Vereniging 'ARV Ilion' op 'Openingswedstrijd ARV Ilion 2016'

Prijzen

Dani Bontenbal
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 189 punten
  • 60 meter   11,0
  • Slingeren   12,00
  • Vortexwerpen   27,00
  • Verspringen   2,90
Willem van der Hoest
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 184 punten
  • 60 meter   10,6
  • Slingeren   14,00
  • Vortexwerpen   20,00
  • Verspringen   2,95
Giel van Veen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 174 punten
  • 60 meter   10,6
  • Slingeren   13,50
  • Vortexwerpen   19,00
  • Verspringen   2,80
Kevin Breumelhof
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 327 punten
  • 60 meter   9,6
  • Slingeren   23,50
  • Vortexwerpen   36,00
  • Verspringen   3,65
Maurice Afognon
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 321 punten
  • 60 meter   8,8
  • Slingeren   17,50
  • Vortexwerpen   33,50
  • Verspringen   4,00
Carl Martens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 265 punten
  • 60 meter   9,4
  • Slingeren   16,00
  • Vortexwerpen   28,00
  • Verspringen   3,50
Merlijn Piepenbroek
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 337 punten
  • 40 meter   6,8
  • Medicienbalstoten   6,80
  • Vortexwerpen   27,00
  • Verspringen   3,80
Casper de Winter
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 281 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   5,80
  • Vortexwerpen   25,50
  • Verspringen   3,40
Luuk van Bergenhenegouw
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 262 punten
  • 40 meter   7,6
  • Medicienbalstoten   5,20
  • Vortexwerpen   26,00
  • Verspringen   3,10
Gio Kromokario
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 326 punten
  • 40 meter   7,1
  • Medicienbalstoten   6,20
  • Vortexwerpen   18,00
  • Verspringen   3,55
Matthieu Afognon
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 317 punten
  • 40 meter   7,0
  • Medicienbalstoten   5,20
  • Vortexwerpen   19,50
  • Verspringen   3,45
Nick Barendse
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 235 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   12,50
  • Verspringen   3,05
Finn Donkersloot
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 259 punten
  • 40 meter   8,1
  • Medicienbalstoten   3,50
  • Vortexwerpen   12,00
  • Verspringen   2,95
Boris Klaver
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 0 punten
  • 40 meter   DNS
  • Medicienbalstoten   DNS
  • Vortexwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Megan Breumelhof
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 225 punten
  • 60 meter   10,3
  • Slingeren   14,00
  • Vortexwerpen   21,50
  • Verspringen   2,95
Lies Kneppers
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 207 punten
  • 60 meter   10,0
  • Slingeren   14,00
  • Vortexwerpen   14,50
  • Verspringen   3,00
Manon van Duijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 176 punten
  • 60 meter   11,0
  • Slingeren   13,50
  • Vortexwerpen   18,00
  • Verspringen   2,45
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 349 punten
  • 60 meter   10,0
  • Slingeren   22,00
  • Vortexwerpen   33,50
  • Verspringen   3,70
Sharon London
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 220 punten
  • 60 meter   10,4
  • Slingeren   15,00
  • Vortexwerpen   19,00
  • Verspringen   3,05
Phoebe Schoonhoven
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 205 punten
  • 60 meter   10,7
  • Slingeren   13,00
  • Vortexwerpen   20,50
  • Verspringen   2,90
Elianne Hopman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 242 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   5,00
  • Vortexwerpen   17,50
  • Verspringen   3,10
Emma van der Linden
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 215 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   4,90
  • Vortexwerpen   12,00
  • Verspringen   3,10
Elise Verboom
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 180 punten
  • 40 meter   8,0
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   6,50
  • Verspringen   3,25
Toni Ligeon
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 237 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   4,60
  • Vortexwerpen   10,00
  • Verspringen   2,50
Elisabeth Boekestijn
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 202 punten
  • 40 meter   7,8
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   9,50
  • Verspringen   2,30
Edith van den Berg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 184 punten
  • 40 meter   7,9
  • Medicienbalstoten   3,40
  • Vortexwerpen   7,00
  • Verspringen   2,60
Julia Crins
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 363 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   4,60
  • Vortexwerpen   12,50
  • Verspringen   3,20

