Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Paaswedstrijd'

Prijzen

Yarno Dijkman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1740 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:33,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,60
  • Hoogspringen   1,20
Mostafa Al-Bayati
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1738 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:56,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,64
  • Hoogspringen   1,10
Robin Siegers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1446 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:11,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,40
  • Hoogspringen   0,95
Luna Meijer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1961 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   4:24,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,83
  • Hoogspringen   1,35
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1726 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   4:13,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,47
  • Hoogspringen   1,00
Vicky de Haan
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 985 punten
  • 40 meter   8,1
  • 1000 meter   5:16,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,53
  • Hoogspringen   0,90
Sienna Akkers
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 765 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   4:13,2
  • Balwerpen   10,79
  • Verspringen   2,74

Hoogtepunten

Yarno Dijkman JPA2 60m
  • 9,63
  • Charlotte Meurs MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Mostafa Al-Bayati JPB 40m
  • 6,89
  • Luna Meijer MPA2 60m
  • 8,95
  • Alyshia Kavehercy MPA2 60m
  • 9,29
  • Thijmen Dijkman JPB 40m
  • 7,11
  • Yarno Dijkman JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Robin Siegers JPB 40m
  • 7,35
  • Willemijn Smeer MPA1 60m
  • 9,97
  • Luna Meijer MPA2 Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Joey Chan 12,68 +6.0 m/s---


    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Joey Chan 19,53 +0.0 m/s---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    Joey Chan 22,28 -0.8 m/s---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Kiowa Roukema 12,03 +8.3 m/s---
    Joes de Heus 12,33 +8.3 m/s---
    Roan Pool 12,48 +8.3 m/s---
    Ramon Kohlhoff 12,50 +8.3 m/s13,00
    Jens Tolboom 13,04 +8.3 m/s14,00


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Joes de Heus 18,71 +0.0 m/s---
    Thomas Arensman DNS ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Thomas Arensman DNS ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    Kiowa Roukema 46,02 ---
    Ramon Kohlhoff 41,05 30,00
    Roan Pool 29,46 ---
    Jens Tolboom DNS 30,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    Kiowa Roukema 12,44 ---
    Jens Tolboom 10,55 10,00
    Ramon Kohlhoff 10,47 8,80


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kiowa Roukema 1,60 ---
    Jens Tolboom 1,55 1,35
    Ramon Kohlhoff 1,50 1,40


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Raoul van de Laar 12,19 +3.8 m/s---
    Roel Wilde 12,77 +5.4 m/s20,71
    Angelo Visser 13,21 +5.4 m/s---
    Luuk Michels 13,82 +5.4 m/s---
    Thomas Wijkstra 14,80 +5.4 m/s---


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Raoul van de Laar 18,28 +7.5 m/s---
    Roel Wilde 19,26 +7.5 m/s13,71
    Mike de Dood 20,83 +7.5 m/s---
    Luuk Michels 21,01 +7.5 m/s---
    Timothy Mulder 24,87 +7.5 m/s---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Björn Bloemendaal 4:03,01 ---
    Timothy Mulder 4:37,36 ---
    Mike de Dood DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Raoul van de Laar 15,95 +0.4 m/s---


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Roel Wilde 48,02 ---
    Angelo Visser 51,84 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    Björn Bloemendaal 20,99 ---
    Angelo Visser 11,89 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Thomas Wijkstra 7,17 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Angelo Visser 3,93 ---
    Thomas Wijkstra 3,85 ---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Ties Arensman 23,44 +7.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman 3:55,23 3:48,52


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Ties Arensman 17,31 +3.8 m/s---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman 19,27 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Nino Feller 12,26 +6.5 m/s---
    Collin Geugjes DNS ---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Nino Feller 23,16 +7.2 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Benjamin Stijns 4:08,07 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Benjamin Stijns 17,12 +1.6 m/s---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Benjamin Stijns 17,43 ---
    Sam Bosman NM ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Nino Feller 6,64 ---
    Sam Bosman 6,28 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Nino Feller 3,75 ---
    Benjamin Stijns 3,48 ---
    Collin Geugjes DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    6 Mauro Rodrigus 10,14 4:31,38 20,30 3,40 1458
    7 Casper van der Putte 10,71 4:54,51 29,25 3,45 1420
    10 Jesse Oud 11,10 DNS 13,18 2,49 753
    11 Vince Geugjes DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Yarno Dijkman 9,63 4:33,86 6,60 1,20 1740
    7 Jerre Heijnis 10,79 4:39,36 4,15 0,95 1205


