Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Athletic Champs regio 18-19'

Prijzen

Luc de Graag
  • Pupil A - Meerkamp - 391 punten
  • Meters maken   1400,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   7,20
  • Vortexwerpen   38,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Polsstokverspringen   2,90
Saro Doctor
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 523 punten
  • 40 meter   6,3
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,1
  • Slingeren   16,50
  • Vortexwerpen   28,00
  • Hurkhoogspringen   1,10

Hoogtepunten

Luc de Graag JPA2 Vortex
  • 38,50
  • Filsan Versteeg MPA2 60mH
  • 10,9
  • Saro Doctor JPB Hurk
  • 1,10
  • Nina Admiraal MPA1 60mH
  • 10,5
  • Elise van Genuchten MPC 40m
  • 7,6
  • Franka Kleinhesselink MPA1 60mH
  • 10,9
  • Saro Doctor JPB 40m
  • 6,3
  • Detmar Immerzeel JPC Vortex
  • 25,00
  • Saro Doctor JPB Vortex
  • 28,00
  • Elise van Genuchten MPC Hurk
  • 0,85
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    2 Luc de Graag JPA2 Team 02 1400,00 10,5 7,20 38,50 1,10 2,90 391 391
    4 Filsan Versteeg MPA2 Team 11 1475,00 10,9 6,40 25,00 1,10 2,95 388 388
    14 Nina Admiraal MPA1 Team 06 1375,00 10,5 5,70 15,50 1,05 2,40 314 314
    18 Tycho Borm JPA2 Team 02 1300,00 11,8 6,10 28,00 1,05 2,75 301 301
    19 Franka Kl...hesselink MPA1 Team 06 1425,00 10,9 4,30 12,50 1,00 2,85 291 267
    20 Rens Hooiveld JPA1 Team 06 1400,00 11,4 4,90 23,00 1,15 2,45 291 291
    23 Thomas Arp JPA1 Team 06 1425,00 11,8 6,10 21,50 1,05 2,25 279 279
    25 Thijs Messchendorp JPA2 Team 02 1275,00 12,4 6,10 26,50 1,05 2,10 269 260
    29 Florien Hofstad MPA1 Team 02 1425,00 13,5 4,90 17,50 1,00 2,05 256 120
    35 Ante Zijderveld JPA1 Team 06 1300,00 12,5 6,10 17,00 1,00 2,70 248 111
    38 Esther Ros MPA2 Team 02 1200,00 11,8 5,20 13,00 0,95 2,20 239 163
    39 Nynke van ...r Heijden MPA1 Team 06 1325,00 11,7 4,30 12,50 0,95 1,95 236 167
    43 Lyske Gilissen MPA2 Team 11 1450,00 13,0 3,40 10,50 0,95 2,45 226 182
    47 Nora Mourits MPA2 Team 02 DNS 13,4 4,30 21,00 1,05 2,55 218 140
    52 Esmée Beukers MPA2 Team 11 1250,00 13,5 4,90 13,00 0,90 2,00 205 88
    55 Josefine Ulfman MPA2 Team 11 DNS 11,1 5,30 18,50 DNS 2,75 200 200
    64 Noortje Bonten MPA2 Team 02 DNS 12,3 5,00 9,50 0,90 2,15 169 112
    65 Joeke Vroom MPA2 Team 02 DNS 14,2 4,70 18,50 0,85 2,10 168 47
    75 Rosalie Koolen MPA1 Team 06 DNS 13,0 3,00 9,50 0,95 DNS 130 0
    77 Jip Hollanders JPA1 Team 06 DNS 11,8 DNS 18,50 DNS DNS 96 41
    81 Cuinn van Keulen JPA2 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Kira van de Weg MPA1 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 (Team-est) Climax - MPA2 11 2:50,7 323
    2 Team 11 (Team-est) - JPA1 9 2:55,2 241
    3 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:57,3 223
    3 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 12 2:57,7 253
    5 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:59,5 205
    5 Team 08 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 11 3:00,5 227
    7 Team 01 (Team-est) Climax - MPA1 12 3:02,4 210
    8 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,1 204
    9 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 3:03,2 203