Hoogtepunten

Ilse Kuijf MJB Hoog
  • 1,70
  • Alessio Van der Straaten JJB 800m
  • 2:02,95
  • Linda Alzate Ramirez MJB Hoog
  • 1,50
  • Zoë Sedney MJC 80m
  • 10,28
  • Colin van Loon Msen Speer
  • 54,05
  • Debra Akkermans Vsen 800m
  • 2:23,95
  • Linda Alzate Ramirez MJB 800m
  • 2:27,32
  • Tiago Smithuis JJA Hoog
  • 1,80
  • Jurgen Wielart Msen 800m
  • 1:52,52
  • Thomas Van Klaveren Msen 800m
  • 1:53,50
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Michen Biesaart 11,60 ---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Tiago Smithuis 32,17 36,00


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tiago Smithuis 1,80 180,00


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Tiago Smithuis 5,76 6,10


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Mischa Lips 12,08 ---
    Thimo Baranelli 13,37 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Alessio Va... Straaten 2:02,95 ---
    Gijs van Male 2:28,78 ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Lucas van Klaveren 32,64 30,00
    Thijs van Duijn 29,18 25,93


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Lucas van Klaveren 44,90 46,54
    Thijs van Duijn 32,87 39,16


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mischa Lips 5,48 ---
    Thimo Baranelli 4,47 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Thomas van der Voort 13,38 ---
    Jermo Harper 13,48 13,82


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Lars van der Valk 2:30,03 ---
    Kjell Haars 2:48,58 ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Thomas van der Voort 26,95 ---
    Jermo Harper 19,30 16,00


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jermo Harper 34,61 28,62
    Thomas van der Voort 17,89 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jermo Harper 1,50 1,61
    Thomas van der Voort 1,50 ---
    Lars van der Valk 1,40 ---
    Kjell Haars 1,30 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jermo Harper 5,01 5,26
    Kjell Haars 4,06 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Marijn van Duijn 10,83 11,28
    Jair Muller 11,21 ---
    Youssef Laouhaichi 11,62 ---
    Daan Kneppers 11,65 11,59
    Tijmen van der Wees 12,11 ---
    Alex van der Voort 12,51 ---
    Daan Meeuws 12,52 ---
    Beau Suvaal 12,73 ---
    Jip van Veen 13,10 ---
    Bart Andriessen 13,20 ---
    Dion Ruijter 13,45 ---
    Floris Boer 13,74 ---
    Txiku Snijders 13,94 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Daan Kneppers 3:30,18 3:23,00
    Luuk de Blaazer 3:32,46 ---
    Tijmen van der Wees 3:37,53 ---
    Marijn van Duijn 3:49,02 3:41,41
    Beau Suvaal 3:52,24 ---
    Dion Ruijter 3:59,90 ---
    Floris Boer 4:14,78 ---
    Jip van Veen 4:17,20 ---
    Txiku Snijders 4:24,04 ---
    Daan Meeuws 4:24,75 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 21,23 24,24
    Alex van der Voort 15,54 ---
    Julian Van der werf 10,93 ---
    Txiku Snijders 10,72 ---
    Floris Boer 10,17 ---
    Dion Ruijter 9,94 ---
    Jip van Veen 9,56 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 40,28 42,10
    Jair Muller 20,79 ---
    Alex van der Voort 17,67 ---
    Luuk de Blaazer 16,07 ---
    Jip van Veen 14,87 ---
    Julian Van der werf 14,41 ---
    Youssef Laouhaichi 12,99 ---
    Bart Andriessen 10,85 ---
    Beau Suvaal 10,09 ---
    Floris Boer 10,03 ---
    Txiku Snijders 9,24 ---
    Dion Ruijter 8,09 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 1,45 1,50
    Jair Muller 1,35 ---
    Youssef Laouhaichi 1,30 ---
    Luuk de Blaazer 1,25 ---
    Bart Andriessen 1,20 ---
    Txiku Snijders 1,15 ---
    Jip van Veen 1,15 ---
    Beau Suvaal 1,10 ---
    Floris Boer 1,05 ---
    Dion Ruijter 1,05 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Marijn van Duijn 4,88 4,98
    Jair Muller 4,60 ---
    Youssef Laouhaichi 4,00 ---
    Daan Kneppers 3,79 3,85
    Tijmen van der Wees 3,66 ---
    Jip van Veen 3,62 ---
    Alex van der Voort 3,55 ---
    Txiku Snijders 3,48 ---
    Daan Meeuws 3,17 ---
    Dion Ruijter 3,13 ---
    Floris Boer 3,07 ---
    Julian Van der werf 3,05 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mSlingVortexVerPunten totaal
    1 Dani Bontenbal 10,92 12,00 27,00 2,90 189
    2 Willem van der Hoest 10,51 14,00 20,00 2,95 184
    3 Giel van Veen 10,57 13,50 19,00 2,80 174
    4 Chris Olsthoorn 11,31 15,50 22,00 2,60 173
    5 Joep Kneppers 9,96 11,50 14,50 3,00 168
    6 Owen Teunissen 10,34 13,50 15,50 2,65 162
    7 Rik den Duijn 10,75 12,50 19,50 2,45 156
    8 Finn Roelofs 11,14 15,00 18,50 2,40 156
    9 Milan Haarmans 11,47 14,50 13,50 2,30 128
    10 Damian Moes 12,05 15,00 13,50 2,40 124
    11 Rodin van Hulst 11,88 12,00 15,00 2,30 115
    12 Daniël va...er Slacht 12,46 7,00 8,00 2,10 60


