Vereniging 'AV Attila' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
11 Tristen Strooper JPA1 Team 09 1300,00 12,6 7,10 35,00 1,05 2,50 320 320
22 Danique Bergman MPA2 Team 03 1200,00 12,8 5,20 23,50 1,00 2,40 275 237
25 Ifelunwa Igwala MPA1 Team 05 1300,00 12,8 5,40 19,00 1,10 1,55 264 264
28 Lucas Otten JPA1 Team 05 1350,00 12,6 4,90 27,50 0,95 2,25 258 215
35 Bastiaan Meeuwse JPA2 Team 03 1350,00 12,7 5,50 20,00 1,00 2,60 251 251
41 Merel Joosen MPA2 Team 03 1250,00 13,4 4,70 15,00 1,00 2,90 247 247
49 Nora Buijs MPA1 Team 05 1350,00 12,7 4,50 11,50 1,00 2,15 231 211
50 Luka Harahap MPA2 Team 05 1175,00 13,6 5,40 14,50 1,10 2,00 230 150
55 Mathijs van Os JPA1 Team 09 1150,00 13,3 5,70 21,50 0,90 2,45 219 181
57 Kamiel Watzeels JPA2 Team 05 1500,00 13,0 4,60 10,50 0,95 2,45 214 121
58 Floor Verhoeven MPA1 Team 03 1225,00 13,8 5,50 11,00 0,95 2,30 213 159
62 Bente Meijer MPA1 Team 09 1300,00 15,1 3,60 11,50 1,00 2,70 201 151
65 Tim Versteijnen JPA1 Team 05 1350,00 13,2 4,60 13,00 1,00 1,95 198 156
76 Jhiti de Rooij MPA1 Team 03 1250,00 14,7 4,70 12,00 0,90 2,10 187 162
81 Thijs Picokrie JPA1 Team 03 1250,00 13,3 4,70 12,00 0,95 2,00 180 36
82 Aitor van den Akker JPA1 Team 03 1275,00 14,6 3,90 20,00 0,85 2,05 178 46
83 Marit Schapendonk MPA1 Team 09 1050,00 14,2 4,10 12,50 0,95 2,20 176 152
85 Emma Ardon MPA1 Team 09 1300,00 14,2 4,20 10,00 0,80 2,15 174 115
90 Tessa de Jong MPA1 Team 03 1225,00 13,5 3,80 8,00 0,90 1,70 165 80
91 Sem van Boxtel JPA1 Team 09 1225,00 14,0 4,30 11,00 0,90 2,20 161 63
94 Madelief Ruijters MPA1 Team 05 1275,00 15,6 3,60 8,00 0,95 2,00 157 58
97 Linde Joosen MPA1 Team 09 1000,00 16,3 3,10 16,00 0,90 2,20 148 95
104 Luuk de Winter JPA1 Team 05 550,00 14,1 5,10 12,50 0,85 2,05 131 70
106 Inge Kribbe MPA1 Team 09 DNS 15,5 3,90 10,50 0,95 2,15 128 50
109 Noralie Dieleman MPA2 Team 09 1075,00 16,5 3,70 10,00 0,85 1,75 122 0
111 Daan van Mierlo JPA1 Team 09 1125,00 15,3 4,70 9,50 0,80 0,85 119 37
112 Tijl Rijnbout JPA1 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Lieve Schoof MPA2 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
13 Mila Strooper MPB Team 15 7,5 750,00 7,6 14,10 17,00 0,95 386 386
20 Miles Harahap JPB Team 17 6,8 900,00 7,3 14,00 12,00 0,85 363 271
21 Eva van der Krabben MPC Team 17 7,1 775,00 8,4 7,70 10,00 0,80 362 283
23 Luuk Steenbakkers JPC Team 21 7,1 850,00 7,9 11,30 12,50 0,70 360 316
28 Esther van Os MPC Team 15 8,0 700,00 8,2 10,50 8,50 0,85 346 346
29 Froukje va...lkerwaard MPB Team 17 6,9 825,00 7,9 10,00 12,00 0,85 342 342
34 Thijs Rodenburg JPC Team 17 8,2 775,00 8,3 10,30 17,00 0,80 334 286
50 Amber van Gurp MPB Team 17 7,9 750,00 8,1 10,60 16,00 0,80 311 110
52 Lisa Kuijsters MPC Team 21 7,8 850,00 8,6 6,50 6,50 0,75 307 288
58 Jana Baetens MPC Team 17 8,2 675,00 8,8 6,80 13,00 0,75 296 181
59 Finn Ardon JPC Team 21 8,8 850,00 8,3 11,00 10,00 0,75 295 262
60 Pelle Slobbe JPB Team 17 7,4 775,00 7,8 9,70 13,50 0,85 295 199
68 Emma Gitz MPB Team 21 7,4 825,00 8,1 9,60 7,50 0,75 284 222
79 Noah Joosen JPMini Team 15 8,5 DNS 9,5 7,50 11,50 0,70 267 267
81 Djurre Zwerver JPC Team 21 7,8 850,00 9,1 7,00 10,50 0,65 263 175
86 Gijs van Berkel JPC Team 15 8,2 825,00 8,5 6,10 8,50 0,75 256 234
90 Rogier Gitz JPMini Team 17 8,4 775,00 9,4 4,70 5,50 0,65 248 108
93 Ivan Westendorp JPMini Team 21 9,2 625,00 9,8 6,00 11,50 0,70 247 113
94 Lieke van Berkel MPB Team 21 7,8 825,00 8,4 6,50 8,00 0,75 246 202
104 Femke Timmermans MPB Team 15 8,2 750,00 8,7 8,10 8,00 0,70 224 162
112 Nika Bechtold MPC Team 21 8,3 650,00 9,2 5,90 6,50 0,65 219 0
113 Wouter Pels JPC Team 21 8,7 800,00 9,2 6,20 8,50 0,70 218 26
118 Amir Al-Badie JPB Team 15 9,0 700,00 9,4 9,40 10,50 0,70 189 69
123 Lynn van Beers MPC Team 15 9,6 400,00 10,5 6,60 7,50 0,65 149 44
128 Ruben Cranenburg JPC Team 15 DNS 725,00 DNS DNS DNS DNS 30 30


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168