Vereniging 'Climax' op 'Athletic Champs regio 18-19'

Prijzen

Jisze Diemer
  • Pupil A - Meerkamp - 397 punten
  • Meters maken   1425,00
  • 60 meter horden   10,0
  • Kogelstoten   6,80
  • Vortexwerpen   17,00
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokverspringen   2,95
Evelyn Navarro
  • Pupil A - Meerkamp - 390 punten
  • Meters maken   1425,00
  • 60 meter horden   10,1
  • Kogelstoten   7,20
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Polsstokverspringen   3,00
Liv Pennock
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 486 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   13,00
  • Vortexwerpen   13,00
  • Hurkhoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Silvijn Laarhoven JPMini 40m
  • 7,9
  • Jesse Haak JPA2 Vortex
  • 28,00
  • Larissa Middelhoven MPMini Vortex
  • 16,00
  • Liv Pennock MPC 40mH
  • 7,5
  • Liv Pennock MPC 40m
  • 7,0
  • Sjoerd van Roekel JPA2 Vortex
  • 29,50
  • Jisze Diemer MPA2 60mH
  • 10,0
  • Stijn Vroegh JPB Vortex
  • 23,50
  • Mark van Voorst JPA1 60mH
  • 10,6
  • Floor Ignatius MPA2 Vortex
  • 31,50
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Jisze Diemer MPA2 Team 09 1425,00 10,0 6,80 17,00 1,30 2,95 397 356
    3 Evelyn Navarro MPA2 Team 09 1425,00 10,1 7,20 20,50 1,10 3,00 390 390
    6 Floor Ignatius MPA2 Team 09 DNS 10,6 6,30 31,50 1,15 3,00 355 355
    9 Lex Botschuijver JPA2 Team 09 1425,00 11,4 6,20 27,50 1,10 2,75 324 152
    10 Sjoerd van Roekel JPA2 Team 09 1375,00 11,8 7,00 29,50 1,10 2,50 323 141
    11 Jesse Haak JPA2 Team 09 1500,00 11,5 5,50 28,00 1,00 2,90 321 168
    13 Ian Pennock JPA2 Team 09 1475,00 11,0 6,80 21,00 1,15 2,40 317 253
    28 Mark van Voorst JPA1 Team 01 1200,00 10,6 4,90 23,50 0,95 2,20 257 257
    30 Elise Gommers MPA2 Team 09 1175,00 12,4 4,90 15,00 1,10 2,45 254 67
    36 Niels van Rheenen JPA1 Team 01 1350,00 12,3 5,40 14,00 1,10 2,45 241 215
    49 Nienke de Jong MPA1 Team 01 1300,00 13,7 3,60 20,00 0,85 1,95 213 109
    50 Dagmar Huibers MPA2 Team 09 1200,00 13,2 5,00 12,50 0,85 2,50 211 0
    60 Jelle van Peursem JPA1 Team 01 DNS 12,1 4,10 18,50 1,00 2,40 185 155
    61 Nienke Jansen MPA2 Team 09 1125,00 15,5 4,70 17,00 0,90 2,00 183 0
    63 Tim Roodbeen JPA1 Team 01 1300,00 12,9 4,10 12,50 0,90 1,50 173 84
    66 Ruben Vonk JPA1 Team 01 1050,00 13,0 4,90 14,50 0,90 1,70 167 67
    69 Arine Voskamp MPA1 Team 01 1050,00 14,5 3,90 11,00 0,90 2,20 160 90
    72 Lucas Middelhoven JPA1 Team 01 DNS 13,1 4,30 16,00 0,85 1,85 142 33
    73 Toluke Kuayin MPA1 Team 01 1050,00 15,0 3,90 9,00 0,85 1,85 133 96
    74 Quirijn Jager JPA1 Team 01 DNS 12,2 3,60 11,50 0,90 1,35 130 49
    76 Veerle van Ittersum MPA2 Team 09 DNS 11,4 DNS 20,00 DNS DNS 123 70
    78 Quinty Essers MPA1 Team 01 675,00 16,1 3,00 11,50 0,80 1,90 95 0
    81 Jesse van der Jagt JPA1 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 (Team-est) Climax - MPA2 11 2:50,7 323
    2 Team 11 (Team-est) - JPA1 9 2:55,2 241
    3 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:57,3 223
    3 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 12 2:57,7 253
    5 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:59,5 205
    5 Team 08 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 11 3:00,5 227
    7 Team 01 (Team-est) Climax - MPA1 12 3:02,4 210
    8 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,1 204
    9 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,2 203