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Giel van Veen 2:20,60 ---
    Joep Kneppers 2:22,92 ---
    Willem van der Hoest 2:22,92 ---
    Rik den Duijn 2:31,62 ---
    Owen Teunissen 2:41,19 ---
    Damian Moes 2:41,55 ---
    Chris Olsthoorn 2:45,41 ---
    Finn Roelofs 2:50,21 ---
    Rodin van Hulst 2:51,95 ---
    Daniël va...er Slacht 2:55,46 ---
    Milan Haarmans 3:00,03 ---
    Dani Bontenbal 2.31:12,00 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mSlingVortexVerPunten totaal
    1 Kevin Breumelhof 9,54 23,50 36,00 3,65 327
    2 Maurice Afognon 8,79 17,50 33,50 4,00 321
    3 Carl Martens 9,32 16,00 28,00 3,50 265
    4 Menno Bloembergen 10,59 21,50 29,50 3,10 254
    5 Guido Vogels 9,75 16,00 27,50 3,35 248
    6 Mats Hazebroek 9,89 16,50 26,50 3,20 238
    7 Indy Kromokario 9,74 15,50 25,00 3,25 235
    8 Luuk den Toom 10,05 16,00 26,00 3,15 230
    9 Alex Meershoek 10,91 17,00 27,50 3,10 219
    10 Giulio Esseveld 10,31 15,50 26,00 2,95 217
    11 Casper Gill'ard 10,25 15,00 24,00 3,05 211
    12 Rick Jansen 9,93 13,00 18,00 2,80 181
    13 Tristan van Eck 11,41 14,50 20,00 2,40 154
    14 Ramses Broeder 12,14 13,00 14,50 2,35 117
    15 Julian van der Wees 11,81 11,00 14,00 2,55 116
    16 Niels Huurdeman DNF DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Carl Martens 1:58,40 ---
    Kevin Breumelhof 2:01,16 ---
    Maurice Afognon 2:07,83 ---
    Alex Meershoek 2:07,91 ---
    Giulio Esseveld 2:11,53 ---
    Rick Jansen 2:17,89 2:22,34
    Guido Vogels 2:18,04 ---
    Luuk den Toom 2:18,09 ---
    Mats Hazebroek 2:18,91 ---
    Casper Gill'ard 2:26,46 ---
    Indy Kromokario 2:27,71 ---
    Menno Bloembergen 2:31,10 ---
    Tristan van Eck 2:32,62 ---
    Ramses Broeder 2:46,07 ---
    Julian van der Wees DNS ---
    Niels Huurdeman DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Merlijn Piepenbroek 6,74 6,80 27,00 3,80 337
    2 Casper de Winter 7,48 5,80 25,50 3,40 281
    3 Luuk van B...nhenegouw 7,56 5,20 26,00 3,10 262
    4 Carsten Schouten 7,04 5,50 15,50 3,25 240
    5 Bram Jansen 7,18 5,90 12,00 3,50 235
    6 Ivar Martens 7,52 5,30 17,00 3,10 225
    7 Rens Pennings 7,42 5,10 16,50 3,10 222
    8 Xander Turkstra 7,81 4,80 12,00 3,00 186
    9 Jesper Schaasberg 8,44 4,60 16,00 2,75 177
    10 Daan Coops 8,11 3,80 10,50 2,65 148
    11 Tristian Hammer 8,04 4,50 11,00 2,15 146
    12 Marnix van...Coevering 8,23 3,70 7,00 2,80 133


