Junior D2 - HSS - 7,83
Sacha Dekker
  • Meisjes Junior D2 - HSS - 7,75
Sarah Breken
  • Meisjes Junior D2 - HSS - 7,74
Suzet Doornheim
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,89
Lara van Beusekom
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,83
Sophie Romagnoli
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,82
Judith Rasch
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,80
Aline Bloom
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,99
Tessa van der Mark
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,85
Wendy Vet
  • Senioren vrouwen - Discus - 26,26
Judith Rasch
  • Senioren vrouwen - Discus - 23,66
Aline Bloom
  • Senioren vrouwen - Discus - 22,07
Amelie Blankenzee
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,83
Wendy Vet
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,33
Monique Hennipman
  • Senioren vrouwen - Speer - 29,46
Aline Bloom
  • Senioren vrouwen - Speer - 27,37
Judith Rasch
  • Senioren vrouwen - Speer - 26,88
Amelie Blankenzee
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,35
Monique Hennipman
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,35
Wendy Vet
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,25
Tessa van der Mark
  • Senioren vrouwen - HSS - 8,47
Aline Bloom
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,49
Judith Rasch
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,35
Amelie Blankenzee
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,29

Hoogtepunten

Siem ter Braake JJB Hoog
  • 1,85
  • Sterre Weber MJB Ver
  • 4,82
  • Pieter Mijnhout Msen Polshoog
  • 3,60
  • Sterre Weber MJB Hoog
  • 1,40
  • Roman Monte Msen Polshoog
  • 4,60
  • Mauve Bos MJB HSS
  • 9,75
  • Anja Bekema MJB 400m
  • 1:04,15
  • Siem ter Braake JJB Polshoog
  • 4,20
  • Paul Groen Msen Ver
  • 6,50
  • Sterre Weber MJB HSS
  • 10,07
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Yaran Wienneke 12,07 -1.0 m/s11,64


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Yaran Wienneke 44,28 37,41


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yaran Wienneke 1,70 1,70


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Yaran Wienneke 5,93 +2.0 m/s6,02


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Skip Renders 12,08 -1.0 m/s11,65
    2 Kristof va...amperdijk 12,18 -1.0 m/s12,15
    3 Nicolaas Romagnoli 12,35 -1.6 m/s12,00
    4 Joep Borninkhof 12,39 -2.4 m/s12,22
    5 Siem ter Braake 12,52 -1.6 m/s12,34
    6 Jelle Rigter 12,66 -1.0 m/s12,54
    7 Olaf van de Pavert 12,70 -1.0 m/s12,60
    8 Mark den Blanken 13,62 -0.2 m/s---
    9 Zenno de Boer 13,68 -2.4 m/s---
    10 Damon Burgman 14,77 -1.2 m/s14,73
    11 Martijn de Boer 15,56 +0.1 m/s16,86
    Max Defize DNS 12,80
    Siebe Heuperman DNS 10,45


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joep Borninkhof 54,19 54,00
    2 Nicolaas Romagnoli 55,00 53,79
    3 Jelle Rigter 56,92 53,75
    4 Zenno de Boer 1:04,23 ---
    5 Damon Burgman 1:12,21 1:25,90


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 4x400m TEAM MILA GAC Hilversum - JJB 4 4:33,59 204


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Feijen 23,26 23,55
    2 Martijn de Boer 19,84 17,18
    3 Zenno de Boer 16,54 ---
    4 Nicolaas Romagnoli 14,20 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Feijen 8,30 8,46
    Siebe Heuperman DNS 10,10


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Olaf van de Pavert 36,99 35,00
    2 Kristof va...amperdijk 35,54 41,82
    3 Patrick Feijen 32,56 33,97
    4 Jelle Rigter 30,60 27,20
    5 Max Defize 29,98 38,00
    6 Martijn de Boer 24,05 21,76
    Siebe Heuperman DNS 36,84


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Siem ter Braake 1,85 1,85
    2 Skip Renders 1,60 1,60
    2 Olaf van de Pavert 1,60 1,70
    2 Max Defize 1,60 1,60
    5 Mark den Blanken 1,50 ---
    6 Julius Milo 1,45 1,40


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Kristof va...amperdijk 11,96 -1.9 m/s11,95
    2 Skip Renders 11,73 -1.8 m/s11,63
    3 Mark den Blanken 9,84 -0.7 m/s---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Siem ter Braake 4,20 4,40
    2 Joep Borninkhof 3,30 3,30
    Julius Milo DNS 2,60


