Vereniging 'AV Sprint' op 'SPRINT Breda | Clubkampioenschappen 2016'

Prijzen

Niels Verheugd
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 5805 punten
  • 100 meter   11,8
  • 400 meter   54,3
  • 1500 meter   5:10,0
  • 110 meter horden (99cm)   16,8
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   29,83
  • Kogelstoten 6 kilogram   12,39
  • Speerwerpen 800 gram   35,13
  • Hoogspringen   1,74
  • Polsstokhoogspringen   4,02
  • Verspringen   6,33
August van de Weijer
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3486 punten
  • 100 meter   12,2
  • 400 meter   55,1
  • 1500 meter   4:54,6
  • 110 meter horden (91cm)   DNS
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   DNS
  • Kogelstoten 5 kilogram   11,22
  • Speerwerpen 700 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,68
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,04
Kjell Broos
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2688 punten
  • 100 meter   13,7
  • 400 meter   1:01,1
  • 1500 meter   6:58,1
  • 110 meter horden (91cm)   23,8
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   33,56
  • Kogelstoten 5 kilogram   10,51
  • Speerwerpen 700 gram   26,31
  • Hoogspringen   1,29
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,07
Jochem Laurens
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4760 punten
  • 100 meter   13,1
  • 1000 meter   3:01,7
  • 100 meter horden (84cm)   16,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   26,54
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,23
  • Speerwerpen 600 gram   37,36
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,96
Abel Maas
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4337 punten
  • 100 meter   13,2
  • 1000 meter   3:20,8
  • 100 meter horden (84cm)   15,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   17,74
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,80
  • Speerwerpen 600 gram   24,62
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,29
Pepijn van Gils
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4180 punten
  • 100 meter   13,5
  • 1000 meter   3:34,4
  • 100 meter horden (84cm)   18,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   26,54
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,89
  • Speerwerpen 600 gram   36,24
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,79
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 3782 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:19,0
  • 80 meter horden (76cm)   13,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,53
  • Speerwerpen 400 gram   30,33
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,73
Tibbe Teunissen
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 3125 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:33,6
  • 80 meter horden (76cm)   15,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,87
  • Speerwerpen 400 gram   21,32
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,38
Thomas Kaijim
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 2659 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   3:58,8
  • 80 meter horden (76cm)   16,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,97
  • Speerwerpen 400 gram   12,76
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,33
Gianni Brunken
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 3305 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:37,2
  • 80 meter horden (76cm)   13,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,54
  • Speerwerpen 400 gram   16,90
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,47
Rick Mallens
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 3156 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:50,0
  • 80 meter horden (76cm)   15,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,36
  • Speerwerpen 400 gram   28,15
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,20
Ties van Beek
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 3149 punten
  • 80 meter   10,8
  • 1000 meter   3:37,4
  • 80 meter horden (76cm)   15,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,97
  • Speerwerpen 400 gram   17,18
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,29
Luuk Pelkmans
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 512 punten
  • Meters maken   1625,00
  • 60 meter horden   10,7
  • Kogelstoten   9,10
  • Vortexwerpen   38,50
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,10
Jesse Boomaars
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 356 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   11,3
  • Kogelstoten   5,30
  • Vortexwerpen   35,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,30
Jules van Kan
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 260 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   12,6
  • Kogelstoten   5,20
  • Vortexwerpen   24,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,30
Kwinten Rotte
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 384 punten
  • Meters maken   1425,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   7,20
  • Vortexwerpen   26,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,60
Tobias de Prieëlle
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 377 punten
  • Meters maken   1325,00
  • 60 meter horden   10,6
  • Kogelstoten   8,20
  • Vortexwerpen   29,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,30
Sam Janssens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 359 punten
  • Meters maken   1525,00
  • 60 meter horden   11,1
  • Kogelstoten   5,90
  • Vortexwerpen   29,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,95
Dirk Lorkeers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 513 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   7,3
  • Medicienbalstoten   9,00
  • Vortexwerpen   34,00
  • Verspringen   3,30
Kilan Goddijn
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 419 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Medicienbalstoten   7,00
  • Vortexwerpen   21,50
  • Verspringen   3,25
Lars Bloemers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 401 punten
  • 40 meter   7,3
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   8,0
  • Medicienbalstoten   6,50
  • Vortexwerpen   26,00
  • Verspringen   2,85
Tijn Janssens
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 433 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   975,00
  • 40 meter horden   8,2
  • Medicienbalstoten   6,70
  • Vortexwerpen   17,00
  • Verspringen   2,70
Niels Hermans
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 382 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   8,5
  • Medicienbalstoten   4,60