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Mostafa Al-Bayati 6,89 3:56,78 4,64 1,10 1738
    2 Robin Siegers 7,35 4:11,30 4,40 0,95 1446
    7 Thijmen Dijkman 7,11 4:47,74 3,51 0,95 1287
    8 Rowan de Wit 8,03 4:15,48 3,92 0,90 1230
    10 Tim Brinkhof 8,15 4:58,43 4,50 1,00 1170
    12 Chris de Jong 7,71 5:02,37 4,13 0,80 1061
    13 Jelle Rol 8,38 4:33,62 3,58 0,80 1002
    14 Felix Tjeertes 7,61 4:44,70 3,36 NM 880
    15 Santino Trovato 8,64 6:05,62 3,87 0,85 767
    17 Tom Veldt 7,99 5:07,09 2,95 NM 706
    18 Ivan Nillesen 8,48 5:20,52 2,48 0,75 705
    19 Kees Jonk 8,03 6:03,38 3,05 NM 568
    20 Koen van Broekhoven 8,61 5:29,14 0,29 NM 364


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Jay van Wanrooij 7,55 2:49,31 17,04 3,06 1178
    5 Joshua Bok 8,49 2:30,05 19,29 2,79 1121
    6 Jacco Schoutsen 7,51 2:46,90 10,98 2,87 1060
    9 Maurits Nibbering 8,27 2:46,80 15,39 2,29 888
    10 Myron Buis 8,06 2:46,58 11,20 2,30 853
    11 Pieter Bron 8,38 2:47,30 13,58 2,20 819
    12 Tim Gortzak 8,92 2:50,36 12,70 2,14 697


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    6 Dave Gortzak 9,12 3:02,37 12,19 1,69 509
    7 Niels Tulleners 9,35 3:08,47 10,17 2,09 494
    8 Shane Geugjes DNS DNS DNS DNS 0


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Andre van Wort 12,50 +6.0 m/s---


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Andre van Wort 19,04 +0.0 m/s---


    Masters mannen - 100 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    Bram Koppenaal 20,89 +1.6 m/s---


    Masters mannen - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Bram Koppenaal 1:18,18 ---


    Masters mannen - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    Pim Tjeertes 45,90 ---
    Etienne S...arzwalder 42,95 ---
    Andre van Wort 30,90 ---


    Masters mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    Pim Tjeertes 11,03 ---
    Danny Roukema 8,87 ---


    Masters mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Andre van Wort 1,40 ---


    Masters vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Esther van Rooij 14,97 +2.3 m/s---


    Masters vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Esther van Rooij 23,12 +4.9 m/s---


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Esther van Rooij DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Nikki van Wees 14,21 +4.5 m/s---
    Lotte de Graaf 14,38 +4.5 m/s---
    Evelyn Vletter 14,81 +4.5 m/s---
    Maaike Ui...nboogaard 14,90 +4.5 m/s---
    Mirte de Wit 15,61 +4.5 m/s---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Maaike Ui...nboogaard 22,58 +5.0 m/s---
    Evelyn Vletter 22,62 +5.0 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Nikki van Wees 2:47,17 ---
    Allisha Schouten 3:14,50 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Maaike Ui...nboogaard 20,72 +1.1 m/s---
    Evelyn Vletter 21,67 +1.1 m/s---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    Lotte de Graaf 24,98 ---
    Allisha Schouten 13,81 ---
    Mirte de Wit 11,96 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Lotte de Graaf 8,30 ---
    Allisha Schouten 7,77 ---
    Mirte de Wit 6,04 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lotte de Graaf 1,40 ---
    Nikki van Wees 1,25 ---
    Allisha Schouten 1,15 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Fleur Neven 10,90 +6.5 m/s---
    Amber van der Klei 11,93 +6.5 m/s---
    Linda van der Klei 12,17 +6.5 m/s---
    Francis va...ookhuizen 13,22 +5.9 m/s---
    Kelly Luton 17,52 +5.9 m/s---
    Sheralda Bottse DNS 11,69


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Fleur Neven 21,03 +2.7 m/s---
    Linda van der Klei 22,61 +2.7 m/s---
    Jenna van ...r Meijden 23,71 +6.0 m/s---
    Kelly Luton 23,95 +6.0 m/s---
    Francis va...ookhuizen 24,41 +6.0 m/s---
    Sheralda Bottse DNS ---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Mellani Goezinnen 1:57,51 ---
    Laura De Groot 2:10,69 ---
    Francis va...ookhuizen 2:18,22 ---
    Kelly Luton 2:20,00 ---
    Sheralda Bottse DNS 1:57,71


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Mila Kuller 15,33 +2.6 m/s---
    Linda van der Klei 16,31 +2.6 m/s---
    Amber van der Klei 17,83 +2.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (69cm)

