Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
26 Daan Verschoor JPA2 Team 01 1600,00 13,8 5,80 26,00 0,80 2,15 263 194
30 Sam van Abeelen JPA2 Team 01 1350,00 13,4 5,10 21,50 0,95 3,25 257 257
32 Okke van den Elsen JPA1 Team 01 1250,00 12,7 5,80 19,50 1,05 2,90 256 218
38 Sam de Vaan MPA2 Team 01 1075,00 13,1 5,80 14,00 1,05 2,90 250 194
60 Luuk van der Horst JPA1 Team 01 1250,00 13,5 4,10 17,00 0,90 3,10 210 144
61 Sophie Willaert MPA1 Team 01 1100,00 15,4 4,10 19,00 0,95 2,65 205 134
64 David van Laerhoven JPA1 Team 01 1250,00 12,6 4,00 12,50 0,90 2,90 199 111
77 Noah Peeters JPA1 Team 01 1275,00 15,7 4,20 25,50 0,90 1,60 187 105
101 Ayaan Omer Ige MPA2 Team 01 1000,00 14,7 3,60 11,50 0,75 2,35 139 0
103 Stijn Barends JPA1 Team 01 1125,00 15,8 3,80 13,50 0,80 2,45 135 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
12 Vive van Wijk MPMini Team 18 8,3 675,00 8,3 9,00 11,50 0,65 386 351
19 Marisa An...on Ortega MPC Team 18 7,6 850,00 8,3 6,90 13,00 0,75 363 363
41 Yfke van Haeringen MPB Team 18 7,2 775,00 7,7 10,40 11,50 0,80 322 287
73 Benthe Leermakers MPC Team 18 7,9 750,00 9,9 7,80 7,50 0,80 281 216
80 Julian Hoondert JPB Team 18 7,3 800,00 8,2 9,10 11,00 0,75 267 167
85 Casper van den Akker JPC Team 18 8,2 825,00 8,4 6,00 10,00 0,70 256 143
95 Sigrid Willems MPC Team 18 8,1 675,00 9,3 5,70 5,50 0,80 244 69
100 Annelinde van Elsen MPC Team 18 8,1 600,00 8,5 5,70 5,50 0,70 235 72
105 Julia Willaert MPC Team 18 8,0 750,00 9,5 4,40 6,00 0,65 223 40
119 Marlieke van Elderen MPC Team 18 8,5 600,00 10,4 7,00 5,00 0,60 175 0
122 Rens Schoonman JPC Team 18 9,0 600,00 10,0 5,90 6,50 0,65 150 0
129 Tobias van Geloven JPC Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Mika van Rooij JPC Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168