Vereniging 'Scorpio' op '3e Avondje SPRINT | Mila Polshoog Discus Kogel'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Arno van der Pas JJA Discus
  • 31,98
  • Merel Burm MJC Discus
  • 20,16
  • Janneke Pluimes MJC Kogel
  • 13,03
  • Janneke Pluimes MJC Discus
  • 37,06
  • Jord Pluimes JJD Discus
  • 22,38
  • Arno van der Pas JJA Kogel
  • 9,94
  • Chuck Pols JJD Discus
  • 25,04
  • Helena Pluimes MJB Kogel
  • 9,03
  • Helena Pluimes MJB Discus
  • 29,36
  • Chuck Pols JJD Kogel
  • 10,47
  •  

    1000 allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    1000 allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    1000 allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    1000 allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    1000 allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    1000 allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    1500 allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    1500 allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    1500 allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    1500 allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    1500 allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    1500 allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    3000 allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    3000 allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    3000 allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    3000 allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    3000 allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    3000 allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    800 allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    800 allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    800 allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    800 allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    800 allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    800 allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    discus allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    discus allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    discus allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    discus allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    discus allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    discus allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    hoog allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    hoog allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    hoog allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    hoog allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    hoog allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    hoog allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    kogel allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    kogel allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    kogel allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    kogel allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    kogel allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    kogel allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50


    polshoog allen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen MJD 2:34,63 2:28,50
    Aline Roks Vsen DNS 2:40,38


    polshoog allen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    André Aarts Mmas 6:35,71 ---


    polshoog allen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Huijben Msen 9:27,35 9:24,87
    Lars Laros JJC 9:37,28 9,35
    Caspar Houben Mmas 10:36,44 ---


    polshoog allen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 37,06 42,21
    Arno van der Pas JJA 31,98 31,72
    Helena Pluimes MJB 29,36 28,37
    Chuck Pols JJD 25,04 26,47
    Jord Pluimes JJD 22,38 23,61
    Merel Burm MJC 20,16 22,06


    polshoog allen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes MJC 13,03 13,45
    Chuck Pols JJD 10,47 11,02
    Arno van der Pas JJA 9,94 9,96
    Helena Pluimes MJB 9,03 9,11


    polshoog allen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes JJD 1,50 1,50