Vereniging 'AV Wijchen' op 'AC Finale Stedenwedstrijd'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuurKogelSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 11,9 1100,00 3,70 12,50 13,50 2,25 187 28
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 10,8 1200,00 6,80 19,00 24,50 3,05 313 313
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 10,9 1050,00 5,90 16,00 17,50 2,80 280 256
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 11,9 1100,00 4,30 12,50 12,00 2,55 198 133
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 10,8 1125,00 5,20 14,50 17,00 2,80 234 126
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 10,7 1100,00 6,50 16,00 12,00 2,65 270 128
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 10,3 1175,00 5,20 13,50 20,50 2,45 248 48
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 10,6 1375,00 5,50 14,00 19,00 2,60 306 107
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 11,2 1175,00 4,50 12,00 12,00 2,85 227 205
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 11,4 1175,00 4,50 12,50 14,50 2,90 237 237
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 9,8 1200,00 6,40 13,00 19,50 2,90 324 238
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 9,8 1125,00 5,60 12,00 16,50 3,40 307 276
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 10,4 1325,00 4,90 11,50 18,50 2,95 255 121
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 10,6 1200,00 3,90 12,00 12,00 3,10 245 135
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 10,0 1175,00 4,10 10,50 13,50 2,60 241 105
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 10,3 1250,00 5,00 16,50 19,00 2,75 309 263
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 9,9 1125,00 6,30 17,00 26,50 2,95 313 244
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 10,4 1175,00 4,70 10,50 16,50 2,95 259 224
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 10,2 1150,00 4,90 14,50 14,00 2,65 267 119
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 10,4 1175,00 5,00 11,00 14,50 3,05 263 231
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 10,4 1200,00 4,40 14,00 20,50 3,15 262 228
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 9,3 1300,00 5,80 15,50 18,50 3,40 367 320
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 9,6 1225,00 5,70 13,00 15,50 3,35 324 240
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 11,0 1100,00 4,00 9,50 12,50 2,90 210 152
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 10,3 1300,00 6,60 11,50 16,00 3,05 309 231
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 11,8 DNS 5,20 14,00 19,50 2,65 223 193
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 10,3 1125,00 5,20 10,50 14,50 2,80 253 218
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 11,2 1125,00 5,00 12,50 16,00 2,35 201 0
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 11,2 1300,00 4,90 13,50 13,00 3,00 229 229
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 12,5 925,00 4,30 13,50 15,00 2,35 161 0
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 10,1 1325,00 5,20 15,00 20,50 3,00 287 245
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 10,1 1300,00 6,90 20,00 37,50 3,15 391 333


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Pallas A1 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:39,9 388
2 Pallas A2 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:44,1 344
2 Team AVW 7 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 9 2:45,9 375
4 Pallas/Arena (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:46,4 321
4 Ciko 1 (Team-est) Ciko `66 - MPA1 9 2:47,5 358
6 Team AVW 5 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 8 2:48,2 350
7 Team AVW 8 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 12 2:52,1 308
8 Team AVW 6 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 2:52,2 307


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 775,00 5,00 13,50 0,95 2,40 214 182
Bas Berning JPB - Team AVW 3 875,00 7,80 24,00 1,10 3,10 358 312
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 825,00 4,00 13,00 0,90 2,40 279 70
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 875,00 5,00 13,00 1,00 2,45 235 0
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 950,00 5,20 16,00 0,85 2,70 404 404
David van Heijden JPC - Team AVW 2 875,00 4,80 11,00 0,80 2,45 239 0
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 725,00 4,70 16,50 0,90 2,50 299 128
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 900,00 4,40 9,00 0,95 2,60 234 161
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 850,00 3,80 9,50 1,00 2,90 388 342
Evy Wall MPC - Team AVW 2 925,00 4,80 12,00 0,95 2,65 333 214
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1025,00 5,70 16,00 1,05 3,00 341 274
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 13,50 0,95 2,70 280 124
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 625,00 3,70 13,00 0,80 2,45 258 175
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 800,00 3,50 9,50 0,95 2,45 256 79
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1025,00 5,50 24,00 1,10 2,85 411 411
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 900,00 5,70 13,50 1,10 3,15 318 204
Julien Adam JPB - Team AVW 3 975,00 7,90 22,00 1,15 3,30 382 382
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 775,00 4,00 10,00 0,80 2,20 177 76
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 875,00 3,00 7,00 0,85 2,35 291 219
Loek Derks JPB - Team AVW 4 525,00 4,20 17,00 0,75 2,05 157 57
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 17,50 0,95 2,80 301 183
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 850,00 5,60 15,00 0,90 2,40 328 151
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 925,00 5,20 16,50 0,95 2,50 256 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 925,00 4,50 11,00 0,80 2,35 219 178
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 800,00 5,50 10,50 0,85 3,10 246 246
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 850,00 5,50 12,50 0,90 2,25 304 211
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 825,00 4,60 10,50 0,85 2,55 216 0
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 875,00 5,30 16,50 0,90 2,50 340 270
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 950,00 6,00 25,50 0,95 2,70 380 313
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 775,00 4,40 8,50 0,80 2,05 172 47
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 800,00 3,50 11,50 0,90 2,25 322 270
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1000,00 7,10 26,00 1,05 2,80 360 314
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 850,00 4,70 11,00 1,00 2,25 234 234
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 750,00 3,20 12,00 0,80 2,25 252 0
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 925,00 4,20 12,50 0,85 2,60 346 346
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 775,00 3,60 14,00 0,75 2,10 263 71


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AVW 3 (Pendel) AV Wijchen - MPB 10 1:13,2 423
1 Team AVW 2 (Pendel) AV Wijchen - MPC 11 1:18,3 436
3 Pallas B (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 11 1:19,3 297
3 Team AVW 4 (Pendel) AV Wijchen - MPB 9 1:19,9 318
5 Ciko 3 (Pendel) Ciko `66 - MPB 6 1:22,7 279
5 Pallas C (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:24,4 325
7 Arena (Pendel) Arena Atletiek - JPC 6 1:25,9 258
8 Ciko 2 (Pendel) Ciko `66 - MPC 5 1:29,5 244
8 Team AVW 1 (Pendel) AV Wijchen - MPMini 8 1:31,0 286
10 Pallas mini (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:39,0 122


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AVW 3 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 2:53,8 442
1 Team AVW 2 (Team-est) AV Wijchen - MPC 11 2:56,5 533
3 Pallas B (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 11 2:57,0 377
4 Ciko 3 (Team-est) Ciko `66 - MPB 6 3:03,8 357
4 Pallas C (Team-est) AV Pallas `67 - MPC 7 3:09,2 400
6 Team AVW 4 (Team-est) AV Wijchen - MPB 9 3:09,2 314
6 Arena (Team-est) Arena Atletiek - JPC 6 3:10,5 332
6 Ciko 2 (Team-est) Ciko `66 - MPC 5 3:10,7 385
6 Team AVW 1 (Team-est) AV Wijchen - MPMini 8 3:16,0 432
10 Pallas mini (Team-est) AV Pallas `67 - MPC 7 3:22,2 282