  • Vortexwerpen   18,50
  • Verspringen   2,30
Luuk Verbeek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 325 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   4,30
  • Vortexwerpen   11,50
  • Verspringen   2,40
Senne van de Rest
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 480 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   3,90
  • Vortexwerpen   20,50
  • Verspringen   2,50
Mats van Nunen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 433 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   9,4
  • Medicienbalstoten   4,60
  • Vortexwerpen   17,50
  • Verspringen   2,40
Thye Roodhuyzen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 286 punten
  • 40 meter   8,2
  • Meters maken   650,00
  • 40 meter horden   9,8
  • Medicienbalstoten   3,90
  • Vortexwerpen   9,00
  • Verspringen   2,25
Timo Helmhout
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 18 punten
  • 80 meter   13,7
  • 600 meter   2:35,8
  • Kogelstoten   5,67
  • Verspringen   3,16
Jordan Beute
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 15 punten
  • 80 meter   13,7
  • 600 meter   2:11,2
  • Kogelstoten   3,70
  • Verspringen   2,13
Mathieu Viellevoye
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 14 punten
  • 80 meter   15,1
  • 600 meter   2:48,1
  • Kogelstoten   5,33
  • Verspringen   2,77
Sven van den Hout
  • Jongens Specials Senioren - Meerkamp - 24 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:44,0
  • Speerwerpen   15,76
  • Verspringen   4,86
Stan Dielemans
  • Jongens Specials Senioren - Meerkamp - 24 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:39,0
  • Speerwerpen   30,59
  • Verspringen   4,44
Justin Hoefmans
  • Jongens Specials Senioren - Meerkamp - 20 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   2:46,5
  • Speerwerpen   32,44
  • Verspringen   4,08
Rene de Bruijn
  • LB Atleten mannen - Meerkamp - 3 punten
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,61
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,86
  • Speerwerpen 600 gram   15,27
Albert van der Mee
  • LB Atleten mannen - Meerkamp - 3 punten
  • Discuswerpen 2 kilogram   33,55
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,02
  • Speerwerpen 800 gram   35,67
Jelmer de Maat
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 1830 punten
  • 150 meter   19,2
  • 800 meter   2:32,3
  • Discuswerpen   23,74
  • Speerwerpen   26,38
  • Verspringen   5,27
Stephan Campos
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 1616 punten
  • 150 meter   19,5
  • 800 meter   2:50,4
  • Discuswerpen   20,75
  • Speerwerpen   34,12
  • Verspringen   5,01
Robert van Herwerden
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 1372 punten
  • 150 meter   20,7
  • 800 meter   2:44,2
  • Discuswerpen   22,79
  • Speerwerpen   28,24
  • Verspringen   4,44
Kevin van Zundert
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 4924 punten
  • 100 meter   12,1
  • 400 meter   56,0
  • 1500 meter   5:42,6
  • 110 meter horden (107cm)   19,7
  • Discuswerpen 2 kilogram   23,74
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,64
  • Speerwerpen 800 gram   36,29
  • Hoogspringen   1,71
  • Polsstokhoogspringen   3,82
  • Verspringen   6,47
Sander van der Waals
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 4233 punten
  • 100 meter   11,6
  • 400 meter   57,8
  • 1500 meter   6:42,1
  • 110 meter horden (107cm)   15,4
  • Discuswerpen 2 kilogram   19,76
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   7,16
  • Speerwerpen 800 gram   32,23
  • Hoogspringen   1,68
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,21
Dennis Prinsen
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 4166 punten
  • 100 meter   12,2
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   16,5
  • Discuswerpen 2 kilogram   30,54
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   10,07
  • Speerwerpen 800 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,77
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,70
Stefan Groen
  • Wheelers mannen - Meerkamp - 16 punten
  • 100 meter   16,2
  • 200 meter   27,7
  • 400 meter   5:32,9
  • 800 meter   1:55,3
Raffaele Orru
  • Wheelers mannen - Meerkamp - 16 punten
  • 100 meter   17,1
  • 200 meter   30,3
  • 400 meter   1:00,1
  • 800 meter   2:10,7
Bart Pijs
  • Wheelers mannen - Meerkamp - 14 punten
  • 100 meter   17,3
  • 200 meter   31,5
  • 400 meter   1:01,7
  • 800 meter   2:05,9
Sanne Haanen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2712 punten
  • 200 meter   28,0
  • 800 meter   2:52,3
  • 100 meter horden (84cm)   20,4
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,09
  • Speerwerpen 600 gram   20,43
  • Hoogspringen   1,22
  • Verspringen   4,38
Fleur van der Linden
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 4176 punten
  • 200 meter   28,3
  • 800 meter   2:31,1
  • 100 meter horden (76cm)   16,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,27
  • Speerwerpen 500 gram   27,16
  • Hoogspringen   1,52
  • Verspringen   5,26
Tessa Smits
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 4036 punten
  • 200 meter   27,9
  • 800 meter   2:42,9
  • 100 meter horden (76cm)   15,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   11,25
  • Speerwerpen 500 gram   29,28
  • Hoogspringen   1,46
  • Verspringen   4,58
Silke Vonk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3958 punten
  • 200 meter   26,6
  • 800 meter   2:46,5
  • 100 meter horden (76cm)   15,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,32
  • Speerwerpen 500 gram   22,12
  • Hoogspringen   1,46
  • Verspringen   4,78
Charlotte Demoulin
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,52
Jinke Prinsen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3535 punten
  • 150 meter   21,6
  • 600 meter   1:52,2
  • 80 meter horden (76cm)   14,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,60
  • Speerwerpen 500 gram   28,44
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,52
Sheenai Muntslag
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3533 punten
  • 150 meter   19,1
  • 600 meter   1:46,4
  • 80 meter horden (76cm)   12,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,66
  • Speerwerpen 500 gram   12,64
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,59
Britt Marijnissen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3202 punten
  • 150 meter   20,9
  • 600 meter   1:50,6
  • 80 meter horden (76cm)   13,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,77
  • Speerwerpen 500 gram   15,36
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,36
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 2616 punten
