Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACW `66 ACW 0
Atledo ATLD 14
AV Achil `87 AC87 0
AV Attila ATTL 53
AV Spiridon SPRD 16
AV Sprint SPRN 104
DAK DAK 14
Gloria Atletiek GLRA 0
Nederland NED 0
Scorpio SCRP 24
Taxandria Atletiek TXND 23

Prijzen

Ryan Jansen
  • Pupil A - Meerkamp - 378 punten
  • Meters maken   1400,00
  • 60 meter horden   13,4
  • Kogelstoten   8,00
  • Vortexwerpen   30,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   4,05
Luuk Pelkmans
  • Pupil A - Meerkamp - 377 punten
  • Meters maken   1575,00
  • 60 meter horden   12,0
  • Kogelstoten   7,70
  • Vortexwerpen   28,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   2,95
Luna Faas
  • Pupil A - Meerkamp - 357 punten
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   12,3
  • Kogelstoten   6,40
  • Vortexwerpen   17,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   3,20
Dirk Lorkeers
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 494 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   6,8
  • Slingeren   16,00
  • Vortexwerpen   29,50
  • Hurkhoogspringen   0,95
Roza Feline Willemen
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 417 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,3
  • Slingeren   11,00
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Elien Smits
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 416 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,7
  • Slingeren   12,50
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hurkhoogspringen   0,90
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 1400,00 13,4 8,00 30,00 1,20 4,05 378 343
2 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 1575,00 12,0 7,70 28,50 1,25 2,95 377 295
3 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 1475,00 12,3 6,40 17,50 1,20 3,20 357 250
4 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 12,2 6,90 20,00 1,25 2,90 355 269
5 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 12,3 6,80 24,50 1,15 2,95 351 229
6 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 1550,00 12,1 7,70 26,00 1,20 2,25 341 341
7 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 12,2 6,80 21,00 1,15 2,90 338 159
8 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 13,0 6,10 17,00 1,30 3,20 331 185
9 Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 DNS 12,2 6,50 24,00 1,30 3,05 322 257
10 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 12,2 7,20 27,00 1,15 2,75 320 70
11 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 12,6 7,10 35,00 1,05 2,50 320 320
12 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 1450,00 13,4 5,40 20,50 1,10 2,90 314 314
13 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 1375,00 12,8 5,00 21,50 1,10 2,75 306 306
14 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 13,0 6,60 27,50 1,10 2,95 305 275
15 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 1425,00 12,6 5,00 19,00 1,15 2,35 301 252
16 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 1450,00 12,3 6,60 20,50 1,10 2,90 300 59
17 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 1325,00 12,2 6,30 24,00 1,15 2,60 292 0
18 Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 DNS 12,0 8,30 28,00 1,15 2,65 289 151
19 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 1325,00 12,6 5,50 25,00 1,15 2,60 282 282
20 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 1350,00 11,8 4,70 16,00 0,95 2,80 278 278
21 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 1400,00 13,0 4,40 21,00 1,05 3,55 277 190
22 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 1200,00 12,8 5,20 23,50 1,00 2,40 275 237
23 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 12,2 4,70 15,00 1,10 2,60 273 273
24 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 1075,00 14,5 5,80 23,00 1,15 3,65 265 243
25 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 1300,00 12,8 5,40 19,00 1,10 1,55 264 264
26 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 1600,00 13,8 5,80 26,00 0,80 2,15 263 194
27 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 1350,00 12,7 5,00 12,50 1,10 2,45 261 191
28 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 12,6 4,90 27,50 0,95 2,25 258 215
29 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 1325,00 14,9 5,00 22,00 1,15 3,15 258 238
30 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 1350,00 13,4 5,10 21,50 0,95 3,25 257 257
31 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 1425,00 14,4 5,90 17,50 1,10 2,95 256 202
32 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 12,7 5,80 19,50 1,05 2,90 256 218
33 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,2 5,00 13,00 1,00 3,15 254 185
34 Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS 12,7 6,60 22,50 1,15 3,05 253 253
35 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 1350,00 12,7 5,50 20,00 1,00 2,60 251 251
36 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 12,6 6,70 22,00 0,85 0,27 250 180
37 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 12,1 4,70 17,00 0,90 3,30 250 139
38 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 1075,00 13,1 5,80 14,00 1,05 2,90 250 194
39 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 1225,00 13,3 5,30 17,00 1,05 2,30 249 249