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Saro Doctor JPB Team 21 6,3 1000,00 7,1 16,50 28,00 1,10 523 523
    6 Detmar Immerzeel JPC Team 14 7,6 950,00 8,2 10,50 25,00 0,90 447 447
    18 Tys Gilissen JPMini Team 23 7,8 825,00 9,5 9,50 13,50 0,65 380 380
    20 Elise van Genuchten MPC Team 23 7,6 850,00 8,8 8,50 11,50 0,85 375 375
    28 Chloé Smit MPB Team 18 7,9 925,00 7,9 10,50 19,00 0,85 364 364
    31 Tristan Scheer JPB Team 21 6,8 875,00 7,9 13,00 12,50 0,90 349 349
    36 Hanne Mourits MPB Team 18 7,7 950,00 8,3 9,50 12,00 0,85 327 327
    37 Luca Thimister JPMini Team 14 9,2 850,00 9,6 8,50 14,50 0,60 325 251
    39 Marlijn Moene MPMini Team 14 8,2 700,00 9,9 8,00 8,50 0,65 316 316
    41 Niels Messchendorp JPB Team 21 8,1 750,00 8,9 13,50 20,00 0,85 308 266
    42 Guus Oenema JPC Team 23 7,8 875,00 10,0 9,50 16,50 0,70 307 170
    44 Irene Ambachtsheer MPB Team 21 7,4 850,00 8,4 9,00 11,50 0,80 302 225
    46 Veerle van Rijn MPC Team 23 7,9 525,00 9,6 9,50 12,50 0,80 300 291
    48 Casper van 't Hoog JPMini Team 23 8,1 825,00 9,6 6,50 8,00 0,65 298 234
    50 Elvira Claassens MPB Team 18 7,6 900,00 8,4 9,00 9,50 0,80 296 268
    61 Sjoerd van Schie JPB Team 21 7,9 800,00 9,3 10,50 15,50 0,85 274 236
    64 Liena Heck MPC Team 14 7,7 800,00 10,3 7,50 8,50 0,65 268 204
    70 Akke van der Linden JPMini Team 23 8,1 775,00 10,1 4,50 5,50 0,75 260 180
    71 Melle Wisselo JPC Team 14 8,3 DNS 9,3 11,00 13,00 0,80 258 258
    72 Loesje van Hal MPB Team 18 7,8 775,00 9,3 8,50 12,50 0,75 257 178
    73 Dajo van Kuik JPB Team 18 8,1 875,00 8,9 9,00 13,00 0,75 253 168
    74 Samuel Kruit JPC Team 23 8,1 850,00 9,8 7,50 10,00 0,70 248 0
    75 Noah Heck JPMini Team 23 8,6 825,00 11,2 8,50 6,00 0,60 248 116
    81 Erna Dijksma MPC Team 14 8,1 DNS 8,7 6,00 10,50 0,60 229 168
    85 Timo van Eck JPB Team 18 8,0 DNS 9,0 9,50 16,00 0,70 218 181
    88 Lucie Borm MPB Team 21 8,2 650,00 9,1 8,00 8,00 0,75 208 89
    89 Michelle Ruszcyk MPC Team 14 9,5 725,00 10,0 6,00 8,00 0,70 201 87
    90 Boaz van der Mark JPB Team 18 8,4 725,00 9,2 8,00 8,50 0,75 195 43
    93 Pepijn Verweij JPMini Team 23 9,3 725,00 11,9 5,50 8,50 0,60 182 35
    94 Jeroen van Geffen JPB Team 18 9,6 725,00 10,8 8,50 8,00 0,65 140 0
    95 Marleen Blaauw MPB Team 21 DNS DNS DNS 9,50 13,50 0,70 132 91
    96 Maxime Smit JPMini Team 14 10,8 600,00 12,6 6,50 9,00 0,40 110 0
    97 Arwen Borm MPMini Team 14 10,0 DNS 11,3 4,50 3,50 0,55 96 0
    98 Victor Starren JPB Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 17 (Team-est) Climax - JPB 9 3:10,9 274
    2 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:13,2 258
    2 Team 16 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 3:16,7 259
    2 Team 13 (Team-est) Climax - MPC 7 3:19,5 305
    5 Team 20 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:20,6 211
    6 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 8 3:22,2 201
    6 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:25,5 255
    8 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPC 9 3:28,0 235
    8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - MPMini 9 3:30,7 276
    10 Team 24 (Team-est) Climax - JPMini 6 3:36,7 197
    11 Team 22 (Team-est) AV Wijchen - MPB 9 3:37,1 133
    11 Team 14 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:37,5 143