  • 600 meter   1:49,3
  • 60 meter horden (76cm)   10,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,43
  • Speerwerpen 400 gram   13,74
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,81
Mikki Lips
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 2603 punten
  • 600 meter   1:55,3
  • 60 meter horden (76cm)   11,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,18
  • Speerwerpen 400 gram   23,05
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,94
Bijou Leto
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 2277 punten
  • 600 meter   1:53,5
  • 60 meter horden (76cm)   11,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,66
  • Speerwerpen 400 gram   11,54
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,10
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2983 punten
  • 600 meter   1:43,9
  • 60 meter horden (76cm)   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,80
  • Speerwerpen 400 gram   19,76
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,15
Linsy Heestermans
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2896 punten
  • 600 meter   1:54,0
  • 60 meter horden (76cm)   11,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,58
  • Speerwerpen 400 gram   24,90
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,66
Britta Driessen
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2716 punten
  • 600 meter   2:01,7
  • 60 meter horden (76cm)   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,63
  • Speerwerpen 400 gram   16,92
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,62
Juul de Reijdt
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 393 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   10,8
  • Kogelstoten   6,40
  • Vortexwerpen   17,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,45
Daantje Janssens
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 377 punten
  • Meters maken   1300,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   5,70
  • Vortexwerpen   19,00
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,40
Ylva den Heijer
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 349 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   11,3
  • Kogelstoten   5,40
  • Vortexwerpen   19,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,35
Britt de Leeuw
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 475 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   10,8
  • Kogelstoten   8,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,55
Loïs Drent
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 472 punten
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   7,20
  • Vortexwerpen   26,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,70
Joss Ruedisueli
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 472 punten
  • Meters maken   1375,00
  • 60 meter horden   11,0
  • Kogelstoten   8,50
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,55
Roza Willemen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 421 punten
  • 40 meter   6,6
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Medicienbalstoten   5,70
  • Vortexwerpen   15,00
  • Verspringen   3,00
Fenna Winkel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 383 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   8,5
  • Medicienbalstoten   5,30
  • Vortexwerpen   17,50
  • Verspringen   2,65
Sam Hofmans
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 356 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   8,0
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Vortexwerpen   13,00
  • Verspringen   3,00
Anne Heijnen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 439 punten
  • 40 meter   7,6
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Medicienbalstoten   5,00
  • Vortexwerpen   13,00
  • Verspringen   2,45
Nienke Mol
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 380 punten
  • 40 meter   7,5
  • Meters maken   925,00
  • 40 meter horden   9,2
  • Medicienbalstoten   4,30
  • Vortexwerpen   11,00
  • Verspringen   2,80
Fenna Mallens
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 375 punten
  • 40 meter   7,5
  • Meters maken   775,00
  • 40 meter horden   8,9
  • Medicienbalstoten   4,90
  • Vortexwerpen   12,50
  • Verspringen   2,70
Sofie Buijs
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 391 punten
  • 40 meter   8,5
  • Meters maken   925,00
  • 40 meter horden   9,6
  • Medicienbalstoten   4,20
  • Vortexwerpen   11,00
  • Verspringen   1,95
Nore Stroober
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 381 punten
  • 40 meter   8,2
  • Meters maken   800,00
  • 40 meter horden   8,8
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   10,00
  • Verspringen   2,05
Jet Knook
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 343 punten
  • 40 meter   8,1
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   9,5
  • Medicienbalstoten   2,70
  • Vortexwerpen   7,50
  • Verspringen   2,15
Inez Doets
  • Meisjes Specials Junioren - Meerkamp - 7 punten
  • 80 meter   15,1
  • 600 meter   2:58,9
  • Kogelstoten   4,26
  • Verspringen   2,72
Cynthia Riel
  • Meisjes Specials Junioren - Meerkamp - 5 punten
  • 80 meter   18,5
  • 600 meter   4:17,9
  • Kogelstoten   4,53
  • Verspringen   1,86
Lieke Sweep
  • Meisjes Specials Senioren - Meerkamp - 20 punten
  • 100 meter   16,9
  • 800 meter   3:33,6
  • Speerwerpen   14,94
  • Verspringen   3,35
Sira Lambregts
  • Meisjes Specials Senioren - Meerkamp - 12 punten
  • 100 meter   17,8
  • 800 meter   4:14,6
  • Speerwerpen   9,43
  • Verspringen   2,50
Femke Bongers
  • Meisjes Specials Senioren - Meerkamp - 11 punten
  • 100 meter   19,6
  • 800 meter   3:50,7
  • Speerwerpen   9,48
  • Verspringen   1,90
Lieke Buiks
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 2432 punten
  • 150 meter   21,9
  • 800 meter   2:48,5
  • Discuswerpen   24,07
  • Speerwerpen   23,51
  • Verspringen   4,44
Judith de Rond
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 2275 punten
  • 150 meter   21,4
  • 800 meter   2:43,8
  • Discuswerpen   21,00
  • Speerwerpen   14,49
  • Verspringen   4,58
Mariëlle Jonkers
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 2140 punten
  • 150 meter   21,7
  • 800 meter   2:49,0
  • Discuswerpen   14,61
  • Speerwerpen   21,63
  • Verspringen   4,36
Luna Jansen
  • Wheelers vrouwen - Meerkamp - 8 punten
  • 100 meter   21,6
  • 200 meter   40,0
  • 400 meter   1:19,1
  • 800 meter   2:50,5
Laylani van der Wolf
  • Wheelers vrouwen - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   23,6
  • 200 meter   46,5
  • 400 meter   1:40,3
  • 800 meter   3:37,2