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Merlijn Piepenbroek 2:08,85 ---
    Bram Jansen 2:11,34 2:21,37
    Carsten Schouten 2:16,97 ---
    Xander Turkstra 2:27,39 ---
    Casper de Winter 2:30,53 ---
    Daan Coops 2:32,15 ---
    Rens Pennings 2:36,63 ---
    Jesper Schaasberg 2:39,66 ---
    Ivar Martens 2:51,03 ---
    Tristian Hammer 3:03,35 ---
    Luuk van B...nhenegouw 2.27:22,00 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Gio Kromokario 7,04 6,20 18,00 3,55 326
    2 Matthieu Afognon 6,91 5,20 19,50 3,45 317
    3 Nick Barendse 7,44 4,50 12,50 3,05 235
    4 Tijn den Duijn 7,53 3,70 12,50 3,05 219
    5 Jairo Looije 7,96 4,80 13,50 2,75 217
    6 Thymo Van ...ivenboden 7,69 4,00 8,50 3,05 199
    7 Tim Vorstman 7,91 3,70 12,00 2,70 190
    8 Fabian Donker 8,20 4,30 8,50 2,50 168
    9 Robin Honig 8,35 4,30 8,50 2,50 164
    10 Quint Jansen 8,54 3,90 10,00 2,45 157
    11 Tygo ter Burg 8,56 4,40 8,00 2,15 144
    12 Milan Draaisma 8,44 3,60 5,50 2,35 129


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nick Barendse 2:14,53 ---
    Gio Kromokario 2:15,73 ---
    Thymo Van ...ivenboden 2:23,51 ---
    Jairo Looije 2:30,47 ---
    Tijn den Duijn 2:31,03 ---
    Fabian Donker 2:36,56 ---
    Robin Honig 2:39,44 ---
    Tim Vorstman 2:46,13 ---
    Tygo ter Burg 2:52,41 ---
    Milan Draaisma 3:04,12 ---
    Quint Jansen 3:10,05 ---
    Matthieu Afognon 2.17:30,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Finn Donkersloot 8,04 3,50 12,00 2,95 259
    2 Boris Klaver DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Finn Donkersloot 2:35,25 ---
    Boris Klaver DNS ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Melvin Sedney M50 12,99 13,00
    Ramses Feenstra M40 13,50 ---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Michel Ruijter M45 2:17,27 2:15,00
    Ron Legemaate M45 DNS ---
    Ramses Feenstra M40 DNS ---


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Robert Owe...van Duijn M40 22,37 ---
    Allard Wanders M45 20,71 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Robert Owe...van Duijn M40 29,37 ---
    Allard Wanders M45 28,45 ---


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Melvin Sedney M50 4,38 5,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Ronaldo Eustatia 11,72 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Jurgen Wielart 1:52,52 ---
    Thomas Van Klaveren 1:53,50 ---
    Timon Nagelkerken 2:08,10 ---
    Tim van Paassen 2:24,12 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Gijs Lookman 36,50 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Colin van Loon 54,05 61,94


