Vereniging 'AV Attila' op 'Openingswedstrijd baanseizoen 2016'

Prijzen

Burak Kaymakar
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1335 punten
  • 100 meter   15,5
  • 600 meter   2:12,2
  • Kogelstoten   7,24
  • Verspringen   3,35
Robinson Stein
  • Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 15 punten
  • 100 meter   14,1
  • 600 meter   2:07,6
  • Kogelstoten   6,61
  • Verspringen   4,42
Rob van den Heuvel
  • Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 13 punten
  • 100 meter   14,1
  • 600 meter   2:05,4
  • Kogelstoten   5,73
  • Verspringen   3,60
Dimitri Kruitwagen
  • Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 7 punten
  • 100 meter   17,0
  • 600 meter   2:30,7
  • Kogelstoten   4,71
  • Verspringen   3,41
Lieneke Bakker
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 7 punten
  • 100 meter   18,7
  • 600 meter   2:54,4
  • Kogelstoten   3,55
  • Verspringen   2,06
Noortje Aerts
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 5 punten
  • 100 meter   24,7
  • 600 meter   4:22,3
  • Kogelstoten   3,78
  • Verspringen   1,48

Hoogtepunten

Burak Kaymakar JVBJ Kogel
  • 7,24
  • Hanna van Baast MJD1 Ver
  • 4,09
  • Pien Korstanje MJC2 150m
  • 20,20
  • Hanna van Baast MJD1 Kogel
  • 8,28
  • Burak Kaymakar JVBJ 600m
  • 2:12,19
  • Burak Kaymakar JVBJ 100m
  • 15,49
  • Hanna van Baast MJD1 Speer
  • 18,07
  • Burak Kaymakar JVBJ Ver
  • 3,35
  • Barbara Karremans MJD1 Ver
  • 3,59
  • Finn de Graaf JJD2 Ver
  • 4,76
  •  

    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Merthijn Roggeveen 17,69 +0.0 m/s---


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Merthijn Roggeveen 38,08 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Guus van Iersel 5:07,34 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Vincent Staat 1,90 1,75


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Guus van Iersel 3,00 3,15


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Stijn van den Broek 18,91 ---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Tim Verhoeven 39,60 39,14
    Stijn van den Broek 41,48 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Tim Verhoeven 19,35 18,00
    Floris Meeuwse DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Tim Verhoeven - DNS 10,30


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Floris Meeuwse DNS ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tim Verhoeven 2,80 2,70


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Stijn van den Broek 4,84 5,23 4,47 4,87 5,23 ---


    Jongens Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Samuel de Hoog 21,62 +0.0 m/s---
    Daan Verhoeven 23,57 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C1 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Ivy Diks 51,80 ---


    Jongens Junior C1 - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Daan Verhoeven 23,04 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Samuel de Hoog 8,98 9,17 8,25 9,17 9,19


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Samuel de Hoog 2,50 ---
    Ivy Diks 1,80 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Daan Verhoeven 3,34 ---


    Jongens Junior C2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Gijs van Berkel 19,92 16,52


    Jongens Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Job Withaar 1:51,60 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Gijs van Berkel 4,79 4,76


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Milan Watzeels 1:51,25 1:52,83


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jules Karremans 23,02 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Milan Watzeels 5,78 5,82 5,33 5,82 ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Milan Watzeels X 16,24 15,88 16,24 ---
    Jules Karremans 8,80 X X 8,80 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Jules Karremans 3,73 3,58 3,85 3,85 ---
    Milan Watzeels X 3,76 X 3,76 ---


    Jongens Junior D2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Jaïr Lubbers 50,75 ---
    Olivier Pessers DNS ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tijn van Aalst 2:02,61 ---
    Duc Hendriksen 2:20,06 ---


    Jongens Junior D2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Duc Hendriksen DNS ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Finn Hultermans 16,43 16,02
    Duc Hendriksen DNS ---
    Olivier Pessers DNS ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Finn de Graaf 8,83 X 8,83 8,83 ---
    Finn Hultermans 6,87 X 6,04 6,87 6,50
    David van de Vorst 5,33 3,66 3,33 5,33 ---
    Duc Hendriksen X X 4,85 4,85 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Finn de Graaf 17,71 20,47 19,18 20,47 ---
    Finn Hultermans 18,60 19,09 X 19,09 18,50
    Duc Hendriksen X 19,05 17,47 19,05 ---
    Tijn van Aalst 18,07 16,40 18,96 18,96 ---
    Jaïr Lubbers 15,14 17,06 14,30 17,06 ---
    David van de Vorst 11,58 10,69 X 11,58 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Finn de Graaf X 4,58 4,76 4,76 ---
    Jaïr Lubbers 3,81 3,67 3,80 3,81 ---
    Duc Hendriksen 3,67 3,38 3,33 3,67 ---
    David van de Vorst 2,68 2,55 2,83 2,83 ---
    Finn Hultermans - - - DNS 3,83
    Olivier Pessers - - - DNS ---


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
    1 Burak Kaymakar 15,49 2:12,19 7,24 3,35 1335


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
    1 Robinson Stein 14,03 2:07,60 6,61 4,42 15
    2 Rob van den Heuvel 14,07 2:05,38 5,73 3,60 13
    3 Dimitri Kruitwagen 17,00 2:30,70 4,71 3,41 7
    4 David Joore 20,31 2:47,93 4,90 2,05 5


