Vereniging 'Scorpio' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

Ryan Jansen
  • Pupil A - Meerkamp - 378 punten
  • Meters maken   1400,00
  • 60 meter horden   13,4
  • Kogelstoten   8,00
  • Vortexwerpen   30,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   4,05
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Ryan Jansen JPA2 Team 12 1400,00 13,4 8,00 30,00 1,20 4,05 378 343
14 Daan van der Made JPA1 Team 12 1350,00 13,0 6,60 27,50 1,10 2,95 305 275
21 Yvar de Jong JPA1 Team 12 1400,00 13,0 4,40 21,00 1,05 3,55 277 190
31 Vigo Maljaars JPA1 Team 12 1425,00 14,4 5,90 17,50 1,10 2,95 256 202
37 Joran Kant JPA1 Team 12 1350,00 12,1 4,70 17,00 0,90 3,30 250 139
40 Pien de Geest MPA1 Team 12 1175,00 13,2 4,70 16,00 1,05 2,75 247 184
43 Fenna Dudok MPA2 Team 12 1225,00 13,5 4,60 11,50 1,00 3,25 241 180
89 Thomas Hessels JPA1 Team 12 DNS 13,3 4,10 11,00 0,95 3,45 170 45
93 Luca Uitenbroek JPA1 Team 12 1250,00 14,2 2,90 9,50 0,90 2,85 158 0
110 Rick van Dongen JPA1 Team 12 NM 15,4 3,70 15,00 0,85 2,50 122 0
112 Stijn Groeneveld JPA1 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
4 Moniek van...Biggelaar MPB Team 20 6,8 1000,00 7,3 9,90 17,00 0,85 412 365
6 Faylinn Jansen MPC Team 20 7,5 850,00 8,1 8,90 15,50 0,75 404 404
8 Bas van der Made JPC Team 20 7,1 850,00 7,7 9,90 16,00 0,85 394 394
17 Sterre Dijkstra MPB Team 20 6,9 750,00 7,7 13,00 16,00 0,80 368 283
26 Jasper Buschman JPB Team 20 6,7 850,00 8,5 13,20 20,00 0,75 351 215
31 Finn Hoek JPMini Team 20 7,9 850,00 9,0 7,70 6,50 0,70 339 127
32 Jens van Tetering JPMini Team 20 8,0 850,00 8,4 6,20 8,00 0,65 336 153
47 Dario Ehrismann JPB Team 20 7,2 850,00 8,0 9,80 17,00 0,80 315 0
62 Noah Paunussa JPC Team 20 7,3 825,00 9,1 7,00 13,00 0,70 292 0
92 Aina de Jong MPC Team 20 8,3 750,00 10,3 7,00 8,00 0,75 247 60
102 Tom Kula JPC Team 20 7,9 750,00 10,2 9,80 8,00 0,65 233 50
114 Fabian Schouten JPB Team 20 8,0 775,00 10,0 8,30 13,50 0,70 216 0
115 Elizabeth van Gils MPB Team 20 8,4 825,00 9,2 7,80 8,00 0,65 213 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168