Vereniging 'Atledo' op 'SPRINT Breda | Competitie Athletics Champs regio 13'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Eva den Boer MPC 40mH
  • 8,0
  • Fenn Oerlemans JPMini Sling
  • 9,30
  • Eva den Boer MPC Hurk
  • 0,85
  • Nadya Lauffer MPC 40mH
  • 8,1
  • Quinty Minkels MPC 40mH
  • 8,1
  • Shane van IJzendoorn JPC 40mH
  • 8,4
  • Fenn Oerlemans JPMini 40m
  • 8,2
  • Shane van IJzendoorn JPC Vortex
  • 17,00
  • Fenn Oerlemans JPMini Hurk
  • 0,75
  • Nadya Lauffer MPC 40m
  • 7,4
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    53 Reyno Minkels JPA1 - Team 02 Atledo + DAK 1400,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,40 225 225
    78 Tim Kuijpers JPA2 - Team 02 Atledo + DAK 1125,00 14,2 4,90 16,50 1,00 2,25 185 185
    92 Scott van IJzendoorn JPA2 - Team 02 Atledo + DAK 1125,00 15,1 4,90 14,50 0,90 2,15 159 93
    112 Veerle van Os MPA2 - Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
    3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
    3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
    5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
    6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
    8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
    10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
    11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
    12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    16 Nadya Lauffer MPC - Team 14 7,4 900,00 8,1 5,00 12,00 0,80 373 357
    25 Eva den Boer MPC - Team 14 8,3 850,00 8,0 8,00 9,00 0,85 351 298
    42 Jill Paulus MPB - Team 14 7,5 900,00 8,2 9,30 11,50 0,85 321 198
    53 Fenn Oerlemans JPMini - Team 14 8,2 600,00 9,3 9,30 8,00 0,75 306 226
    55 Quinty Minkels MPC - Team 14 8,2 750,00 8,1 7,30 6,50 0,80 302 243
    63 Shane van IJzendoorn JPC - Team 14 9,2 675,00 8,4 10,90 17,00 0,75 291 192
    70 Anouk Rutjes MPMini - Team 14 8,2 775,00 10,1 5,00 5,50 0,70 283 196
    101 Dasha Lauffer MPB - Team 14 8,2 850,00 8,2 5,00 9,50 0,70 235 109
    117 Olivia Lauffer MPMini - Team 14 8,7 600,00 9,6 3,70 4,50 0,60 201 0
    127 Myrthe Luijten MPC - Team 14 9,4 650,00 12,4 3,50 5,00 0,55 96 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
    2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
    3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
    4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
    5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
    7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
    7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
    9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
    10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
    10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168