40 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 1175,00 13,2 4,70 16,00 1,05 2,75 247 184
41 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 1250,00 13,4 4,70 15,00 1,00 2,90 247 247
42 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 13,7 4,10 18,50 1,00 2,65 247 176
43 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 1225,00 13,5 4,60 11,50 1,00 3,25 241 180
44 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 1150,00 12,9 5,50 10,00 1,10 2,65 240 192
45 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,4 5,00 18,00 0,90 2,55 240 131
46 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 1200,00 13,8 4,70 15,00 1,10 2,60 240 163
47 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 1075,00 13,2 4,90 28,50 0,95 2,55 235 213
48 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 13,3 4,40 19,50 1,05 2,45 232 198
49 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 12,7 4,50 11,50 1,00 2,15 231 211
50 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 1175,00 13,6 5,40 14,50 1,10 2,00 230 150
51 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 1225,00 13,4 5,30 15,50 0,90 2,35 228 86
52 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 1350,00 13,8 5,30 23,50 0,90 2,10 226 145
53 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1400,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,40 225 225
54 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 13,7 4,30 21,00 0,95 2,85 221 194
55 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 1150,00 13,3 5,70 21,50 0,90 2,45 219 181
56 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 1425,00 13,9 3,70 14,00 1,00 3,00 216 164
57 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 1500,00 13,0 4,60 10,50 0,95 2,45 214 121
58 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 13,8 5,50 11,00 0,95 2,30 213 159
59 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 14,5 4,10 12,52 0,95 2,45 210 186
60 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 13,5 4,10 17,00 0,90 3,10 210 144
61 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 1100,00 15,4 4,10 19,00 0,95 2,65 205 134
62 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 15,1 3,60 11,50 1,00 2,70 201 151
63 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,7 5,20 15,50 0,95 2,40 200 169
64 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 12,6 4,00 12,50 0,90 2,90 199 111
65 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 13,2 4,60 13,00 1,00 1,95 198 156
66 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 975,00 13,9 5,90 25,00 0,90 1,80 198 113
67 Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 DNS 14,0 4,80 28,00 0,90 2,60 198 132
68 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 14,5 3,70 17,50 0,95 2,95 198 172
69 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 1200,00 13,5 3,80 11,50 0,90 2,60 196 24
70 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,8 5,10 14,50 1,05 1,85 194 162
71 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 1275,00 12,9 3,89 15,00 0,90 2,45 193 98
72 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 1275,00 15,1 4,00 13,00 0,95 2,20 190 46
73 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 13,7 3,70 10,00 0,90 2,30 189 93
74 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,4 3,20 10,50 0,90 2,45 187 40
75 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 1375,00 14,5 3,00 13,50 0,90 2,00 187 58
76 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 14,7 4,70 12,00 0,90 2,10 187 162
77 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 1275,00 15,7 4,20 25,50 0,90 1,60 187 105
78 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 14,2 4,90 16,50 1,00 2,25 185 185
79 Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS 14,7 6,20 16,50 0,90 2,25 183 100
80 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 14,9 3,80 16,50 0,90 2,80 183 65
81 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 13,3 4,70 12,00 0,95 2,00 180 36
82 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 1275,00 14,6 3,90 20,00 0,85 2,05 178 46
83 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 1050,00 14,2 4,10 12,50 0,95 2,20 176 152
84 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 14,8 4,80 14,00 0,85 1,95 175 0
85 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 14,2 4,20 10,00 0,80 2,15 174 115
86 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 1150,00 15,6 4,90 18,50 1,00 DNS 171 157
87 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,6 4,30 17,50 0,80 DNS 170 108
88 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 1150,00 15,5 3,60 18,50 0,90 1,30 170 44
89 Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 DNS 13,3 4,10 11,00 0,95 3,45 170 45
90 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 13,5 3,80 8,00 0,90 1,70 165 80
91 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 1225,00 14,0 4,30 11,00 0,90 2,20 161 63
92 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 15,1 4,90 14,50 0,90 2,15 159 93
93 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 1250,00 14,2 2,90 9,50 0,90 2,85 158 0
94 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 1275,00 15,6 3,60 8,00 0,95 2,00 157 58
95 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 1150,00 14,6 4,10 18,00 0,85 1,45 154 39