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Emiel Koolstra 5,48 6,41


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Peggy Wanders V45 14,05 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Peggy Wanders V45 12,68 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Lysette Wanders 13,64 ---
    Mieke Brinkman 14,08 ---
    Lisanne Wendling 15,00 ---
    Karine de Rooij 15,01 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Linda Alz...e Ramirez 2:27,32 ---
    Pamela Al...e Ramirez 2:42,03 ---
    Lisanne Wendling 2:52,45 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Lysette Wanders 22,41 ---
    Mieke Brinkman 20,85 ---
    Karine de Rooij 14,81 ---
    Jessica A...e Ramirez 13,10 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Lysette Wanders 25,56 ---
    Jessica A...e Ramirez 13,47 ---
    Karine de Rooij 11,19 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ilse Kuijf 1,70 ---
    Linda Alz...e Ramirez 1,50 ---
    Mieke Brinkman 1,45 ---
    Pamela Al...e Ramirez 1,40 ---
    Karine de Rooij 1,30 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Lysette Wanders 4,38 ---
    Pamela Al...e Ramirez 4,25 ---
    Linda Alz...e Ramirez 4,21 ---
    Karine de Rooij 4,03 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Zoë Sedney 10,28 10,44
    Maaike van der Hulst 11,62 11,53
    Julia Rijnenberg 11,84 12,02
    Sarah Kuperus 12,09 ---
    Lily Schoonhoven 12,12 ---
    Mayra Smith 13,23 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Maaike van der Hulst 3:39,17 ---
    Lily Schoonhoven 3:50,39 ---
    Mayra Smith 3:51,12 ---
    Sarah Kuperus 3:53,00 ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Babet Roeling 21,15 ---
    Kim Wiegand 21,10 ---
    Zoë Sedney 19,80 18,04
    Marieke Vlek 15,86 ---
    Julia Rijnenberg 15,00 ---
    Carolien Vat 13,03 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 23,21 25,96
    Maaike van der Hulst 18,54 17,60
    Julia Rijnenberg 18,40 18,78
    Kim Wiegand 18,08 ---
    Babet Roeling 16,23 ---
    Lily Schoonhoven 15,39 ---
    Carolien Vat 11,41 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Babet Roeling 1,35 ---
    Lily Schoonhoven 1,25 ---
    Sarah Kuperus 1,20 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Julia Rijnenberg 4,02 ---
    Lily Schoonhoven 3,65 ---
    Sarah Kuperus 3,58 ---
    Maaike van der Hulst 3,26 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Denise Arisa 8,62 ---
    Valerie Afognon 8,80 ---
    Isa van der Valk 9,33 ---
    Senna Tuur 9,45 ---
    Esmee van der Hulst 9,51 ---
    Jade Groen 9,55 ---
    Suus Vat 9,98 ---
    Annyka Wanders 9,99 ---
    Megan Sedney 10,01 ---
    Manon Vogels 10,06 ---
    Anne de Graaf 10,41 ---
    Julia de Graaf 10,54 ---
    Marloes Snijders 10,54 ---
    Marije Folst 10,72 ---
    Isa Bloembergen 11,19 ---
    Tatum van der Gaag 11,62 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Isa van der Valk 3:37,35 ---
    Esmee van der Hulst 3:40,71 ---
    Julia de Graaf 3:58,01 ---
    Manon Vogels 4:06,53 ---
    Marije Folst 4:10,24 ---
    Marloes Snijders 4:25,42 ---
    Isa Bloembergen 5:18,64 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Jade Groen 13,76 ---
    Suus Vat 12,81 ---
    Senna Tuur 12,18 ---
    Isa van der Valk 11,88 ---
    Megan Sedney 11,36 ---
    Tatum van der Gaag 8,51 ---
    Isa Bloembergen 8,23 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Isa van der Valk 18,35 ---
    Esmee van der Hulst 15,73 ---
    Manon Vogels 12,25 ---
    Valerie Afognon 11,62 ---
    Suus Vat 10,70 ---
    Julia de Graaf 10,64 ---
    Anne de Graaf 9,66 ---
    Marije Folst 8,84 ---
    Isa Bloembergen 7,88 ---
    Marloes Snijders 6,17 ---
    Megan Sedney DNS ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Denise Arisa 1,40 ---
    Jade Groen 1,35 ---
    Senna Tuur 1,30 ---
    Annyka Wanders 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Denise Arisa 4,00 ---
    Jade Groen 3,97 ---
    Esmee van der Hulst 3,76 ---
    Isa van der Valk 3,76 ---
    Valerie Afognon 3,64 ---
    Suus Vat 3,30 ---
    Anne de Graaf 3,14 ---
    Julia de Graaf 3,14 ---
    Megan Sedney 3,14 ---
    Annyka Wanders 2,94 ---
    Marije Folst 2,74 ---
    Isa Bloembergen 2,68 ---
    Tatum van der Gaag 2,35 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mSlingVortexVerPunten totaal
    1 Megan Breumelhof 10,23 14,00 21,50 2,95 225
    2 Lies Kneppers 9,94 14,00 14,50 3,00 207
    3 Manon van Duijn 10,95 13,50 18,00 2,45 176
    4 Chayenna v...er Kaaden 10,96 14,00 17,00 2,40 172
    5 Rosanne Theeuwsen 10,96 10,50 20,00 2,55 171
    6 Isabel Odding 10,68 14,00 12,50 2,60 168
    7 Juliette Donker 10,02 11,00 12,00 2,45 163
    8 Kaya van Haastregt 11,15 15,00 10,50 2,00 138
    9 Rosanne Boer 11,22 8,50 12,00 2,35 119


