Vereniging 'AV Sprint' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

Luuk Pelkmans
  • Pupil A - Meerkamp - 377 punten
  • Meters maken   1575,00
  • 60 meter horden   12,0
  • Kogelstoten   7,70
  • Vortexwerpen   28,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   2,95
Luna Faas
  • Pupil A - Meerkamp - 357 punten
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   12,3
  • Kogelstoten   6,40
  • Vortexwerpen   17,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   3,20
Dirk Lorkeers
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 494 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   6,8
  • Slingeren   16,00
  • Vortexwerpen   29,50
  • Hurkhoogspringen   0,95
Roza Feline Willemen
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 417 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,3
  • Slingeren   11,00
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hurkhoogspringen   0,90

Hoogtepunten

Dirk Lorkeers JPB Sling
  • 16,00
  • Bas Guikink JPB Sling
  • 16,20
  • Dirk Lorkeers JPB Vortex
  • 29,50
  • Loïs Drent MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Dirk Lorkeers JPB 40mH
  • 6,8
  • Sofie Buijs MPMini 40m
  • 7,7
  • Janne Smits MPMini 40mH
  • 8,6
  • Niels Hermans JPC 40m
  • 7,2
  • Anne Heijnen MPC 40mH
  • 7,8
  • Lotte van Ham MPA2 Hoog
  • 1,30
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    2 Luuk Pelkmans JPA1 Team 04 1575,00 12,0 7,70 28,50 1,25 2,95 377 295
    3 Luna Faas MPA2 Team 04 1475,00 12,3 6,40 17,50 1,20 3,20 357 250
    4 Aurelia Davis MPA2 Team 04 1350,00 12,2 6,90 20,00 1,25 2,90 355 269
    5 Britt de Leeuw MPA2 Team 04 1300,00 12,3 6,80 24,50 1,15 2,95 351 229
    7 Joss Ruedisueli MPA2 Team 04 1300,00 12,2 6,80 21,00 1,15 2,90 338 159
    8 Lotte van Ham MPA2 Team 04 1300,00 13,0 6,10 17,00 1,30 3,20 331 185
    9 Loïs Drent MPA2 Team 04 DNS 12,2 6,50 24,00 1,30 3,05 322 257
    10 Tobias de Prieëlle JPA2 Team 04 1350,00 12,2 7,20 27,00 1,15 2,75 320 70
    13 Nienke Blom MPA2 Team 06 1375,00 12,8 5,00 21,50 1,10 2,75 306 306
    16 Kwinten Rotte JPA2 Team 04 1450,00 12,3 6,60 20,50 1,10 2,90 300 59
    17 Sverre Handor JPA2 Team 04 1325,00 12,2 6,30 24,00 1,15 2,60 292 0
    18 Sam Molenaar JPA2 Team 04 DNS 12,0 8,30 28,00 1,15 2,65 289 151
    20 Daantje Janssens MPA1 Team 10 1350,00 11,8 4,70 16,00 0,95 2,80 278 278
    23 Juul de Reijdt MPA1 Team 10 1300,00 12,2 4,70 15,00 1,10 2,60 273 273
    24 Tobias Herbers JPA2 Team 11 1075,00 14,5 5,80 23,00 1,15 3,65 265 243
    27 Femke Gijzen MPA2 Team 06 1350,00 12,7 5,00 12,50 1,10 2,45 261 191
    29 David Geurts JPA2 Team 11 1325,00 14,9 5,00 22,00 1,15 3,15 258 238
    33 Linne van ...epstraten MPA1 Team 10 1250,00 13,2 5,00 13,00 1,00 3,15 254 185
    36 Iris Mackenbach MPA2 Team 06 1125,00 12,6 6,70 22,00 0,85 0,27 250 180
    39 Lieke Heeren MPA2 Team 06 1225,00 13,3 5,30 17,00 1,05 2,30 249 249
    42 Ylva den Heijer MPA1 Team 10 1300,00 13,7 4,10 18,50 1,00 2,65 247 176
    44 Wiesje Keij MPA2 Team 06 1150,00 12,9 5,50 10,00 1,10 2,65 240 192
    45 Stella Stroober MPA1 Team 10 1250,00 13,4 5,00 18,00 0,90 2,55 240 131
    46 Aimee Rynart MPA2 Team 06 1200,00 13,8 4,70 15,00 1,10 2,60 240 163
    47 Jesse Boomaars JPA1 Team 08 1075,00 13,2 4,90 28,50 0,95 2,55 235 213
    51 Sarah Buijs MPA1 Team 10 1225,00 13,4 5,30 15,50 0,90 2,35 228 86