Hoogtepunten

Dennis Prinsen M40 110mH
  • 16,41
  • Sheenai Muntslag MJC 150m
  • 19,04
  • Sander van der Waals Msen 110mH
  • 15,38
  • Silke Vonk MJB 100mH
  • 15,72
  • Dennis Prinsen M40 Ver
  • 6,70
  • Tessa Smits MJB 100mH
  • 15,67
  • Sander van der Waals Msen 100m
  • 11,56
  • Luc van Hofslot JJC 1000m
  • 2:55,32
  • Silke Vonk MJB 200m
  • 26,51
  • Fleur van der Linden MJB 100mH
  • 16,10
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Niels Verheugd 11,74 6,33 12,39 1,74 54,23 16,79 29,83 4,02 35,13 5:09,93 5805


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 August van de Weijer 12,19 6,04 11,22 1,68 55,01 DNS DNS DNS DNS 4:54,53 3486
    2 Kjell Broos 13,68 4,07 10,51 1,29 1:01,06 23,74 33,56 DNS 26,31 6:58,09 2688


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
    1 Jochem Laurens 13,06 4,96 9,23 1,55 16,06 26,54 37,36 3:01,61 4760
    2 Abel Maas 13,19 5,29 7,80 1,60 15,31 17,74 24,62 3:20,75 4337
    3 Pepijn van Gils 13,47 4,79 8,89 1,45 17,93 26,54 36,24 3:34,33 4180
    4 Maarten van Gils 13,78 4,30 7,65 1,40 18,23 22,73 38,49 3:14,26 4012
    5 Jelle van Hofslot 13,33 5,03 10,10 1,45 DNS 30,69 30,67 3:05,26 4005
    6 Ricardo Witkamp 12,82 4,87 10,76 1,25 20,58 24,04 20,34 3:20,13 3860
    7 Luc van Hofslot 13,45 4,95 8,56 1,50 DNS 17,25 23,28 2:55,32 3668
    8 Tijn Blom 14,35 4,39 6,17 1,45 19,80 22,97 23,72 3:33,54 3469
    9 Lars Mackenbach 13,17 3,50 6,80 1,25 21,94 19,35 20,70 3:32,74 3103
    10 Ramses van...ardenburg 14,44 3,65 6,60 1,20 21,04 17,45 19,83 3:35,98 2891
    11 Luke de Leeuw 13,73 4,57 7,57 1,25 DNS 21,02 DNS DNS 2251
    12 Sam Dons 13,76 3,62 6,68 DNS DNS DNS DNS DNS 1253


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tim Pelkmans 10,86 3:18,99 13,42 7,53 30,33 1,45 4,73 3782
    2 Tibbe Teunissen 11,14 3:33,60 15,38 6,87 21,32 1,35 4,38 3125
    3 Thomas Kaijim 11,39 3:58,76 16,67 5,97 12,76 1,40 4,33 2659
    4 Joost Winkel 11,91 3:37,16 17,48 5,75 21,43 1,10 3,74 2469
    5 Mark Smolders 12,45 3:51,50 18,12 6,51 19,92 1,30 3,66 2430
    6 Guus Guikink 12,48 4:05,07 17,46 7,26 18,07 1,20 3,91 2382
    7 Krijn Stroober 13,52 4:09,97 19,53 6,85 24,14 1,25 3,32 2136
    8 Dirk Beentjes 12,25 4:01,25 18,01 5,94 12,54 1,20 3,53 2123
    9 Jort Bouman 11,99 5:01,01 17,86 5,12 12,11 1,20 4,06 1981
    10 Pepijn Roels 12,65 3:53,10 18,68 4,83 12,56 1,10 3,54 1933
    11 Ybo Smaal 12,64 3:54,01 18,01 5,39 15,43 1,00 3,22 1929
    12 Michon Goddyn 13,33 4:19,58 21,36 4,61 15,14 1,10 3,29 1603
    13 Ruben van ...aalduinen 14,54 4:51,12 21,76 4,78 12,19 1,00 2,91 1141