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Siem ter Braake 5,89 --- 5,89 +1.9 m/s6,11
    2 Skip Renders 5,83 --- 5,83 +2.0 m/s6,18
    3 Joep Borninkhof 5,38 --- 5,38 +2.5 m/s5,50
    4 Max Defize 5,29 --- 5,29 +1.3 m/s5,30
    5 Kristof va...amperdijk 5,22 --- 5,22 +0.5 m/s5,24
    6 Olaf van de Pavert 4,80 --- 4,80 +1.5 m/s5,18
    7 Jelle Rigter 4,72 --- 4,72 +1.3 m/s5,20
    8 Mark den Blanken 4,58 --- 4,58 +1.0 m/s---
    9 Nicolaas Romagnoli 4,52 --- 4,52 -1.0 m/s---
    10 Zenno de Boer 4,25 --- 4,25 +0.5 m/s---
    11 Julius Milo 3,93 3,70 3,93 +2.1 m/s4,00
    Siebe Heuperman - --- DNS 5,63


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Gabriël ...rnelissen 11,96 -1.2 m/s11,66
    2 Luc Blank 13,08 +0.1 m/s13,37
    3 Eric Wolfrat 13,15 +0.1 m/s13,14
    4 Bram van der Laan 13,28 -1.2 m/s12,82
    5 Sean Ansara 13,89 -0.7 m/s---
    6 Quinten Feijen 14,34 -1.2 m/s13,88
    7 Tom Fontani 14,39 -0.3 m/s---
    8 Joris van Luyken 14,65 +0.1 m/s13,00
    9 Tim Buskens 14,73 -0.7 m/s---
    10 Emiel Breken 14,77 -0.3 m/s---
    11 André Fel...dal Lopes 16,97 -1.2 m/s---
    12 Floris van Borselen 18,09 -1.2 m/s---
    13 Koen Duikersloot 20,18 -0.3 m/s15,44


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gabriël ...rnelissen 54,85 1:00,00
    2 Bram van der Laan 57,74 1:00,00
    3 Thijmen Hakenkruger 1:03,90 57,05
    4 Tim Buskens 1:06,22 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luc Blank 2:22,49 2:17,00
    2 Max van Craen 2:24,97 2:18,67
    3 Lars Mol 2:33,30 2:31,35
    4 Thijmen Hakenkruger 2:35,94 2:30,84


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rob Dankers 21,99 20,70
    2 Niels de Boer 21,74 20,59
    3 Quinten Feijen 20,29 19,74


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Sean Ansara 10,63 ---
    2 Thijmen Hakenkruger 8,38 8,42
    3 Niels de Boer 7,46 7,59
    4 Rob Dankers 6,72 7,55
    5 Emiel Breken 5,63 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Bram van der Laan 47,39 51,94
    2 Sean Ansara 28,98 ---
    3 Quinten Feijen 25,26 22,23
    4 Tom Fontani 20,25 ---
    5 Niels de Boer 19,99 26,52
    6 André Fel...dal Lopes 17,88 ---
    7 Rob Dankers 17,57 14,76
    8 Floris van Borselen 13,23 ---
    Koen Duikersloot DNS 25,96


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Eric Wolfrat 1,60 1,60
    2 Luc Blank 1,55 1,61
    3 Emiel Breken 1,35 ---
    Floris van Borselen DNS ---


    Jongens Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Gabriël ...rnelissen 11,36 +0.5 m/s11,80
    2 Rob Dankers 7,31 +3.0 m/s6,37


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Eric Wolfrat 3,00 3,25
    2 Luc Blank 2,80 2,81
    3 Thijmen Hakenkruger 2,70 2,65
    4 Koen Duikersloot 2,50 2,65
    5 Sean Ansara 2,40 ---
    5 Joris van Luyken 2,40 2,50
    7 Tom Fontani 2,20 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Gabriël ...rnelissen 5,42 +2.0 m/s5,70
    2 Bram van der Laan 5,29 +1.0 m/s5,36
    3 Eric Wolfrat 5,15 +1.7 m/s5,11
    4 Tom Fontani 4,28 +1.2 m/s---
    5 Quinten Feijen 4,05 +0.5 m/s4,13
    6 Emiel Breken 3,86 -0.7 m/s---
    Koen Duikersloot DNS 3,99


