Vereniging 'AV Spiridon' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Noëlle Schalk MPA1 Duur
  • 1425,00
  • Ryan Heeren JPA1 Duur
  • 1550,00
  • Noëlle Schalk MPA1 Hoog
  • 1,15
  • Benjamin Wolvekamp JPC Sling
  • 13,50
  • Ryan Heeren JPA1 Kogel
  • 7,70
  • Jelle Kreeft JPC Sling
  • 13,50
  • Anouk Andeweg MPA2 Hoog
  • 1,10
  • Anouk Andeweg MPA2 Duur
  • 1450,00
  • Jelle Kreeft JPC Vortex
  • 17,00
  • Ghislaine Schalk MPB Hurk
  • 0,90
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    6 Ryan Heeren JPA1 Team 07 1550,00 12,1 7,70 26,00 1,20 2,25 341 341
    12 Anouk Andeweg MPA2 Team 07 1450,00 13,4 5,40 20,50 1,10 2,90 314 314
    15 Noëlle Schalk MPA1 Team 07 1425,00 12,6 5,00 19,00 1,15 2,35 301 252
    19 Kjell Kivit JPA2 Team 07 1325,00 12,6 5,50 25,00 1,15 2,60 282 282
    52 Frank Bekkers JPA1 Team 07 1350,00 13,8 5,30 23,50 0,90 2,10 226 145
    66 Milo van Riel JPA1 Team 07 975,00 13,9 5,90 25,00 0,90 1,80 198 113
    88 Merel van der Kallen MPA2 Team 07 1150,00 15,5 3,60 18,50 0,90 1,30 170 44
    99 Arwen Ambachtsheer MPA1 Team 07 1150,00 17,2 4,30 11,00 0,90 1,75 142 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
    3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
    3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
    5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
    6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
    8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
    10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
    11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
    12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    30 Benjamin Wolvekamp JPC Team 13 7,8 850,00 8,7 13,50 13,00 0,70 340 296
    33 Jelle Kreeft JPC Team 13 8,7 750,00 8,7 13,50 17,00 0,80 335 266
    40 Jasper Boelen JPMini Team 13 8,7 825,00 9,2 8,30 9,00 0,70 322 322
    71 Ghislaine Schalk MPB Team 13 7,8 850,00 8,7 8,10 9,00 0,90 282 195
    87 Sophy Naafs MPB Team 13 8,2 850,00 8,4 8,70 9,50 0,70 256 215
    89 Sarah van der Veeken MPC Team 13 8,8 800,00 9,4 7,50 7,50 0,70 254 139
    109 Dominik Legierski JPB Team 13 8,6 800,00 8,3 8,80 9,50 0,70 219 55
    111 Sterre Manniën MPC Team 13 8,4 675,00 9,7 4,90 7,00 0,75 219 110


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
    2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
    3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
    4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
    5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
    7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
    7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
    9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
    10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
    10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168