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Gianni Brunken 10,89 3:37,18 13,49 6,54 16,90 1,45 4,47 3305
    2 Rick Mallens 11,53 3:49,94 15,78 9,36 28,15 1,35 4,20 3156
    3 Ties van Beek 10,80 3:37,40 15,71 8,97 17,18 1,35 4,29 3149
    4 Thijs Baartmans 11,24 3:58,88 16,94 9,02 28,59 1,45 3,95 3100
    5 Stan van H...n Franken 11,83 3:47,52 16,72 8,30 28,16 1,30 3,83 2896
    6 Jop van Gelderen 12,38 3:43,86 16,05 5,87 16,76 1,30 3,72 2520
    7 Stan Veldhuis 12,60 3:43,48 16,57 4,91 20,17 1,25 3,82 2445
    8 Sem Van Campen 12,27 3:43,53 17,28 6,06 18,89 1,20 3,33 2359
    9 Jaap Rodermond 13,17 3:34,65 18,42 5,52 12,17 1,20 3,44 2076
    10 Jordy van der Westen 11,68 DNS DNS DNS DNS 1,20 3,90 1300
    11 Mats Drent 14,33 DNS DNS DNS 12,83 DNS 3,08 603


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans 1625,00 10,64 9,10 38,50 1,30 4,10 512
    2 Jesse Boomaars 1375,00 11,25 5,30 35,00 1,00 3,30 356
    3 Jules van Kan 1375,00 12,60 5,20 24,00 0,90 2,30 260
    4 Tom van Es 1375,00 12,78 5,20 23,00 0,90 2,40 257
    5 Tom van Breda 1275,00 13,31 5,10 24,00 0,95 2,70 256
    6 Sjoerd van de Corput 1350,00 12,29 4,50 14,00 1,00 2,75 242
    7 Giel Huijsmans 1325,00 13,12 4,10 19,00 0,90 2,35 221
    8 Tijl van Kasteren DNS 12,35 5,00 19,00 0,90 2,95 212
    9 Yair Herz 1250,00 15,32 3,90 14,00 0,85 2,15 164
    10 Merijn Coenen DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Kwinten Rotte 1425,00 10,46 7,20 26,50 1,10 3,60 384
    2 Tobias de Prieëlle 1325,00 10,56 8,20 29,00 1,05 3,30 377
    3 Sam Janssens 1525,00 11,05 5,90 29,50 1,05 2,95 359
    4 David Geurts 1375,00 13,14 5,40 29,50 1,30 2,80 332
    5 Sverre Handor DNS 10,62 6,40 26,50 1,15 3,60 322
    6 Tom Couwenbergh 1325,00 10,89 5,40 20,00 1,05 3,55 317
    7 Izzy Vissers 1325,00 12,50 6,70 23,50 1,05 3,05 307
    8 Frank van ...n Franken 1150,00 14,75 5,30 14,00 0,95 2,55 194
    9 Sam Molenaar DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers 6,80 950,00 7,30 9,00 34,00 3,30 513
    2 Kilan Goddijn 6,98 950,00 7,47 7,00 21,50 3,25 419
    3 Lars Bloemers 7,22 950,00 7,91 6,50 26,00 2,85 401
    4 Bas Guikink 7,34 900,00 7,81 7,10 26,00 2,80 398
    5 Sjoerd Bastiaans 7,30 1025,00 7,78 6,30 25,00 2,50 397
    6 Julian de Prieëlle 7,40 925,00 8,09 7,20 22,00 2,85 382
    7 Huub Kuyvenhoven 7,31 950,00 8,02 5,60 18,50 2,75 348
    8 Thijmen Kegler 7,77 950,00 8,42 5,30 14,00 2,40 294
    9 Merlijn Pellis 7,94 875,00 8,89 4,40 17,50 2,60 278
    10 Gijs Huijben 7,67 800,00 8,86 5,00 13,00 2,15 250
    11 Matthijs Hoeven 8,19 825,00 9,18 5,00 11,50 2,10 228


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Tijn Janssens 7,19 975,00 8,18 6,70 17,00 2,70 433
    2 Niels Hermans 7,14 950,00 8,50 4,60 18,50 2,30 382
    3 Luuk Verbeek 7,20 875,00 8,65 4,30 11,50 2,40 325
    4 Tijmen Rotte 8,54 750,00 8,97 5,30 18,50 2,50 312
    5 Thomas Klunder 7,65 800,00 8,39 4,30 12,50 2,50 310
    6 Ot Jansen 8,04 925,00 9,35 4,20 13,50 2,40 302
    7 Jur van der Heijden 8,19 800,00 8,91 3,80 16,00 2,15 280
    8 Jip Dol 7,68 775,00 9,35 4,20 10,00 2,30 263
    9 Nander Coenen 9,09 DNS 11,37 3,60 12,00 2,20 156
    10 Bjorn Andeweg DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Senne van de Rest 7,38 875,00 8,68 3,90 20,50 2,50 480
    2 Mats van Nunen 7,81 875,00 9,38 4,60 17,50 2,40 433
    3 Thye Roodhuyzen 8,14 650,00 9,75 3,90 9,00 2,25 286
    4 Rick Kuijpers 8,38 750,00 10,17 3,00 9,00 2,05 259
    5 Lukas Kegler 8,24 725,00 10,57 3,00 8,50 1,95 244