    Jongens Junior D1 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lucas Man 14,90 -1.1 m/s14,48
    2 Dennis Janssen 15,20 -1.5 m/s---
    3 Daniël Breken 16,04 -1.5 m/s---
    4 Tom Benschop 16,22 -1.1 m/s---
    5 Melle Olthuis 17,00 -1.5 m/s---
    Felix van Craen DNS ---


    Jongens Junior D1 - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lucas Man 1:08,68 ---
    2 Lukas Renaud 1:10,33 ---
    3 Dennis Janssen 1:13,83 ---
    4 Dani Suparmono 1:15,00 1:20,00
    Felix van Craen DNS ---


    Jongens Junior D1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robin Pos 2:34,82 2:35,01
    2 Lukas Renaud 2:40,10 ---
    3 Dani Suparmono 2:52,01 ---
    Felix van Craen DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Daniël Breken DNS ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Robin Pos 22,82 24,82
    2 Tom Benschop 18,18 18,50


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Robin Pos 1,30 1,30
    2 Tom Benschop 1,20 1,20
    2 Daniël Breken 1,20 ---
    4 Lukas Renaud 1,15 1,25
    4 Dennis Janssen 1,15 ---


    Jongens Junior D1 - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Lukas Renaud 7,99 +0.6 m/s---
    2 Lucas Man 7,57 +2.6 m/s7,92
    3 Dani Suparmono 7,55 -0.7 m/s---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Robin Pos 4,00 -0.9 m/s4,20
    2 Dennis Janssen 3,58 -0.8 m/s---
    3 Melle Olthuis 3,52 -0.7 m/s---
    4 Dani Suparmono 3,41 -0.7 m/s3,50
    5 Lucas Man 3,24 +2.3 m/s3,47
    6 Tom Benschop 3,14 +1.5 m/s3,53
    Daniël Breken DNS ---
    Felix van Craen DNS ---


    Jongens Junior D2 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Miro van Wieringen 13,69 -0.7 m/s1:18,00
    2 Kris Andriessen 14,27 -1.1 m/s15,54
    3 Laurens Jordense 14,29 -1.0 m/s14,49
    4 Jonas Elzinga 14,32 -1.1 m/s14,78
    5 Flo van Raalte 14,68 -1.0 m/s14,43
    6 Bastian Jansma 15,38 -0.7 m/s15,10
    7 Milan Falentijn 16,08 -1.1 m/s15,52
    8 Onno Krans 17,49 -1.0 m/s17,80
    9 Merlijn Munneke 19,50 -0.7 m/s---
    10 Aron Doehri 20,17 -1.1 m/s16,15


    Jongens Junior D2 - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laurens Jordense 1:09,32 1:14,65
    2 Miro van Wieringen 1:14,08 15:13,00
    Aron Doehri DNS ---


    Jongens Junior D2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen 2:25,05 2:29,62
    2 David Neidig 2:46,11 ---
    3 Bastian Jansma 2:53,43 3:01,14


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Kris Andriessen 18,82 21,59
    2 Max Veldhuizen 16,77 22,33
    3 Merlijn Munneke 13,32 ---
    4 Flo van Raalte 12,40 ---
    Laurens Prins DNS 32,53


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen 10,70 12,42
    2 Jonas Elzinga 9,50 9,37
    3 Kris Andriessen 9,45 9,61
    4 Yoep van Loenen 6,37 6,47
    5 Merlijn Munneke 6,18 ---
    Laurens Prins DNS 13,40


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen 40,11 42,59
    2 Jonas Elzinga 27,21 23,85
    3 Max Veldhuizen 21,45 26,47
    4 Kris Andriessen 20,53 15,01
    5 Onno Krans 16,85 16,33
    6 Yoep van Loenen 16,34 16,78
    7 Merlijn Munneke 13,28 ---
    8 Aron Doehri 12,44 16,25
    Laurens Prins DNS 25,65


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jonas Elzinga 1,40 1,45
    2 Miro van Wieringen 1,30 1,20
    3 Onno Krans 1,20 1,05


    Jongens Junior D2 - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Max Veldhuizen 8,88 --- 8,88 +0.8 m/s9,04
    2 Laurens Jordense 8,83 --- 8,83 +0.9 m/s7,73
    3 Milan Falentijn 8,49 --- 8,49 +2.2 m/s---
    4 Flo van Raalte 8,45 --- 8,45 +1.4 m/s8,40


