Vereniging 'KAV Holland' op 'CD Evening Games - Wedstrijd 2'

Prijzen

Rosalie Breems
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1969 punten
  • 1000 meter   3:29,6
  • 80 meter horden (76cm)   12,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   17,70
  • Verspringen   4,81
Nikki Taag
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1627 punten
  • 1000 meter   3:29,7
  • 80 meter horden (76cm)   14,9
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,26
  • Verspringen   4,49
Robina Negenman
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1600 punten
  • 1000 meter   DNS
  • 80 meter horden (76cm)   12,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   26,28
  • Verspringen   4,67

Hoogtepunten

Rosalie Breems MJC1 80mH
  • 12,53
  • Robina Negenman MJC1 Ver
  • 4,67
  • Rosalie Breems MJC1 Ver
  • 4,81
  • Nikki Taag MJC1 Ver
  • 4,49
  • Sjoerd van der Sel JJC2 1000m
  • 3:18,62
  • Raphael Winkel JJC2 Hoog
  • 1,40
  • Luuk Meesters JJC2 Kogel
  • 9,62
  • Sjoerd van der Sel JJC2 Hoog
  • 1,35
  • Harm Steehouwer JJC2 Hoog
  • 1,40
  • Robina Negenman MJC1 80mH
  • 12,61
  •  

    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHKogelHoogPunten totaal
    10 Sjoerd van der Sel 3:18,62 22,59 8,53 1,35 1741
    11 Harm Steehouwer DNS 18,36 9,16 1,40 1482
    13 Raphael Winkel DNS 18,42 8,27 1,40 1432
    18 Luuk Meesters DNS DNF 9,62 NM 504
    19 Lucas Tuinier DNS DNS NM NM 0


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHKogelVerPunten totaal
    15 Adriaan Fornerod 4:09,13 18,08 5,56 3,78 1121
    18 Daniel Sleiman 4:09,55 16,90 4,85 3,61 1108
    21 Bennedict van Erp 3:59,80 18,19 4,90 3,28 1014
    22 Yannick Vollaard 3:37,00 17,16 NM 3,41 987
    26 Willem van Leeuwen 3:50,91 17,57 NM 3,37 877
    27 Lucas Weber 4:06,58 18,97 4,14 2,98 827
    30 Jonathan Winkel DNS 29,12 4,21 2,59 321


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHKogelVerPunten totaal
    18 Robin Staal 3:59,56 19,01 5,01 NM 706
    20 Alfredo Dirksen 4:38,92 DNS 4,71 NM 375


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusVerPunten totaal
    1 Rosalie Breems 3:29,53 12,53 17,70 4,81 1969
    2 Nikki Taag 3:29,66 14,84 15,26 4,49 1627
    3 Robina Negenman DNS 12,61 26,28 4,67 1600
    15 Inez Bernard 3:40,51 18,39 13,00 3,74 1124
    19 Fay Witte 4:06,94 18,46 13,97 4,14 1087
    23 Charlotte van Acker 3:57,21 18,25 11,61 3,75 1012
    27 Pleun Heerschop DNS 15,38 DNS 3,72 734
    32 Sarah van Ekeris DNS DNF 18,16 NM 272


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusVerPunten totaal
    11 Marit Visser 3:55,94 15,80 14,69 3,92 1278
    14 Sofia Bouwmeester 4:17,19 16,25 11,23 3,82 1049


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHSpeerPolshoogPunten totaal
    5 Eva Hoogewerf 3:46,14 13,20 21,31 NM 1003
    10 Rochelle Negenman DNF 14,34 17,72 1,80 843
    12 Sophie van Ekeris 4:08,10 13,33 17,83 NM 816
    21 Natalie van Mil 4:13,47 15,22 11,10 NM 510