Vereniging 'DAK' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

Elien Smits
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 416 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,7
  • Slingeren   12,50
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hurkhoogspringen   0,90

Hoogtepunten

Hidde Struik JPC 40mH
  • 8,3
  • Elien Smits MPB Duur
  • 1000,00
  • Elien Smits MPB Hurk
  • 0,90
  • Hidde Struik JPC Duur
  • 900,00
  • Elien Smits MPB Vortex
  • 18,00
  • Merijn Verdijk JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Elien Smits MPB 40mH
  • 7,7
  • Hidde Struik JPC 40m
  • 7,6
  • Milan Kwetters JPB Hurk
  • 0,90
  • Nynke Lankhaar MPB Hurk
  • 0,90
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    34 Merijn Verdijk JPA2 Team 02 Atledo + DAK DNS 12,7 6,60 22,50 1,15 3,05 253 253
    48 Jonas Vos JPA1 Team 02 Atledo + DAK 1350,00 13,3 4,40 19,50 1,05 2,45 232 198
    59 Anne Smits MPA1 Team 02 Atledo + DAK 1350,00 14,5 4,10 12,52 0,95 2,45 210 186
    112 Roemer Struik JPA2 Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
    3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
    3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
    5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
    6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
    8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
    10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
    11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
    12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    3 Elien Smits MPB Team 16 7,4 1000,00 7,7 12,50 18,00 0,90 416 416
    35 Hidde Struik JPC Team 16 7,6 900,00 8,3 8,00 12,50 0,80 334 298
    37 Nynke Lankhaar MPB Team 16 7,8 825,00 8,1 11,50 12,50 0,90 330 234
    44 Daniek van Loon MPB Team 16 7,9 700,00 8,2 12,00 16,00 0,85 319 243
    48 Milan Kwetters JPB Team 16 7,6 725,00 8,1 12,00 16,50 0,90 312 229
    57 Marit Geurts MPB Team 16 7,5 725,00 8,2 10,00 12,50 0,80 297 173
    82 Eef de Laat MPMini Team 16 8,8 700,00 9,6 7,00 5,50 0,60 258 40
    99 Stan van Gestel JPB Team 16 9,2 600,00 8,7 10,00 17,00 0,85 236 57
    103 Koen van Gestel JPMini Team 16 9,8 725,00 10,6 7,50 10,00 0,65 228 40
    110 Isis van de Water MPB Team 16 7,6 700,00 8,7 5,50 7,50 0,75 219 60


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
    2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
    3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
    4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
    5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
    7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
    7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
    9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
    10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
    10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168