Vereniging 'Atledo' op 'Openingswedstrijd baanseizoen 2016'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Wouter Stokkermans Msen 1500m
  • 4:30,92
  • Anne de Jong MJD1 Kogel
  • 7,05
  • Frits van der Velden Mmas Speer
  • 32,58
  • Anne de Jong MJD1 Ver
  • 3,26
  • Anne de Jong MJD1 Speer
  • 13,95
  • Anne de Jong MJD1 150m
  • 23,32
  • Frits van der Velden Mmas 300m
  • 51,46
  • Gerdjan KIpping Mmas 150m
  • 20,58
  • Phill Pols JJC2 Speer
  • 42,93
  • Anne de Jong MJD1 600m
  • 1:55,00
  •  

    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Glenn Pols 18,99 18,60


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Glenn Pols 46,62 41,50


    Jongens Junior A - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Glenn Pols DNS 16,24


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Glenn Pols 10,17 9,88 9,84 10,25 10,25 ---


    Jongens Junior C2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Phill Pols DNS 19,59


    Jongens Junior C2 - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Phill Pols 15,39 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Phill Pols 12,52 12,80 13,09 13,09 14,26


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Phill Pols X 34,12 42,93 42,93 44,94


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Phill Pols 4,90 5,24


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Gerdjan KIpping 20,58 ---
    Frank Pols 21,14 20,85
    Frits van der Velden 23,06 23,20


    Masters mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Frits van der Velden 51,46 50,60
    Frank Pols DNS 47,89
    Gerdjan KIpping DNS 45,94


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Frits van der Velden DNS 6:11,80


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Frank Pols 9,19 8,61 8,18 8,02 9,19 9,79
    Frits van der Velden 7,08 7,37 7,42 7,71 7,71 8,30


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Frits van der Velden 30,19 30,47 29,54 32,58 32,58 33,78
    Frank Pols 21,72 20,99 24,01 19,40 24,01 28,24


    Masters mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Frits van der Velden 1,25 1,30


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Wouter Stokkermans 4:30,92 4:21,36


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Enola Redering DNS 2,10


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Enola Redering 6,05 6,77 X 6,77 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Enola Redering 13,30 15,59 16,15 16,15 15,41


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Enola Redering 3,71 3,90


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Anne de Jong 23,32 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Anne de Jong 1:55,00 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Anne de Jong 13,97 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Anne de Jong 7,05 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Anne de Jong 12,72 13,95 12,44 13,95 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Anne de Jong 3,26 2,42 3,04 3,26 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Anne ter Horst 8,87 ---