96 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 14,4 3,70 9,50 0,85 2,05 150 0
97 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 1000,00 16,3 3,10 16,00 0,90 2,20 148 95
98 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 1100,00 15,1 3,50 16,50 0,95 1,30 143 43
99 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 1150,00 17,2 4,30 11,00 0,90 1,75 142 0
100 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 800,00 14,6 4,60 19,00 0,85 DNS 141 101
101 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 1000,00 14,7 3,60 11,50 0,75 2,35 139 0
102 Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS 15,6 4,10 12,50 0,95 2,10 135 0
103 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 1125,00 15,8 3,80 13,50 0,80 2,45 135 0
104 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 550,00 14,1 5,10 12,50 0,85 2,05 131 70
105 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 1175,00 15,9 3,20 12,00 0,70 2,85 131 27
106 Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 DNS 15,5 3,90 10,50 0,95 2,15 128 50
107 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 1075,00 15,6 3,20 10,50 0,85 1,70 124 0
108 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 1100,00 15,1 3,60 10,00 0,90 1,90 123 5
109 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 1075,00 16,5 3,70 10,00 0,85 1,75 122 0
110 Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 NM 15,4 3,70 15,00 0,85 2,50 122 0
111 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 1125,00 15,3 4,70 9,50 0,80 0,85 119 37
112 Veerle van Os MPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
112 Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:40,0 386
2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:53,0 299
3 Team 07 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 8 2:53,0 260
3 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA1 11 2:53,0 299
5 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:58,0 217
6 Team 12 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 3:00,0 201
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 3:02,0 186
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:07,0 149
8 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 3:07,0 149
10 Team 09 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:10,0 129
11 Team 02 Atledo + DAK (Team-est) - JPA2 8 3:11,0 123
12 Team 11 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:12,0 116


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 1025,00 6,8 16,00 29,50 0,95 494 494
2 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 6,8 1025,00 7,3 11,00 13,50 0,90 417 417
3 Elien Smits MPB - DAK Team 16 7,4 1000,00 7,7 12,50 18,00 0,90 416 416
4 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 6,8 1000,00 7,3 9,90 17,00 0,85 412 365
5 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 7,1 1025,00 7,3 13,50 20,00 0,85 408 408
6 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 7,5 850,00 8,1 8,90 15,50 0,75 404 404
7 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 7,3 875,00 7,9 12,40 17,00 0,75 398 398
8 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 7,1 850,00 7,7 9,90 16,00 0,85 394 394
9 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 7,4 875,00 8,0 9,70 8,50 0,80 391 361
10 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 7,3 875,00 7,5 16,20 19,50 0,85 389 280
11 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 7,3 925,00 8,1 8,60 7,50 0,80 388 364
12 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 8,3 675,00 8,3 9,00 11,50 0,65 386 351
13 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 7,5 750,00 7,6 14,10 17,00 0,95 386 386
14 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 7,0 875,00 7,3 12,50 18,50 0,95 384 260
15 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 950,00 7,7 13,00 19,00 0,80 375 326
16 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 7,4 900,00 8,1 5,00 12,00 0,80 373 357
17 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 6,9 750,00 7,7 13,00 16,00 0,80 368 283
18 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 8,2 850,00 9,0 7,20 7,00 0,70 367 222
19 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 7,6 850,00 8,3 6,90 13,00 0,75 363 363
20 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 6,8 900,00 7,3 14,00 12,00 0,85 363 271
21 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 7,1 775,00 8,4 7,70 10,00 0,80 362 283
22 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 7,3 825,00 7,9 14,80 20,50 0,80 361 148
23 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 7,1 850,00 7,9 11,30 12,50 0,70 360 316
24 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 7,4 875,00 7,8 7,00 7,50 0,75 356 299
25 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 8,3 850,00 8,0 8,00 9,00 0,85 351 298
26 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 6,7 850,00 8,5 13,20 20,00 0,75 351 215
27 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 7,1 850,00 7,6 10,90 11,50 0,85 349 349
28 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 8,0 700,00 8,2 10,50 8,50 0,85 346 346
29 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 6,9 825,00 7,9 10,00 12,00 0,85 342 342
30 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 7,8 850,00 8,7 13,50 13,00 0,70 340 296