    Jongens Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelVerPunten totaal
    1 Timo Helmhout 13,65 2:35,78 5,67 3,16 18
    2 Jordan Beute 13,64 2:11,18 3,70 2,13 15
    3 Mathieu Viellevoye 15,01 2:48,09 5,33 2,77 14
    4 Jordy van Wingerden 21,38 4:04,35 3,82 1,11 8
    5 Lucas Voerman 29,10 3:53,29 2,04 0,63 5


    Jongens Specials Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Sven van den Hout 13,03 2:43,96 15,76 4,86 24
    2 Stan Dielemans 13,59 2:38,94 30,59 4,44 24
    3 Justin Hoefmans 15,04 2:46,45 32,44 4,08 20
    4 Jasper Mol 14,46 2:30,24 11,24 3,71 18
    5 Sander Graumans 16,43 3:15,77 12,43 3,50 11
    6 Lars van Leeuwen 16,03 4:01,17 12,45 3,49 10
    7 Ronnie Tiggelman 18,85 3:44,27 10,69 2,89 5


    LB Atleten mannen - Meerkamp

    # Naam DiscusDiscusKogelKogelSpeerSpeerPunten totaal
    1 Rene de Bruijn IPC 35-M 19,61 --- 6,86 --- 15,27 --- 3
    1 Albert van der Mee IPC 12-M --- 33,55 --- 11,02 --- 35,67 3


    Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Jelmer de Maat 19,17 2:32,22 23,74 26,38 5,27 1830
    2 Stephan Campos 19,49 2:50,31 20,75 34,12 5,01 1616
    3 Robert van Herwerden 20,65 2:44,16 22,79 28,24 4,44 1372
    4 Steven Floris 23,33 2:58,96 16,02 21,53 4,10 624
    5 Cor van der Vecht 22,97 3:25,20 19,58 24,61 3,43 611
    6 Richard van Ham 23,14 DNS DNS 15,43 3,86 265
    7 Paul Emmen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen en masters - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m110mH110mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Kevin van Zundert Msen 12,04 55,97 5:42,55 --- 19,69 23,74 9,64 36,29 1,71 3,82 6,47 4924
    2 Sander van der Waals Msen 11,56 57,72 6:42,06 --- 15,38 19,76 7,16 32,23 1,68 DNS 6,21 4233
    3 Dennis Prinsen M40 12,13 DNS DNS 16,41 --- 30,54 10,07 DNS 1,77 DNS 6,70 4166
    4 Tjebbe Kerstens Msen 11,81 DNS 6:41,04 --- 17,72 18,68 7,22 34,04 1,80 DNS 6,43 3593
    5 Cas van Eersel Msen DNF DNS DNS --- DNS DNS DNS 40,09 DNS DNS DNS 443


    Wheelers mannen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mPunten totaal
    1 Stefan Groen 16,18 27,66 5:32,90 1:55,29 16
    2 Raffaele Orru 17,07 30,26 1:00,01 2:10,62 16
    3 Bart Pijs 17,29 31,49 1:01,62 2:05,85 14
    4 Foued Boudazra 33,49 1:32,41 2:07,18 4:30,47 8
    5 Diego Parrondo 47,62 1:07,93 3:01,87 DNS 5


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Sanne Haanen 20,36 1,22 7,09 27,98 4,38 20,43 2:52,27 2712


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Fleur van der Linden 16,10 1,52 9,27 28,21 5,26 27,16 2:31,02 4176
    2 Tessa Smits 15,67 1,46 11,25 27,87 4,58 29,28 2:42,89 4036
    3 Silke Vonk 15,72 1,46 10,32 26,51 4,78 22,12 2:46,45 3958
    4 Eline Rijzenga 21,43 1,34 8,71 30,57 4,41 18,55 2:52,64 2636
    5 Charlotte Demoulin 20,64 NM 8,31 31,29 3,62 15,53 3:00,28 1860
    6 Eva Vonk DNF 1,22 9,60 41,04 3,49 21,26 3:41,92 1428
    7 Simone Snepvangers 17,88 1,55 DNS DNS DNS DNS DNS 1179


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Demoulin 2,52 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jinke Prinsen 21,60 1:52,18 13,93 9,60 28,44 1,40 4,52 3535
    2 Sheenai Muntslag 19,04 1:46,36 12,76 5,66 12,64 1,50 4,59 3533
    3 Britt Marijnissen 20,88 1:50,58 13,79 6,77 15,36 1,40 4,36 3202
    4 Noortje Stolk 21,40 1:48,71 15,29 6,32 16,47 1,30 4,38 2978
    5 Lonne Mallens 22,73 2:03,11 18,83 8,67 16,86 1,25 3,26 2362
    6 Annika Rijzenga 22,86 2:04,63 DNF 6,33 17,63 1,15 3,89 2118
    7 Anniek Bloemers 30,09 2:22,97 DNF 8,91 23,84 1,30 4,25 2013


