Vereniging 'AV Wijchen' op 'Athletic Champs regio 18-19'

Prijzen

Emily de Groot
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 467 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   725,00
  • 40 meter horden   8,0
  • Slingeren   7,50
  • Vortexwerpen   9,00
  • Hurkhoogspringen   0,90

Hoogtepunten

Nienke Graven MPC Sling
  • 13,00
  • Yannick Adam JPA2 Vortex
  • 36,00
  • Daan Schaaps JPMini 40m
  • 7,5
  • Femke Veldkamp MPB 40m
  • 6,7
  • Siebe Broekstra JPB Vortex
  • 24,50
  • Bas Berning JPB Vortex
  • 26,00
  • Emily de Groot MPMini Hurk
  • 0,90
  • Olaf Gijtenbeek JPC Vortex
  • 24,00
  • Emily de Groot MPMini 40mH
  • 8,0
  • Emily de Groot MPMini 40m
  • 7,4
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    5 Yannick Adam JPA2 Team 04 1500,00 10,6 6,10 36,00 1,15 2,75 380 380
    7 Sarah Botman MPA2 Team 08 1325,00 11,1 6,70 20,50 1,15 2,55 345 345
    8 Marleen Venema MPA2 Team 08 800,00 10,9 5,60 26,00 1,20 3,05 334 327
    12 Paula Spoelman MPA2 Team 04 1400,00 11,4 5,90 14,50 1,15 2,55 317 285
    15 Iris de Vries MPA2 Team 04 1325,00 11,2 6,60 18,50 0,95 2,65 314 264
    16 Inge van Heumen MPA2 Team 08 1450,00 13,1 5,50 21,50 1,05 2,55 307 263
    21 Jenice Isibor MPA1 Team 10 1200,00 12,0 5,80 19,50 1,00 2,55 282 282
    22 Bart Verstraaten JPA2 Team 08 1275,00 12,1 6,10 23,00 1,15 2,50 281 211
    24 Lieke Haan MPA2 Team 08 1225,00 13,0 6,00 20,00 1,00 2,50 274 174
    26 Floor Poos MPA2 Team 04 1150,00 11,6 6,00 13,00 1,05 2,45 264 205
    27 Anne Moolenaar MPA1 Team 07 1250,00 12,7 5,20 18,00 1,05 2,30 263 263
    31 Minke Keltjens MPA1 Team 10 1250,00 12,8 4,80 19,00 0,95 2,45 253 253
    32 Miel Kromwijk JPA1 Team 10 1200,00 12,5 5,90 24,50 1,00 2,30 252 252
    33 Silke Derks MPA2 Team 04 1300,00 11,9 5,00 17,50 0,80 2,35 250 138
    34 Mariken Sanders MPA2 Team 04 1200,00 12,5 4,60 18,00 1,05 2,20 250 106
    37 Eline Schapendonk MPA2 Team 08 1175,00 12,1 5,50 14,00 1,00 2,00 240 147
    40 Justin Wijnen JPA1 Team 07 1350,00 11,7 5,10 19,00 0,90 2,10 235 197
    41 Mila Hendriks MPA1 Team 07 1225,00 12,4 4,20 16,00 1,00 2,05 233 233
    42 Ferdinand Sanders JPA2 Team 04 1175,00 12,0 5,20 17,00 1,05 2,40 229 53
    44 Niek van Gemert JPA1 Team 10 1350,00 11,6 4,10 18,00 0,80 2,50 222 222
    45 Kim van Wezel MPA1 Team 07 1275,00 12,8 3,90 13,00 1,05 1,95 221 155
    46 Willem Glaudemans JPA2 Team 04 DNS 11,6 5,20 22,00 1,00 2,50 219 71
    51 Maaike Verheijen MPA2 Team 08 825,00 11,3 3,30 12,00 1,05 2,45 206 151
    53 Imme Lange JPA2 Team 04 1275,00 13,1 5,00 17,00 0,90 2,30 205 40
    54 Iris Huisman MPA1 Team 07 1225,00 14,2 4,60 13,00 0,95 2,20 201 171
    58 Tijn van Wijk JPA1 Team 07 1275,00 12,8 4,40 12,00 1,00 2,20 194 135
    59 Mila Spelbrink MPA2 Team 04 DNS 11,9 4,90 13,50 0,90 2,05 188 62
    62 Stijn Hormes JPA2 Team 08 1175,00 14,9 5,20 14,50 1,00 2,30 182 0
    67 Sofie Dam MPA1 Team 10 1225,00 12,0 4,90 11,00 DNS 1,50 165 165
    68 Wiebe Jonkers JPA2 Team 08 900,00 14,3 4,70 17,50 0,90 2,40 164 0
    71 Amber Buijs MPA2 Team 08 800,00 13,5 4,10 14,00 0,70 2,35 152 0
    79 Erin Boschman MPA1 Team 07 DNS 15,2 3,50 13,00 DNS DNS 74 26
    80 Iris Martens MPA1 Team 10 DNS DNS DNS 9,00 DNS DNS 11 0
    81 Robin Arts MPA2 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Tippi Visser MPA2 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Rick Wijnen JPA2 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Ruby Steenhuis MPA1 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 (Team-est) Climax - MPA2 11 2:50,7 323
    2 Team 11 (Team-est) - JPA1 9 2:55,2 241
    3 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:57,3 223
    3 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 12 2:57,7 253
    5 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:59,5 205
    5 Team 08 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 11 3:00,5 227
    7 Team 01 (Team-est) Climax - MPA1 12 3:02,4 210
    8 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,1 204
    9 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,2 203