    # Naam ResOBP
    Mila Kuller 1:02,74 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    Jenna van ...r Meijden 19,33 ---
    Kelly Luton 16,32 ---
    Mila Kuller 14,44 ---
    Zoë Riepen 13,51 ---
    Yaimy Leenstra 10,69 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jenna van ...r Meijden 6,71 ---
    Francis va...ookhuizen 6,64 ---
    Yaimy Leenstra 5,92 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mila Kuller 3,85 ---
    Laura De Groot 3,30 ---
    Sheralda Bottse DNS 4,39
    Zoë Riepen DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Arwen de Wit 9,50 +2.9 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Arwen de Wit 24,34 +8.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Arwen de Wit 2:13,53 ---
    Samira van...ookhuizen 2:52,83 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Samira van...ookhuizen 9,85 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Samira van...ookhuizen 6,33 ---
    Romy Leenstra 5,79 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Arwen de Wit 3,54 ---
    Romy Leenstra 3,09 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Rosaly Zomerdijk 8,92 +1.6 m/s8,71
    Marit Bout 9,22 +1.6 m/s10,00
    Gwen Broek 9,50 +2.1 m/s9,72
    Djeedy Manhoef 9,78 +2.1 m/s---
    Elisa Babucci 10,30 +2.1 m/s---
    Marije Vletter 12,02 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Rosaly Zomerdijk 21,17 +6.3 m/s21,04
    Laura Wilde 21,37 +6.3 m/s---
    Eline Mast 22,72 +5.1 m/s---
    Djeedy Manhoef 23,80 +5.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Eline Mast 1:50,82 ---
    Milou Jongeneel 2:10,51 2:14,67
    Elisa Babucci 2:15,26 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Laura Wilde 11,07 +0.6 m/s11,07
    Julia Jongejeugd 12,62 -0.7 m/s12,52
    Djeedy Manhoef 12,78 -0.7 m/s---
    Marit Bout 12,89 -0.7 m/s12,66
    Gwen Broek 13,04 -0.7 m/s13,90


    Meisjes Junior D2 - 300 meter horden (69cm)

    # Naam ResOBP
    Eline Mast 57,73 ---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Milou Jongeneel 19,05 15,19
    Julia Jongejeugd 17,87 20,55
    Robin Kuller 14,12 ---
    Marije Vletter 12,90 ---
    Elisa Babucci 10,39 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Julia Jongejeugd 8,37 8,78
    Robin Kuller 7,51 ---
    Marije Vletter 6,03 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Laura Wilde 3,97 4,14
    Julia Jongejeugd 3,95 3,77
    Rosaly Zomerdijk 3,73 4,03
    Gwen Broek 3,56 3,48
    Robin Kuller 3,53 ---
    Marit Bout 3,42 3,52
    Djeedy Manhoef 3,30 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    5 Willemijn Smeer 9,97 4:26,32 10,67 3,17 1302
    8 Brenda de Vos 10,39 4:53,04 14,69 3,03 1187
    9 Nicole Splinter 10,33 4:27,23 15,38 2,41 1174
    10 Nienke Mast 10,87 4:31,00 12,58 2,98 1153
    12 Laura Babucci 11,95 4:43,13 9,11 2,94 906
    14 Eva Tulleners 12,79 5:29,58 7,72 2,36 538


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Luna Meijer 8,95 4:24,20 5,83 1,35 1961
    3 Alyshia Kavehercy 9,29 4:13,26 6,47 1,00 1726
    4 Charlotte Meurs 10,63 4:11,91 4,48 1,15 1504
    6 Ileana Meijer 10,28 4:12,49 5,50 0,95 1474
    9 Keona van Gelderen 11,35 5:49,59 5,82 0,90 1012
    10 Roxy Mijzen 11,62 5:01,88 4,17 0,90 993
    11 Alyssa Clerx 11,08 5:25,29 3,98 0,85 940
    12 Keira Mulder 11,73 5:14,42 4,41 0,80 889
    13 Annika Vletter 12,04 5:13,66 4,11 0,80 836
    14 Lindsay Helstone DNS DNS DNS DNS 0
    14 Mijntje Marees DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Vicky de Haan 8,06 5:16,82 3,53 0,90 985
    4 Kirsten Hartwijk 7,99 6:01,72 3,53 0,75 778


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Eliane Meurs 8,09 2:39,86 7,96 2,52 866
    6 Jinthe Dijkman 8,29 3:23,47 8,98 2,20 600
    7 Michelle Merlijn 9,94 3:45,63 2,70 1,35 93
    8 Maren Veldt 10,16 3:38,64 4,25 1,17 84


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Sienna Akkers 8,16 4:13,11 10,79 2,74 765
    4 Nina de Graaf 8,56 3:03,70 6,89 2,49 632
    5 Maartje Rol 8,92 2:53,02 5,79 2,08 525
    6 Angela Haasakker 8,73 4:20,36 8,58 2,04 494
    8 Elisa Hartwijk 9,55 3:03,91 6,07 1,80 341
    9 Lieke Kamping 9,35 3:18,11 6,53 1,92 340
    11 Melody Nillesen 11,66 3:54,05 4,43 1,50 37


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Nanda Klok 22,40 +4.9 m/s---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    Johanneke Ernsting 20,05 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Johanneke Ernsting 7,63 ---