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lonne Mallens DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nine Fransen 1:49,29 10,49 8,43 13,74 1,35 3,81 2616
    2 Mikki Lips 1:55,22 11,18 7,18 23,05 1,35 3,94 2603
    3 Bijou Leto 1:53,50 11,87 6,66 11,54 1,30 4,10 2277
    4 Femke Dam 1:58,37 12,59 7,69 16,79 1,25 3,39 2150
    5 Arwen Narayanan 1:59,58 11,77 6,81 12,95 1,30 3,29 2096
    6 Milou van der Lichte 2:04,41 12,89 4,84 9,88 1,20 3,65 1737
    7 Pauline Bezems 2:10,78 14,93 6,30 10,50 1,35 3,57 1729
    8 Isabella Brandalise 2:10,47 12,39 5,62 9,89 1,15 3,51 1708
    9 Marit Broks 2:14,79 13,69 6,25 9,97 1,25 3,57 1688
    10 Ilse van der Zande 2:18,73 DNF 7,67 10,89 1,10 3,46 1398
    11 Renske Bloemers 2:15,44 14,70 6,11 11,25 1,10 2,70 1354
    12 Pip Huijsmans 2:18,01 DNF 4,30 7,31 1,10 3,50 1100
    13 Merel van der Gracht 2:22,61 14,45 5,28 7,58 0,95 2,88 1080
    14 Dana de Bruin 2:28,78 DNF 5,23 6,64 1,05 3,15 952
    15 Linde Marcusse 2:23,16 15,94 3,99 5,60 1,00 2,65 853
    16 Nina Geelen 2:27,64 DNF 4,93 9,51 0,80 2,74 760
    17 Zoë van Breda 2:33,67 DNF 4,18 7,34 0,85 2,47 583
    18 Indy van Almenkerk DNS 14,29 DNS DNS DNS DNS 187
    19 Bo Goos DNS DNF DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Daan de Reijdt 1:43,89 10,22 8,80 19,76 1,40 4,15 2983
    2 Linsy Heestermans 1:53,91 11,83 9,58 24,90 1,40 4,66 2896
    3 Britta Driessen 2:01,65 10,24 6,63 16,92 1,45 4,62 2716
    4 Marit Buijsse 2:01,19 13,08 6,91 11,69 1,30 3,56 1987
    5 Rosanne Verheijen 2:01,61 12,99 5,95 7,12 1,25 3,57 1772
    6 Anna Couweleers DNS DNF 6,53 DNS DNS 3,73 702
    7 Marieke Keij DNS DNF DNS 9,63 1,20 DNS 480


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Juul de Reijdt 1375,00 10,71 6,40 17,50 1,20 3,45 393
    2 Daantje Janssens 1300,00 10,48 5,70 19,00 1,15 3,40 377
    3 Ylva den Heijer 1375,00 11,23 5,40 19,00 1,00 3,35 349
    4 Nina Groffen 1550,00 10,98 4,80 14,50 1,00 2,95 339
    5 Nahila Tebonou 1275,00 11,24 7,70 12,00 1,05 2,95 331
    6 Stella Stroober 1250,00 12,37 6,40 21,00 1,00 2,95 322
    7 Linne van ...epstraten 1300,00 12,06 6,50 15,00 0,95 3,15 313
    8 Sarah Buijs 1200,00 11,55 6,50 15,00 0,95 3,10 308
    9 Yara van der Heijden 1450,00 12,36 5,10 10,50 0,95 2,80 281
    10 Anna van Langevelde 1225,00 11,34 4,80 12,50 1,00 2,75 278
    11 Febe Thys 1300,00 12,10 3,60 9,50 1,00 3,15 261
    12 Roos van der Gracht 1025,00 12,05 4,80 15,50 1,05 2,45 256
    13 Juni Marcusse 1150,00 13,14 5,30 11,50 0,85 2,95 234
    14 Quinte Roodhuyzen 1150,00 13,44 4,40 13,50 0,90 2,65 223
    15 Noa Heeren 1175,00 14,51 3,80 8,00 0,90 2,40 177


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Britt de Leeuw 1375,00 10,79 8,50 29,00 1,25 3,55 475
    2 Loïs Drent 1475,00 10,49 7,20 26,50 1,25 3,70 472
    3 Joss Ruedisueli 1375,00 10,91 8,50 25,50 1,35 3,55 472
    4 Luna Faas 1450,00 10,82 7,20 21,00 1,30 3,60 444
    5 Lotte van Ham 1375,00 11,09 6,50 18,50 1,25 3,40 396
    6 Nienke Blom 1425,00 11,42 5,70 24,50 1,10 3,15 383
    7 Iris Mackenbach 1175,00 12,30 7,50 22,50 1,05 3,20 350
    8 Aimee Rynart 1225,00 11,89 6,00 19,50 1,15 3,25 345
    9 Wiesje Keij 1225,00 12,08 6,70 20,00 1,10 3,00 339
    10 Femke Gijzen 1350,00 11,77 6,10 12,50 1,15 3,25 335
    11 Isis van Gils 1175,00 12,60 6,60 21,00 1,00 2,95 314
    12 Eva Koning 1250,00 12,05 5,80 12,00 1,10 2,85 293
    13 Fenna Jacobs 1225,00 12,36 5,20 16,50 1,05 2,85 291
    14 Fileine Bové 1150,00 12,27 5,50 17,50 0,95 2,60 273
    15 Aurelia Davis DNS 11,24 7,00 19,50 DNS 3,05 248