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Philippe Scheepers 18,67 18,00


    Masters mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Philippe Scheepers DNS 40,00


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Philippe Scheepers 4,44 5,73 6,15 X 6,15 6,25


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Sander Hage 17,16 +0.0 m/s---
    Glenn van Hamond 17,81 17,00


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    André Faesen 36,46 38,79


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Sander Hage 11,34 11,15 X X 11,34 12,67


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Koen van Veen 54,68 52,05 54,91 55,05 55,05 63,55


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Rens Huijben 1,90 1,87


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Alain Bettonviel 3,80 ---
    Martijn Kok 3,20 3,60
    André Faesen NM 4,20


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Sander Hage X X X 6,73 6,73 7,07
    Glenn van Hamond 6,43 X 6,52 X 6,52 6,50


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Anne Hoeke 21,06 +0.0 m/s---
    Jolien Stuijk 21,20 +0.0 m/s---
    Lonneke Westermann 23,01 22,81


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Bente Smagge 46,68 47,69


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte de Graauw 6:11,45 5:46,58


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Bente Smagge 17,62 17,28
    Anne Hoeke 18,55 ---
    Lonneke Westermann 19,77 ---
    Jolien Stuijk DNS ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Susan Bekkers 30,00 35,28 39,46 X 39,46 42,09
    Natasja van Beurden 28,11 26,42 26,73 24,32 28,11 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anne Hoeke 1,50 1,56
    Jolien Stuijk 1,45 1,60
    Lonneke Westermann DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Susan Bekkers 4,58 4,74 4,92 4,60 4,92 4,78
    Anne Hoeke 4,23 4,22 4,29 4,45 4,45 4,89
    Jolien Stuijk 4,18 4,20 4,27 4,33 4,33 4,40
    Lonneke Westermann X 3,83 4,03 4,03 4,03 ---


    Meisjes Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Jule Roelings 21,48 +0.0 m/s---
    Alida Pinas 22,12 ---
    Emma Voets 22,52 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jule Roelings 14,42 ---
    Marieke Verschure 15,52 ---
    Alida Pinas 15,73 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Alida Pinas 7,68 7,38 7,96 7,96 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Alida Pinas 17,29 19,33 13,46 19,33 ---
    Marieke Verschure 15,96 15,84 17,16 17,16 ---
    Emma Voets 13,93 13,15 14,53 14,53 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jule Roelings 4,18 ---
    Marieke Verschure 3,59 ---


    Meisjes Junior C2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Pien Korstanje 20,20 19,82
    Daphne van...r Heijden 21,35 ---
    Maud Kemkes 22,71 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Daphne van...r Heijden 46,26 ---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Maud Kemkes 15,43 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Pien Korstanje 10,59 10,39 9,41 10,59 11,22
    Daphne van...r Heijden 7,38 X 7,78 7,78 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Pien Korstanje 25,57 30,11 32,19 32,19 34,65
    Sanne Appels 22,01 X X 22,01 ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Daphne van...r Heijden 4,30 ---
    Maud Kemkes 4,13 ---
    Sanne Appels 4,04 ---
    Pien Korstanje NM 5,04


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Hanna van Baast 22,18 +0.0 m/s---
    Janna Bergink 25,37 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Hanna van Baast 11,52 11,16
    Susan Korevaar 13,72 ---
    Barbara Karremans 13,83 ---
    Janna Bergink 14,45 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Hanna van Baast 8,28 9,51
    Susan Korevaar 6,77 ---
    Janna Bergink 5,76 ---
    Jill van Gurp 5,43 ---
    Janne van Holland 5,32 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Hanna van Baast 17,01 18,07 17,28 18,07 11,00
    Susan Korevaar 6,49 6,70 10,90 10,90 ---
    Janne van Holland 7,21 X 9,21 9,21 ---
    Janna Bergink X 7,83 9,13 9,13 ---
    Jill van Gurp X X 8,47 8,47 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Hanna van Baast 2,75 X 4,09 4,09 4,47
    Barbara Karremans 3,43 3,59 3,40 3,59 ---
    Susan Korevaar 3,31 3,06 X 3,31 ---
    Janna Bergink 2,89 3,18 X 3,18 ---
    Jill van Gurp 2,41 2,73 2,47 2,73 ---
    Janne van Holland 2,06 1,94 2,22 2,22 ---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Fenne Severijns DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Fenne Severijns DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Floor Alessie 10,81 10,89


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Floor Alessie 29,08 28,83 29,63 29,63 26,04


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Fenne Severijns - - - DNS ---


    Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
    1 Lieneke Bakker 18,61 2:54,40 3,55 2,06 7
    2 Noortje Aerts 24,68 4:22,23 3,78 1,48 5


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Eva Bastmeijer 40,80 41,00
    Judi Becx 54,02 ---


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Judi Becx 5:53,14 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Lieke Oude Egberink 16,85 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Carlijn va...en Heuvel 11,23 10,79 11,05 11,16 11,23 10,73


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Carlijn va...en Heuvel 35,66 34,00 33,20 37,98 37,98 42,91
    Judi Becx 23,22 24,19 24,15 24,54 24,54 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Elanor van...iltenburg DNS 1,60


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Eva Bastmeijer X 4,91 X 5,13 5,13 5,95