Vereniging 'AV Sprint' op '2e Avondje SPRINT | Hoog Ver Speer Sprint + IPC'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mikki Lips MJD Hoog
  • 1,30
  • Jinke Prinsen MJC Hoog
  • 1,45
  • Tim Pelkmans JJD Speer
  • 23,40
  • Niels Verheugd JJA 100m
  • 11,66
  • Sander van der Waals Msen 100m
  • 11,48
  • Daan Walder JJA 100m
  • 11,65
  • Daan de Reijdt MJD Hoog
  • 1,45
  • Dimitri Jonkers Msen Speer
  • 58,17
  • Nine Fransen MJD 60m
  • 8,45
  • Nine Fransen MJD Hoog
  • 1,30
  •  

    F12 Man Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Albert van der Mee 34,81 ---


    F12 Man Visueel Beperkt - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Albert van der Mee 10,98 ---


    F35 Man Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Rene de Bruijn DNS ---


    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Daan Walder 11,65 +0.1 m/s11,43
    Niels Verheugd 11,66 +2.5 m/s12,12
    Mark de Rond 12,00 +2.5 m/s11,91


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Daan Walder 23,57 +0.8 m/s23,39
    Mark de Rond 24,44 +0.8 m/s24,50


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Niels Verheugd 1,70 1,75


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Niels Verheugd 6,03 +0.3 m/s5,81


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Jochem Holleman 12,07 +0.1 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Jochem Holleman 25,83 +0.9 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Sjoerd Pastoor 11,96 +0.3 m/s12,29


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Sjoerd Pastoor 26,01 +0.9 m/s---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Pastoor 51,07 56,02


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tijn Blom 1,40 ---
    Sjoerd Pastoor DNS 1,65


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Tijn Blom 4,59 +0.3 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Tim Pelkmans 10,66 +1.8 m/s10,64


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 23,40 25,00
    Stan Van H...n Franken 23,10 15,00


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 1,45 1,50


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Tim Pelkmans DNS ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Dennis Prinsen DNS ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Dennis Prinsen 6,73 -0.3 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Sander van der Waals 11,48 +0.1 m/s11,36
    Koen Bastiaansen 11,71 +0.1 m/s11,70
    Steff van de Poel 11,93 +0.1 m/s---
    Bart Oomen 12,00 +2.5 m/s11,90


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Steff van de Poel 24,67 +0.9 m/s---
    Bart Oomen 24,72 +0.8 m/s23,90


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Koen Bastiaansen 53,06 53,49


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Dimitri Jonkers 58,17 57,93
    Stan Dielemans 31,71 30,65
    Steff van de Poel DNS ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Steff van de Poel 1,70 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kevin van Zundert 4,30 4,40


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Sander van der Waals 5,80 -0.7 m/s6,64
    Steff van de Poel 5,69 -0.3 m/s---


    T34 Man Lichamelijk Beperkt - 100 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    Bart Pijs 17,39 -0.5 m/s---


    T34 Man Lichamelijk Beperkt - 400 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    Bart Pijs 1:01,67 ---


    T54 Man Ruggenmerg Letsel - 100 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    Raffaele Orru 16,60 -0.5 m/s---


    T54 Man Ruggenmerg Letsel - 400 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    Raffaele Orru 56,65 ---


    F11 Vrouw Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Ingrid van Kranen 24,81 ---


    F33 Vrouw Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Luna Jansen 3,80 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Nele van den Broek 24,97 +0.8 m/s25,08
    Anne van de Wiel 25,33 +0.8 m/s25,37
    Sanne Haanen 27,85 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Anne van de Wiel 36,83 39,17
    Nele van den Broek 28,80 33,69
    Amber van Malsen 27,01 27,55
    Annick Haanen DNS 31,53


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anne van de Wiel 1,50 1,55


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Sanne Haanen 4,66 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Silke Vonk 26,83 +0.8 m/s26,01
    Pleun Hutten 27,17 +0.9 m/s28,03
    Charlotte Demoulin 29,72 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Eline Rijzenga DNS 22,40


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Simone Snepvangers 1,55 ---
    Pleun Hutten 1,50 1,55
    Eline Rijzenga 1,40 1,45


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Charlotte Demoulin 2,30 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Britt Marijnissen 11,31 +1.8 m/s11,58
    Hanneke Verheesen 11,34 +0.8 m/s---
    Jinke Prinsen 11,65 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jinke Prinsen 24,43 29,16
    Hanneke Verheesen 19,36 20,21
    Britt Marijnissen 14,59 14,28


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jinke Prinsen 1,45 ---
    Silke Vonk 1,30 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Britt Marijnissen 3,96 +0.1 m/s4,21


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen 8,45 8,70
    Femke Dam 9,16 +0.3 m/s---
    Milou van der Lichte 9,29 +0.3 m/s9,34
    Marit Buijsse 9,66 +0.3 m/s---
    Linne van der Meer 9,84 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 25,83 19,13
    Mikki Lips 14,74 ---
    Daan de Reijdt 14,09 13,97


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daan de Reijdt 1,45 ---
    Mikki Lips 1,30 ---
    Nine Fransen 1,30 1,35
    Linsy Heestermans 1,30 ---
    Marit Buijsse 1,20 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Milou van der Lichte 3,54 +0.3 m/s3,30
    Marit Buijsse 3,36 +0.4 m/s---
    Femke Dam 3,25 +0.7 m/s---
    Linne van der Meer 2,64 +0.3 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Evelien Brugmans 13,82 +0.3 m/s13,75


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Mariëlle Jonkers 19,31 21,99
    Marlieke de Laat DNS 24,67


    T33 Vrouw Lichamelijk Beperkt - 100 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    Luna Jansen 22,01 -0.6 m/s---


    T33 Vrouw Lichamelijk Beperkt - 400 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    Luna Jansen 1:17,97 ---