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Liv Pennock MPC Team 13 7,0 875,00 7,5 13,00 13,00 0,85 486 486
    7 Larissa Middelhoven MPMini Team 24 8,1 825,00 9,3 9,00 16,00 0,70 444 444
    15 Stijn van der Spoel JPB Team 17 7,0 875,00 7,4 14,00 20,50 0,85 387 387
    17 Stijn Vroegh JPB Team 17 7,4 950,00 7,9 12,50 23,50 0,85 382 382
    19 Froukje van Rheenen MPC Team 13 7,4 850,00 8,0 9,50 10,50 0,70 379 379
    22 Eline Gerritsen MPB Team 17 7,2 875,00 7,6 10,00 16,50 0,85 368 368
    23 Lisanne Bierkens MPB Team 17 7,3 825,00 7,9 12,00 17,50 0,85 368 325
    29 Robbin Romeijn MPMini Team 24 7,9 825,00 10,0 6,00 12,00 0,65 360 328
    33 Silvijn Laarhoven JPMini Team 24 7,9 825,00 9,1 8,00 7,00 0,75 346 321
    40 Timo Cost JPMini Team 24 8,8 750,00 9,9 8,00 14,00 0,70 314 270
    43 Reinier Dijksma JPB Team 17 7,4 900,00 8,0 10,50 16,00 0,70 307 110
    47 Sverre Wiersma JPMini Team 24 8,5 775,00 9,8 8,50 9,50 0,65 300 300
    56 Christine ...en Ameele MPC Team 13 8,5 750,00 10,0 9,50 11,00 0,75 288 208
    60 Joshua Burggraaf JPC Team 13 8,5 725,00 9,1 10,50 14,50 0,70 276 162
    62 Lorena Jonkers MPC Team 13 8,3 750,00 9,2 7,50 8,50 0,70 269 201
    63 Daniel Luchies JPB Team 17 7,6 DNS 8,4 10,50 17,00 0,85 268 113
    65 Lisa Navarro MPB Team 17 DNS 1000,00 7,8 7,00 11,50 0,80 263 146
    69 Isabel Mulder MPC Team 13 8,7 775,00 9,9 8,50 11,00 0,65 262 177
    76 Luuk Mulder JPMini Team 24 8,6 675,00 10,3 7,00 10,50 0,60 247 136
    78 Tim Lamers JPB Team 17 7,8 800,00 DNS 12,50 16,00 0,80 246 60
    79 Roos van Unen MPC Team 13 8,7 775,00 10,4 8,50 9,50 0,65 244 129
    82 Merel Demmink MPB Team 17 7,9 650,00 9,4 9,50 12,00 0,65 228 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 17 (Team-est) Climax - JPB 9 3:10,9 274
    2 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:13,2 258
    2 Team 16 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 3:16,7 259
    2 Team 13 (Team-est) Climax - MPC 7 3:19,5 305
    5 Team 20 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:20,6 211
    6 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:22,2 201
    6 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:25,5 255
    8 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:28,0 235
    8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - MPMini 9 3:30,7 276
    10 Team 24 (Team-est) Climax - JPMini 6 3:36,7 197
    11 Team 22 (Team-est) AV Wijchen - MPB 9 3:37,1 133
    11 Team 14 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:37,5 143