    54 Jules van Kan JPA1 Team 11 1250,00 13,7 4,30 21,00 0,95 2,85 221 194
    56 Jabril Osman JPA1 Team 11 1425,00 13,9 3,70 14,00 1,00 3,00 216 164
    63 Izzy Vissers JPA2 Team 08 1250,00 13,7 5,20 15,50 0,95 2,40 200 169
    67 Mika Ruczynski JPA1 Team 08 DNS 14,0 4,80 28,00 0,90 2,60 198 132
    68 Sjoerd van de Corput JPA1 Team 11 1250,00 14,5 3,70 17,50 0,95 2,95 198 172
    69 Anna van Langevelde MPA1 Team 10 1200,00 13,5 3,80 11,50 0,90 2,60 196 24
    70 Stef van Nunen JPA2 Team 08 1250,00 13,8 5,10 14,50 1,05 1,85 194 162
    71 Tijl van Kasteren JPA1 Team 08 1275,00 12,9 3,89 15,00 0,90 2,45 193 98
    72 Eva Flier MPA2 Team 06 1275,00 15,1 4,00 13,00 0,95 2,20 190 46
    73 Dane van Mansum MPA1 Team 10 1300,00 13,7 3,70 10,00 0,90 2,30 189 93
    74 Febe Thys MPA1 Team 10 1250,00 13,4 3,20 10,50 0,90 2,45 187 40
    75 Nina Groffen MPA1 Team 10 1375,00 14,5 3,00 13,50 0,90 2,00 187 58
    79 Isis van Gils MPA2 Team 06 DNS 14,7 6,20 16,50 0,90 2,25 183 100
    80 Giel Huijsmans JPA1 Team 11 1250,00 14,9 3,80 16,50 0,90 2,80 183 65
    84 Fileine Bove MPA2 Team 06 1125,00 14,8 4,80 14,00 0,85 1,95 175 0
    86 Sammie Goijarts JPA2 Team 08 1150,00 15,6 4,90 18,50 1,00 DNS 171 157
    87 Sietse 't Hooft JPA2 Team 08 1250,00 13,6 4,30 17,50 0,80 DNS 170 108
    95 Tom van Breda JPA1 Team 08 1150,00 14,6 4,10 18,00 0,85 1,45 154 39
    96 Marije Huijbregtse MPA2 Team 06 1125,00 14,4 3,70 9,50 0,85 2,05 150 0
    98 Rutger van...er Lichte JPA1 Team 08 1100,00 15,1 3,50 16,50 0,95 1,30 143 43
    100 Tom van Es JPA1 Team 11 800,00 14,6 4,60 19,00 0,85 DNS 141 101
    102 Roos van der Gracht MPA1 Team 06 DNS 15,6 4,10 12,50 0,95 2,10 135 0
    105 Yair Herz JPA1 Team 11 1175,00 15,9 3,20 12,00 0,70 2,85 131 27
    107 Lieve Feber MPA1 Team 10 1075,00 15,6 3,20 10,50 0,85 1,70 124 0
    108 Hugo van Keulen JPA2 Team 08 1100,00 15,1 3,60 10,00 0,90 1,90 123 5
    112 Eva Koning MPA2 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Frank van ...n Franken JPA2 Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
    3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
    3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
    5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
    6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
    8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
    10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
    11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
    12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers JPB Team 19 7,0 1025,00 6,8 16,00 29,50 0,95 494 494
    2 Roza Felin... Willemen MPB Team 22 6,8 1025,00 7,3 11,00 13,50 0,90 417 417
    5 Sjoerd Bastiaans JPB Team 19 7,1 1025,00 7,3 13,50 20,00 0,85 408 408
    7 Tijn Janssens JPC Team 23 7,3 875,00 7,9 12,40 17,00 0,75 398 398
    9 Nienke Mol MPC Team 24 7,4 875,00 8,0 9,70 8,50 0,80 391 361
    10 Bas Guikink JPB Team 19 7,3 875,00 7,5 16,20 19,50 0,85 389 280
    11 Noor Faas MPC Team 24 7,3 925,00 8,1 8,60 7,50 0,80 388 364
    14 Kilan Goddijn JPB Team 19 7,0 875,00 7,3 12,50 18,50 0,95 384 260
    15 Lars Bloemers JPB Team 19 7,0 950,00 7,7 13,00 19,00 0,80 375 326
    18 Nore Stroober MPMini Team 24 8,2 850,00 9,0 7,20 7,00 0,70 367 222
    22 Julian de Prieëlle JPB Team 19 7,3 825,00 7,9 14,80 20,50 0,80 361 148
    24 Anne Heijnen MPC Team 23 7,4 875,00 7,8 7,00 7,50 0,75 356 299