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    3 Emily de Groot MPMini Team 15 7,4 725,00 8,0 7,50 9,00 0,90 467 424
    4 Olaf Gijtenbeek JPC Team 15 7,4 950,00 7,9 11,00 24,00 0,85 450 450
    5 Daan Schaaps JPMini Team 19 7,5 875,00 8,9 11,00 15,50 0,65 450 400
    8 Jordy Botman JPC Team 15 7,3 950,00 7,7 13,50 18,50 0,80 441 382
    9 Evy Wall MPC Team 19 7,5 825,00 8,3 12,00 13,50 0,90 437 437
    11 Siebe Broekstra JPB Team 16 7,5 975,00 7,8 16,00 24,50 0,85 415 294
    12 Wesley Wijnen JPMini Team 19 7,8 900,00 8,6 8,50 10,50 0,75 411 363
    13 Bas Berning JPB Team 16 7,4 875,00 7,8 13,50 26,00 0,90 395 349
    14 Femke Veldkamp MPB Team 16 6,7 975,00 7,9 11,50 12,50 0,85 388 287
    16 Jonne Lange MPC Team 15 7,7 825,00 8,2 11,50 9,00 0,80 383 350
    21 Julien Adam JPB Team 16 7,3 900,00 7,7 13,50 22,00 0,80 374 275
    24 Julia Schaaps MPB Team 16 7,4 900,00 8,0 13,00 14,00 0,85 368 319
    25 Isa van Swam MPB Team 22 7,5 900,00 8,2 11,50 19,00 0,80 366 366
    26 Elise Aertssen MPC Team 19 7,6 725,00 8,6 10,00 12,50 0,80 365 330
    27 Nienke Graven MPC Team 15 8,2 775,00 8,8 13,00 12,00 0,75 365 200
    30 Lotte Moolenaar MPB Team 16 7,6 875,00 7,6 10,50 16,50 0,85 359 308
    32 Marit Huisman MPC Team 19 8,2 775,00 8,6 9,50 12,50 0,80 348 248
    45 Rosali van Hooijdonk MPMini Team 15 8,3 DNS 9,3 7,00 9,00 0,75 301 258
    49 Tess Balster MPC Team 19 8,0 775,00 9,8 8,00 11,00 0,75 297 104
    51 Romée Klaassen MPC Team 19 8,0 DNS 8,8 9,00 13,00 0,75 295 119
    52 Lisa Rosbender MPMini Team 15 8,7 825,00 9,9 6,00 6,50 0,65 289 70
    53 Maud Poos MPB Team 16 8,0 875,00 9,2 12,00 12,50 0,70 289 113
    54 Sophie Rosbender MPB Team 16 8,3 850,00 8,3 9,50 12,50 0,80 289 0
    55 Mats Roepman JPB Team 16 7,9 875,00 8,5 10,50 15,00 0,80 289 49
    57 Minke Reurings MPB Team 22 7,7 725,00 8,5 10,50 10,50 0,85 286 286
    58 Brent Hormes JPB Team 22 7,5 850,00 8,6 10,50 13,50 0,75 281 281
    66 David van Heijden JPC Team 15 8,3 750,00 9,4 9,50 13,00 0,70 263 48
    67 Thijs Arts JPMini Team 19 8,5 700,00 10,1 6,00 11,00 0,65 262 0
    68 Noa Jutte MPB Team 16 8,4 775,00 8,7 11,00 10,50 0,75 262 0
    83 Lisa Dam MPB Team 22 7,8 800,00 9,5 8,00 9,50 0,60 221 132
    84 Armin Belderok JPB Team 22 8,0 700,00 9,3 10,50 11,00 0,70 221 124
    86 Yuri Belderok JPMini Team 19 9,1 750,00 10,9 6,50 8,50 0,60 217 45
    87 Loek Derks JPB Team 22 8,2 825,00 9,0 8,50 7,50 0,70 209 119
    91 Roos Buijs MPB Team 22 8,3 700,00 10,3 8,50 10,50 0,60 191 70
    92 Mirthe Pouwels MPB Team 22 8,4 700,00 10,8 8,00 10,00 0,70 187 41
    98 Norah de Kraker MPC Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    98 Ellen Poos MPB Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 17 (Team-est) Climax - JPB 9 3:10,9 274
    2 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:13,2 258
    2 Team 16 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 3:16,7 259
    2 Team 13 (Team-est) Climax - MPC 7 3:19,5 305
    5 Team 20 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:20,6 211
    6 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:22,2 201
    6 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:25,5 255
    8 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:28,0 235
    8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - MPMini 9 3:30,7 276
    10 Team 24 (Team-est) Climax - JPMini 6 3:36,7 197
    11 Team 22 (Team-est) AV Wijchen - MPB 9 3:37,1 133
    11 Team 14 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:37,5 143