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Roza Willemen 6,59 1025,00 7,89 5,70 15,00 3,00 421
    2 Fenna Winkel 7,15 1025,00 8,47 5,30 17,50 2,65 383
    3 Sam Hofmans 7,13 875,00 7,99 5,40 13,00 3,00 356
    4 Silke Israel 7,09 825,00 8,42 5,90 15,50 2,80 352
    5 Emma Van der Pas 7,62 875,00 8,44 4,60 17,50 2,50 324
    6 Eva Maessen 7,37 875,00 8,54 5,10 11,50 2,70 316
    7 Isabella Tandt 7,59 900,00 8,95 5,10 14,00 2,50 311
    8 Fenna Peschke 8,15 825,00 8,64 4,00 14,50 2,45 272


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Anne Heijnen 7,54 1000,00 7,87 5,00 13,00 2,45 439
    2 Nienke Mol 7,50 925,00 9,18 4,30 11,00 2,80 380
    3 Fenna Mallens 7,41 775,00 8,85 4,90 12,50 2,70 375
    4 Puck van Gils 7,49 900,00 8,84 4,20 11,50 2,50 371
    5 Noor Faas 7,54 950,00 8,58 4,20 8,00 2,60 370
    6 Jade van de Rest 7,35 875,00 9,39 3,90 9,50 2,95 361
    7 Eva Rosendahl 7,49 850,00 9,11 3,20 8,00 2,05 296
    8 Renske van de Corput 7,88 800,00 9,64 4,00 9,50 2,30 293
    9 Lieve Stoffelsen 8,35 825,00 9,94 4,10 11,00 2,25 285
    10 Isa Verkoeijen 7,78 900,00 9,65 3,40 7,00 1,65 268
    11 Alina van ...ardenburg 8,14 825,00 10,71 3,30 7,50 2,00 233
    12 Fiene Schout 8,55 775,00 9,98 3,10 7,50 2,30 232
    13 Lotje van der Velden 8,22 725,00 10,21 3,90 7,00 2,00 231
    14 Emma van Kan 8,08 775,00 10,72 2,90 8,00 2,10 224
    15 Billie van...ardenburg 8,24 825,00 10,31 2,90 7,00 1,80 220
    16 Myrthe Belt 9,34 750,00 11,25 3,00 5,50 1,65 149
    17 Lucy Herbers 8,90 DNS 11,35 2,60 6,00 1,90 124


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Sofie Buijs 8,44 925,00 9,57 4,20 11,00 1,95 391
    2 Nore Stroober 8,16 800,00 8,78 4,00 10,00 2,05 381
    3 Jet Knook 8,05 875,00 9,48 2,70 7,50 2,15 343
    4 Anne Hanselman 7,91 750,00 9,31 3,10 7,50 2,10 327
    5 Fara Dap 8,09 850,00 9,40 3,00 7,00 1,70 317
    6 Lisa Herremans 7,98 850,00 10,86 2,90 8,50 2,00 310
    7 Roos van Loon 8,20 775,00 9,62 3,10 8,50 1,85 307
    8 Eline Mouwen 8,72 775,00 11,68 3,40 8,50 2,20 268
    9 Liva van de Wijdeven 8,24 675,00 9,60 2,40 5,00 2,25 263
    10 Merel Kramer 8,72 825,00 11,25 2,90 7,00 2,00 255
    11 Emma Krijnen 8,91 775,00 11,38 2,80 7,50 1,85 229
    12 Hanna van Os 9,00 DNS 11,01 2,70 7,00 2,05 179


    Meisjes Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelVerPunten totaal
    1 Inez Doets 15,03 2:58,90 4,26 2,72 7
    2 Cynthia Riel 18,49 4:17,85 4,53 1,86 5


    Meisjes Specials Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Lieke Sweep 16,84 3:33,57 14,94 3,35 20
    2 Sira Lambregts 17,76 4:14,55 9,43 2,50 12
    3 Femke Bongers 19,52 3:50,64 9,48 1,90 11
    4 Margriet Jacobs 17,85 5:13,44 7,34 2,82 9
    5 Minke Geraerts 20,98 4:00,07 8,14 2,27 8


    Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Lieke Buiks 21,87 2:48,45 24,07 23,51 4,44 2432
    2 Judith de Rond 21,36 2:43,76 21,00 14,49 4,58 2275
    3 Mariëlle Jonkers 21,68 2:49,00 14,61 21,63 4,36 2140
    4 Amber van Malsen 23,51 3:08,81 22,46 24,72 3,59 1902
    5 Evelien Brugmans 21,97 3:18,22 15,28 15,69 4,12 1720
    6 Astrid Neefs 27,03 3:41,97 18,27 18,44 3,46 1209
    7 Bianca Ja...-van Loon DNS DNS 21,32 22,15 DNS 798


    Wheelers vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mPunten totaal
    1 Luna Jansen 21,60 39,92 1:19,02 2:50,47 8
    2 Laylani van der Wolf 23,56 46,50 1:40,28 3:37,13 4