    27 Silke Israel MPB Team 22 7,1 850,00 7,6 10,90 11,50 0,85 349 349
    36 Huub Kuyvenhoven JPB Team 19 7,4 850,00 7,8 11,40 18,50 0,80 332 0
    38 Fenna Mallens MPC Team 24 7,3 750,00 9,4 9,30 10,50 0,70 328 184
    39 Sofie Buijs MPMini Team 24 7,7 650,00 9,8 7,20 9,00 0,65 325 194
    43 Naimah de Wind MPB Team 22 7,0 800,00 7,8 6,50 10,50 0,95 320 225
    45 Niels Hermans JPC Team 24 7,2 825,00 8,6 8,30 11,50 0,75 317 41
    46 Fenna Winkel MPB Team 22 7,4 950,00 8,5 9,00 11,00 0,80 316 105
    49 Thijmen Kegler JPB Team 19 7,7 925,00 8,2 10,40 17,50 0,75 312 55
    51 Janne Smits MPMini Team 23 7,8 650,00 8,6 5,20 6,00 0,65 310 236
    54 Luuk Verbeek JPC Team 24 8,0 850,00 8,2 9,80 9,50 0,75 306 169
    56 Eva Maessen MPB Team 22 7,4 800,00 8,2 8,00 12,00 0,85 301 206
    61 Ted Houtepen JPB Team 19 8,0 850,00 8,4 11,70 15,00 0,80 293 0
    64 Lieve Stoffelsen MPC Team 23 8,9 825,00 9,5 9,20 10,00 0,75 291 206
    65 Jip Dol JPC Team 24 7,4 850,00 8,7 7,40 9,50 0,70 288 82
    66 Lizzy Bezems MPB Team 22 7,5 775,00 7,3 8,50 7,00 0,80 287 81
    67 Bregje Deelen MPB Team 22 7,4 DNS 8,1 11,90 12,00 0,80 286 102
    69 Lukas Kok JPB Team 19 7,2 825,00 8,0 10,00 11,50 0,75 284 65
    72 Fenna Peschke MPB Team 22 7,6 850,00 8,9 6,50 12,50 0,85 282 150
    74 Jurre Sjaardema JPC Team 23 8,0 750,00 9,1 9,80 11,50 0,75 281 247
    75 Xander Backx JPB Team 19 7,7 DNS 8,1 12,50 15,50 0,85 277 56
    76 Merlijn Pellis JPB Team 19 7,8 825,00 7,9 9,20 13,00 0,80 277 0
    77 Puck van Gils MPC Team 24 7,3 DNS 9,1 8,30 6,50 0,75 270 193
    78 Gijs Huijben JPB Team 19 7,7 825,00 8,1 8,40 12,50 0,80 269 0
    83 Alina van ...ardenburg MPC Team 23 8,1 850,00 9,2 5,50 6,50 0,65 258 175
    84 Sam Hofmans MPB Team 22 7,2 DNS 7,8 9,00 7,50 0,80 256 183
    88 Anne Hanselman MPMini Team 24 8,4 DNS 9,5 6,80 7,00 0,65 254 64
    91 Renske van de Corput MPC Team 24 8,1 725,00 9,3 5,80 9,00 0,65 248 33
    96 Selin Hendriks MPB Team 22 7,7 475,00 8,3 8,50 10,00 0,80 241 0
    97 Ilse Rynart MPB Team 22 7,7 725,00 9,3 8,50 10,00 0,75 241 0
    98 Thomas Klunder JPC Team 23 8,1 750,00 9,5 9,00 9,50 0,65 240 75
    106 Billie van...ardenburg MPC Team 23 8,4 750,00 9,7 6,70 5,50 0,65 223 40
    107 Laure van Nunen MPB Team 22 7,8 675,00 9,1 8,40 7,00 0,75 220 0
    108 Ot Jansen JPC Team 23 8,3 750,00 10,1 7,40 10,00 0,70 220 33
    116 Emma van Kan MPC Team 23 8,4 725,00 9,9 5,00 7,50 0,60 202 0
    120 Lucy Herbers MPC Team 24 9,4 700,00 11,3 6,00 7,00 0,60 157 0
    121 Myrthe Belt MPC Team 23 9,1 700,00 10,4 4,90 4,50 0,60 153 0
    124 Lotje van der Velden MPC Team 24 9,0 650,00 11,3 5,30 5,50 0,55 136 0
    125 Fiene Schout MPC Team 23 10,0 700,00 10,2 4,70 5,50 0,55 135 0
    126 Lukas Kegler JPMini Team 23 10,7 650,00 13,2 6,70 7,50 0,50 120 35


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
    2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
    3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
    4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
    5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
    7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
    7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
    9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
    10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
    10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168