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen 2,90 2,80


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Miro van Wieringen 4,08 -0.7 m/s3,92
    2 Flo van Raalte 3,96 -0.3 m/s3,77
    3 Max Veldhuizen 3,95 -0.9 m/s4,39
    4 Laurens Jordense 3,94 +1.6 m/s3,64
    5 Milan Falentijn 3,80 +1.0 m/s3,51
    6 Bastian Jansma 3,67 +0.4 m/s3,89
    7 Onno Krans 3,56 +1.8 m/s3,45
    8 Yoep van Loenen 3,50 -0.5 m/s3,30
    9 David Neidig 2,99 -0.4 m/s---
    Aron Doehri DNS 3,63
    Laurens Prins DNS 3,32


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Chishala Wijmans 13,72 -1.6 m/s13,03


    Masters mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rendolf van Hoof 2:28,44 ---


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rendolf van Hoof 5:50,83 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 4x100m Vroegah Toen GAC Hilversum - Mmas 4 53,26 338


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 4x400m Vroegah Toen GAC Hilversum - Mmas 4 4:10,66 353


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Chishala Wijmans 27,26 28,31


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Paul Groen 11,53 -1.6 m/s---
    2 Roman Monte 12,10 -1.0 m/s11,60
    3 Steven Mijnhout 13,53 -1.0 m/s12,59


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 David Vonk 53,40 53,00
    2 Pieter Mijnhout 53,93 52,70


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 David Vonk 2:06,78 1:54,71
    2 Pieter Mijnhout 2:09,15 1:56,09
    3 Thomas Mijnhout 2:38,38 2:10,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Met Twee Vingers in de Neus GAC Hilversum - Msen 4 46,79 644
    2 Team Mijnhout GAC Hilversum - Msen 4 55,18 260
    3 Gouden oude ploeg 4x100 GAC Hilversum - Msen 4 55,88 234
    4 4x100m D+ groep GAC Hilversum - Msen 4 58,87 126
    5 Ladies on the run GAC Hilversum - Msen 4 1:01,62 37


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team Roman GAC Hilversum - Msen 4 4:06,28 385
    2 D+ Fun Team GAC Hilversum - Msen 4 4:19,21 294
    3 Gouden oude ploeg 4x400 GAC Hilversum - Msen 4 4:24,10 262
    4 4x400m D+ team 2 GAC Hilversum - Msen 4 4:50,98 106


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Paul Groen 40,59 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Mijnhout 8,44 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Paul Groen 48,65 ---
    2 Roman Monte 42,69 46,00
    3 Tom Dankers 32,96 32,37
    4 Steven Mijnhout 32,17 35,65
    5 Thomas Mijnhout 30,25 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Steven Mijnhout 1,65 1,77


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 David Vonk 10,45 -1.0 m/s10,60


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Roman Monte 4,60 5,00
    2 Pieter Mijnhout 3,60 4,30
    3 Pieter Knotnerus 3,00 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Paul Groen 6,50 --- 6,50 -0.9 m/s---
    2 Roman Monte 6,34 6,16 6,34 +2.3 m/s6,00
    3 Pieter Mijnhout 5,68 --- 5,68 +0.3 m/s---
    4 Steven Mijnhout 5,38 --- 5,38 +2.2 m/s6,05
    5 David Vonk 5,01 --- 5,01 +0.8 m/s---
    6 Thomas Mijnhout 4,41 --- 4,41 +0.6 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Brigitte v...Linnebank 9,29 ---


    Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Brigitte v...Linnebank 2,80 ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Dieuwertje Kok 8,36 9,50


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Dieuwertje Kok 1,30 1,30


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Dieuwertje Kok 8,79 -2.2 m/s9,15


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Dieuwertje Kok 4,22 +1.4 m/s4,58


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anja Bekema 13,85 -0.2 m/s13,72
    2 Luna Scheffer 13,99 -1.5 m/s13,23
    3 Sterre Weber 14,02 -1.5 m/s13,50
    4 Justine Fleming 14,18 -1.5 m/s13,88
    5 Eden Göbbels 14,25 -1.5 m/s14,00
    6 Mauve Bos 14,55 -1.0 m/s14,00
    7 Fay Blank 14,82 -1.0 m/s14,12
    8 Marieke de Vor 14,88 -2.4 m/s14,90
    9 Linde Buruma 15,39 -1.0 m/s14,80
    Laura Sluyters DNS 14,43


