Vereniging 'AV Salland' op 'Athletics Champs Regio 21 Wedstrijd 4 [2016]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Cas van der Vegt JPA Team 11 Sa... / Gemzen 9,5 10,8 22,00 31,50 4,15 391 391
Jeppe Kranendijk JPA Team 11 Sa... / Gemzen 9,7 10,5 18,00 15,00 3,90 307 278
Jill Klei...ugtenbelt JPA Team 11 Sa... / Gemzen 9,3 10,2 22,50 27,00 4,40 401 401
Maram Hussein JPA Team 11 Sa... / Gemzen 9,7 10,7 12,50 15,00 3,80 276 208
Niek Elskamp JPA Team 11 Sa... / Gemzen 11,5 12,2 12,00 12,00 3,05 182 49
Sofia Pollemans MPA Team 11 Sa... / Gemzen DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stan van der Vegt JPA Team 11 Sa... / Gemzen 10,8 12,4 14,00 20,50 3,65 248 64


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 Flevo Delta (Team-est) AV Flevo Delta - JPA 6 2:57,4 222
2 Team 09 Athlos (Team-est) AV Athlos - JPA 10 2:59,2 208
2 Team 06 Athlos (Team-est) AV Athlos - MPA 11 3:00,7 225
4 Team 08 Isala '96 (Team-est) Isala `96 - JPA 10 3:02,5 182
5 Team 11 Salland / Gemzen (Team-est) AV Salland - JPA 13 3:03,9 171
5 Team 07 De Gemzen (Team-est) AV De Gemzen - MPA 12 3:04,9 189
7 Team 05 Flevo Delta (Team-est) AV Flevo Delta - JPA 7 3:06,4 153
8 Team 04 AV NOP / Isala '96 (Team-est) - JPA 13 3:07,8 144
9 Team 10 av De Sprinter (Team-est) AV de Sprinter - JPA 7 3:12,0 116
10 Team 02 Athlos (Team-est) AV Athlos - JPA 12 3:12,2 115
11 Team 12 Cialfo (Team-est) Cialfo - JPA 5 3:20,2 70
12 Team 03 av PEC 1910 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA 10 3:34,0 17


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Abdulrahman Hussein JPB Team 16 av Salland 8,5 4,60 14,00 1,00 2,70 246 159
Isis van Til JPC Team 16 av Salland 9,4 3,30 9,50 0,80 2,55 199 0
Jaymian Houseman JPMini Team 16 av Salland 10,4 3,00 13,00 0,75 2,25 238 104
Jurrijn Veltmaat JPB Team 16 av Salland DNS NM DNS DNS DNS 0 0
Lieke Bril JPC Team 16 av Salland 9,4 3,20 8,00 0,85 2,40 191 0
Luc van der Vegt JPC Team 16 av Salland 7,8 4,20 17,50 0,95 2,70 314 314
Meike ten Brinke MPMini Team 16 av Salland 9,4 2,80 11,00 0,85 2,65 315 315
Milan ten Brinke JPB Team 16 av Salland 8,3 4,15 20,50 0,90 2,95 267 178
Sanne Kappert JPB Team 16 av Salland 8,8 3,70 12,50 0,95 2,85 220 103
Thijs ten Zijthof JPB Team 16 av Salland 8,8 3,80 15,50 0,85 2,65 216 51
Wess Nijmeijer JPB Team 16 av Salland 9,4 3,60 15,50 0,80 2,30 187 0
Ypke Kranendijk JPC Team 16 av Salland 7,3 4,45 12,00 1,00 2,95 320 277


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 PEC / Isala'96 (Team-est) - JPB 14 3:25,1 184
2 Team 19 Athlos (Team-est) AV Athlos - JPB 13 3:30,2 156
3 Team 14 Flevo Delta (Team-est) AV Flevo Delta - JPB 11 3:31,0 151
4 Team 16 av Salland (Team-est) AV Salland - JPB 12 3:33,6 138
5 Team 23 av PEC 1910 (Team-est) AV PEC 1910 - JPB 15 3:36,0 126
5 Team 18 Flevo Delta (Team-est) AV Flevo Delta - JPC 14 3:38,0 140
7 Team 15 De Sprinter (Team-est) AV de Sprinter - JPB 10 3:38,8 113
7 Team 17 Isala '96 (Team-est) Isala `96 - MPB 14 3:40,9 114
9 Team 20 Athlos (Team-est) AV Athlos - JPC 13 3:46,5 96
10 Team 21 Isala '96 (Team-est) Isala `96 - JPC 11 3:49,0 84
11 Team 24 Cialfo (Team-est) Cialfo - JPB 13 3:52,7 57
12 Team 22 Athlos (Team-est) AV Athlos - JPC 13 4:06,1 23