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lies Kneppers 2:08,65 ---
    Megan Breumelhof 2:13,89 ---
    Juliette Donker 2:22,55 ---
    Rosanne Boer 2:24,20 ---
    Isabel Odding 2:34,34 ---
    Chayenna v...er Kaaden 2:36,38 ---
    Kaya van Haastregt 2:37,58 ---
    Rosanne Theeuwsen 2:40,82 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mSlingVortexVerPunten totaal
    1 Noga Piepenbroek 9,92 22,00 33,50 3,70 349
    2 Sharon London 10,36 15,00 19,00 3,05 220
    3 Phoebe Schoonhoven 10,62 13,00 20,50 2,90 205
    4 Josien Snijders 9,86 14,00 13,00 2,75 195
    5 Floor le Large 11,41 15,50 14,00 2,70 169


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Noga Piepenbroek 2:15,80 ---
    Sharon London 2:17,03 ---
    Josien Snijders 2:20,12 ---
    Phoebe Schoonhoven 2:20,32 ---
    Floor le Large 2:36,70 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Elianne Hopman 7,65 5,00 17,50 3,10 242
    2 Emma van der Linden 7,69 4,90 12,00 3,10 215
    3 Elise Verboom 7,97 4,50 6,50 3,25 180
    4 Ines van Eck 7,93 4,70 9,50 2,75 179
    5 Fleur van Zon 7,83 4,10 8,50 2,90 175
    6 Anne van Rooijen 7,87 3,50 12,00 2,70 174
    7 Emina Hasanbegovic 8,50 4,20 9,50 2,45 147
    8 Maud Huurman 7,95 3,00 7,50 2,05 121


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Elianne Hopman 2:32,72 ---
    Fleur van Zon 2:48,24 ---
    Maud Huurman 2:55,03 ---
    Anne van Rooijen 2:55,51 ---
    Emma van der Linden 2:56,84 ---
    Ines van Eck 3:07,04 ---
    Elise Verboom 3:08,57 ---
    Emina Hasanbegovic 3:09,14 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Toni Ligeon 7,44 4,60 10,00 2,50 237
    2 Elisabeth ...oekestijn 7,74 4,00 9,50 2,30 202
    3 Edith van den Berg 7,90 3,40 7,00 2,60 184
    4 Rania Yajeb 8,85 3,20 6,50 1,90 121


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Elisabeth ...oekestijn 2:33,49 ---
    Edith van den Berg 2:43,73 ---
    Toni Ligeon 2:50,57 ---
    Rania Yajeb 2:59,02 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Julia Crins 7,46 4,60 12,50 3,20 363


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Julia Crins 3:00,40 ---


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Debra Akkermans 2:23,95 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Marije van...on-Langen 33,88 36,10
    Rowan Hagendoorn 29,86 ---
    Annemarie Jacobs 27,29 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Marije van...on-Langen 28,55 31,75
    Annemarie Jacobs 15,00 ---