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anja Bekema 1:04,15 1:03,26


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eden Göbbels 2:37,62 2:30,00
    2 Justine Fleming 2:49,14 2:47,67


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Marieke Van der Laan 20,35 ---
    2 Marieke de Vor 20,08 ---
    3 Channa Van Gameren 19,23 20,46


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marieke Van der Laan 9,77 ---
    2 Luna Scheffer 9,33 9,87
    3 Channa Van Gameren 8,50 8,64
    4 Linde Buruma 7,15 7,47
    5 Fay Blank 6,70 6,50


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Anja Bekema 30,15 30,64
    2 Marieke Van der Laan 23,31 ---
    3 Channa Van Gameren 19,53 20,61


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Weber 1,40 1,54
    2 Mauve Bos 1,35 1,50


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Sterre Weber 10,07 --- 10,07 +0.1 m/s9,33
    2 Mauve Bos 9,75 --- 9,75 +0.5 m/s---
    3 Susan Visser 9,72 --- 9,72 -0.5 m/s10,37
    4 Luna Scheffer 9,52 --- 9,52 -1.8 m/s9,55
    5 Eden Göbbels 9,44 --- 9,44 -0.6 m/s9,00
    6 Justine Fleming 8,46 --- 8,46 -0.6 m/s---
    7 Linde Buruma 8,22 --- 8,22 -1.0 m/s---
    8 Fay Blank 8,04 7,90 8,04 +2.1 m/s7,50


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Anja Bekema 2,70 2,90


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Sterre Weber 4,82 --- 4,82 +1.1 m/s5,10
    2 Eden Göbbels 4,59 --- 4,59 -0.5 m/s4,80
    3 Mauve Bos 4,41 --- 4,41 +0.7 m/s4,76
    4 Susan Visser 4,36 --- 4,36 -0.9 m/s4,74
    5 Luna Scheffer 4,20 --- 4,20 +1.3 m/s4,78
    6 Justine Fleming 3,98 --- 3,98 +0.8 m/s3,77
    7 Linde Buruma 3,92 3,90 3,92 +2.1 m/s4,92
    8 Fay Blank 3,88 --- 3,88 +1.2 m/s4,00


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kato Leusink 13,24 -2.0 m/s12,63
    2 Puck Harms 13,72 -1.5 m/s13,30
    3 Milou Mijnhout 14,09 -2.0 m/s13,75
    4 Emma van der Schoor 14,69 -2.0 m/s14,74
    5 Mette Oosterink 14,70 -1.0 m/s---
    6 Mella Scheffer 14,72 -2.0 m/s---
    7 Babet Tabak 15,08 -0.4 m/s14,51
    8 Ilse Hengeveld 15,23 -0.3 m/s---
    9 Sterre Renner 15,35 -2.0 m/s---
    10 Ella Keijser 16,24 -2.0 m/s---
    11 Xanthe Buruma 16,59 -1.5 m/s---


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kato Leusink 1:01,49 1:00,00


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mette Oosterink 2:43,82 2:30,00
    2 Pien Scheer 2:44,04 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ella Keijser 15,86 ---
    2 Xanthe Buruma 14,92 ---
    3 Sterre Renner 12,62 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Puck Harms 9,56 10,00
    2 Lilian Tabak 8,74 ---
    3 Charlize Capel 8,41 ---
    4 Mella Scheffer 7,24 ---
    5 Milou Mijnhout 7,12 7,57
    6 Xanthe Buruma 6,04 ---
    7 Pien Scheer 5,89 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Kato Leusink 32,92 33,81
    2 Babet Tabak 28,03 23,62
    3 Lilian Tabak 23,46 ---
    4 Mette Oosterink 22,17 ---
    5 Emma van der Schoor 21,64 ---
    6 Milou Mijnhout 20,54 20,41
    7 Charlize Capel 18,24 ---
    8 Ella Keijser 17,41 ---
    9 Sterre Renner 12,73 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Puck Harms 1,60 1,65
    2 Babet Tabak 1,50 1,50
    3 Kato Leusink 1,45 1,60
    4 Mella Scheffer 1,40 ---
    5 Sterre Renner 1,30 ---
    5 Pien Scheer 1,30 ---
    5 Ilse Hengeveld 1,30 1,40
    5 Lilian Tabak 1,30 ---
    9 Ella Keijser 1,25 ---


    Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Emma van der Schoor 8,16 -2.8 m/s---


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Otte Wienese 3,00 3,01
    2 Ilse Hengeveld 2,30 2,21


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Puck Harms 4,89 +1.2 m/s4,98
    2 Mette Oosterink 4,48 +1.5 m/s---
    3 Babet Tabak 4,25 +2.2 m/s4,45
    4 Mella Scheffer 4,14 +0.7 m/s---
    5 Ilse Hengeveld 4,10 +1.7 m/s4,47
    6 Milou Mijnhout 4,08 +1.7 m/s4,15
    7 Lilian Tabak 4,04 +0.8 m/s---
    8 Pien Scheer 3,82 -0.4 m/s---
    9 Xanthe Buruma 3,70 +1.2 m/s---
    10 Emma van der Schoor 3,64 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Roos Wortel 14,90 -1.3 m/s---
    2 Mare Lei 15,09 -0.3 m/s14,71
    3 Hassanatou Barry 15,71 -1.3 m/s---
    4 Masja Wilders 16,22 -1.3 m/s---
    5 Sterre de Beer 16,35 -0.3 m/s---
    6 Jildou Smit 17,04 -1.3 m/s---
    7 Marit van der Vliet 17,79 -1.5 m/s17,62
    8 Elisa van der Linden 18,36 -1.5 m/s18,49


    Meisjes Junior D1 - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roos Wortel 1:10,34 ---
    2 Mare Lei 1:19,61 ---
    3 Sterre de Beer 1:26,58 ---


    Meisjes Junior D1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Myrte van der Schoot 2:34,69 2:35,00
    2 Roos Wortel 2:47,76 2:35,00
    3 Mila Nijsse 2:55,48 ---
    4 Rikkie Bosman 2:59,11 2:58,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Elisa van der Linden 16,51 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Meike Bakker 8,88 9,92
    2 Sterre de Beer 5,45 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Meike Bakker 17,87 20,80
    2 Mila Nijsse 11,31 14,76
    3 Marit van der Vliet 9,77 9,83
    4 Hassanatou Barry 8,59 ---
    5 Eva Schwencke 8,19 ---
    6 Elisa van der Linden 7,69 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Myrte van der Schoot 1,40 1,35
    2 Rikkie Bosman 1,30 1,25
    3 Hassanatou Barry 1,25 ---
    4 Eva Schwencke 1,10 ---
    4 Marit van der Vliet 1,10 1,20


    Meisjes Junior D1 - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Myrte van der Schoot 9,07 --- 9,07 +3.2 m/s8,98
    2 Rikkie Bosman 8,26 --- 8,26 +0.4 m/s7,45
    3 Meike Bakker 8,16 --- 8,16 +1.3 m/s7,98
    4 Mare Lei 6,97 --- 6,97 +0.8 m/s---
    5 Eva Schwencke 6,06 --- 6,06 +2.5 m/s---
    Mila Nijsse - --- DNS 6,70


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Myrte van der Schoot 4,20 --- --- 4,20 +1.7 m/s4,29
    2 Meike Bakker 3,90 --- --- 3,90 -1.1 m/s4,14
    3 Roos Wortel 3,71 --- --- 3,71 -1.5 m/s4,09
    4 Rikkie Bosman 3,63 --- --- 3,63 -0.4 m/s3,55
    5 Mare Lei 3,59 --- --- 3,59 +1.8 m/s3,68
    6 Masja Wilders 3,38 --- --- 3,38 -1.5 m/s---
    7 Marit van der Vliet 3,33 --- --- 3,33 +1.2 m/s3,38
    8 Hassanatou Barry 3,30 --- --- 3,30 -0.8 m/s---
    9 Sterre de Beer 3,28 --- --- 3,28 +1.2 m/s---
    10 Mila Nijsse 3,27 --- --- 3,27 -1.0 m/s3,35
    11 Elisa van der Linden 2,70 2,85 3,03 3,03 +0.5 m/s3,02
    12 Eva Schwencke 2,82 --- --- 2,82 +0.3 m/s---
    12 Jildou Smit 2,82 --- --- 2,82 +1.9 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lara van Beusekom 14,62 -0.4 m/s14,44
    2 Sophie Romagnoli 14,69 -1.5 m/s14,50
    3 Wicky Hulselmans 14,83 -0.4 m/s14,82
    4 Meintje Glimmerveen 15,09 -0.4 m/s14,99
    5 Sarah Breken 15,42 -0.4 m/s15,69
    6 Suzet Doornheim 15,76 -0.3 m/s15,71
    7 Sacha Dekker 16,08 -0.3 m/s15,55
    8 Eva van Kampen 16,37 -0.3 m/s---
    9 Tamara Hoeksel 16,84 -0.3 m/s---
    10 Charlotte Kooiman 17,34 -1.3 m/s---
    11 Marieke Buskens 17,54 -0.4 m/s17,08
    12 Isa Nijkamp 18,06 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sophie Romagnoli 1:08,82 1:06,00
    2 Meintje Glimmerveen 1:10,53 ---
    3 Wicky Hulselmans 1:11,44 1:16,34
    4 Eva van Kampen 1:14,45 ---
    5 Helena Kruger 1:14,59 ---
    Marieke Buskens DNS 1:24,58


    Meisjes Junior D2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suzet Doornheim 2:50,67 2:56,22
    2 Charlotte Kooiman 3:14,04 ---
    3 Isa Nijkamp 3:15,91 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tamara Hoeksel 17,74 ---
    2 Sarah Breken 14,64 16,11
    3 Charlotte Kooiman 12,79 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Wicky Hulselmans 9,71 10,11
    2 Sacha Dekker 8,04 7,87
    3 Sophie Romagnoli 7,83 7,50


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Wicky Hulselmans 30,39 30,53
    2 Sarah Breken 17,25 18,51
    3 Charlotte Kooiman 17,04 ---
    4 Lara van Beusekom 12,33 10,19
    5 Isa Nijkamp 11,33 ---
    6 Marieke Buskens 9,24 10,86


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lara van Beusekom 1,35 1,40
    1 Meintje Glimmerveen 1,35 1,35


    Meisjes Junior D2 - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Eva van Kampen 7,83 +1.8 m/s---
    2 Sacha Dekker 7,75 +1.3 m/s7,96
    3 Sarah Breken 7,74 +0.7 m/s---
    4 Tamara Hoeksel 6,63 +0.2 m/s---
    Suzet Doornheim DNS 8,23


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Suzet Doornheim 3,89 --- 3,89 +0.7 m/s3,98
    2 Lara van Beusekom 3,83 --- 3,83 +1.1 m/s3,88
    3 Sophie Romagnoli 3,82 --- 3,82 -0.7 m/s3,98
    4 Meintje Glimmerveen 3,69 --- 3,69 +1.3 m/s4,06
    5 Sacha Dekker 3,49 3,29 3,49 +2.5 m/s3,85
    6 Eva van Kampen 3,41 --- 3,41 +1.2 m/s---
    7 Isa Nijkamp 2,93 --- 2,93 +0.6 m/s---
    8 Tamara Hoeksel 2,89 --- 2,89 +0.7 m/s---
    9 Helena Kruger 2,87 --- 2,87 +1.5 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Judith Rasch 13,80 -0.2 m/s---
    2 Aline Bloom 13,99 -0.2 m/s---
    3 Tessa van der Mark 14,85 -1.0 m/s---
    4 Amelie Blankenzee 14,90 -2.4 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Wendy Vet 26,26 ---
    2 Judith Rasch 23,66 ---
    3 Aline Bloom 22,07 ---
    4 Tessa van der Mark 20,19 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Amelie Blankenzee 8,83 ---
    2 Wendy Vet 8,33 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Monique Hennipman 29,46 ---
    2 Aline Bloom 27,37 ---
    3 Judith Rasch 26,88 ---
    4 Wendy Vet 24,63 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Amelie Blankenzee 1,35 ---
    1 Monique Hennipman 1,35 ---
    3 Wendy Vet 1,25 ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Tessa van der Mark 8,47 -1.1 m/s---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Aline Bloom 4,49 --- 4,49 +0.3 m/s---
    2 Judith Rasch 4,35 --- 4,35 +1.7 m/s---
    3 Amelie Blankenzee 4,29 --- 4,29 +1.5 m/s---
    4 Tessa van der Mark 3,89 3,54 3,89 +0.7 m/s---