31 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 7,9 850,00 9,0 7,70 6,50 0,70 339 127
32 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 8,0 850,00 8,4 6,20 8,00 0,65 336 153
33 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 8,7 750,00 8,7 13,50 17,00 0,80 335 266
34 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 8,2 775,00 8,3 10,30 17,00 0,80 334 286
35 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 7,6 900,00 8,3 8,00 12,50 0,80 334 298
36 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 7,4 850,00 7,8 11,40 18,50 0,80 332 0
37 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 7,8 825,00 8,1 11,50 12,50 0,90 330 234
38 Fenna Mallens MPC - AV Sprint Team 24 7,3 750,00 9,4 9,30 10,50 0,70 328 184
39 Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 24 7,7 650,00 9,8 7,20 9,00 0,65 325 194
40 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 8,7 825,00 9,2 8,30 9,00 0,70 322 322
41 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 7,2 775,00 7,7 10,40 11,50 0,80 322 287
42 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 7,5 900,00 8,2 9,30 11,50 0,85 321 198
43 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 7,0 800,00 7,8 6,50 10,50 0,95 320 225
44 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 7,9 700,00 8,2 12,00 16,00 0,85 319 243
45 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 7,2 825,00 8,6 8,30 11,50 0,75 317 41
46 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 7,4 950,00 8,5 9,00 11,00 0,80 316 105
47 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 7,2 850,00 8,0 9,80 17,00 0,80 315 0
48 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 7,6 725,00 8,1 12,00 16,50 0,90 312 229
49 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 7,7 925,00 8,2 10,40 17,50 0,75 312 55
50 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 7,9 750,00 8,1 10,60 16,00 0,80 311 110
51 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 7,8 650,00 8,6 5,20 6,00 0,65 310 236
52 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 7,8 850,00 8,6 6,50 6,50 0,75 307 288
53 Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 14 8,2 600,00 9,3 9,30 8,00 0,75 306 226
54 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 8,0 850,00 8,2 9,80 9,50 0,75 306 169
55 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 8,2 750,00 8,1 7,30 6,50 0,80 302 243
56 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 800,00 8,2 8,00 12,00 0,85 301 206
57 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 7,5 725,00 8,2 10,00 12,50 0,80 297 173
58 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 8,2 675,00 8,8 6,80 13,00 0,75 296 181
59 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 8,8 850,00 8,3 11,00 10,00 0,75 295 262
60 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 7,4 775,00 7,8 9,70 13,50 0,85 295 199
61 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 8,0 850,00 8,4 11,70 15,00 0,80 293 0
62 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 7,3 825,00 9,1 7,00 13,00 0,70 292 0
63 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 9,2 675,00 8,4 10,90 17,00 0,75 291 192
64 Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 23 8,9 825,00 9,5 9,20 10,00 0,75 291 206
65 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 7,4 850,00 8,7 7,40 9,50 0,70 288 82
66 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 7,5 775,00 7,3 8,50 7,00 0,80 287 81
67 Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 DNS 8,1 11,90 12,00 0,80 286 102
68 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 7,4 825,00 8,1 9,60 7,50 0,75 284 222
69 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 7,2 825,00 8,0 10,00 11,50 0,75 284 65
70 Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 14 8,2 775,00 10,1 5,00 5,50 0,70 283 196
71 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 7,8 850,00 8,7 8,10 9,00 0,90 282 195
72 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 7,6 850,00 8,9 6,50 12,50 0,85 282 150
73 Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 18 7,9 750,00 9,9 7,80 7,50 0,80 281 216
74 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 8,0 750,00 9,1 9,80 11,50 0,75 281 247
75 Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 7,7 DNS 8,1 12,50 15,50 0,85 277 56
76 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 7,8 825,00 7,9 9,20 13,00 0,80 277 0
77 Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 7,3 DNS 9,1 8,30 6,50 0,75 270 193
78 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 7,7 825,00 8,1 8,40 12,50 0,80 269 0
79 Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 15 8,5 DNS 9,5 7,50 11,50 0,70 267 267
80 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 7,3 800,00 8,2 9,10 11,00 0,75 267 167
81 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 7,8 850,00 9,1 7,00 10,50 0,65 263 175
82 Eef de Laat MPMini - DAK Team 16 8,8 700,00 9,6 7,00 5,50 0,60 258 40
83 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,1 850,00 9,2 5,50 6,50 0,65 258 175
84 Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 7,2 DNS 7,8 9,00 7,50 0,80 256 183
85 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 8,2 825,00 8,4 6,00 10,00 0,70 256 143
86 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 8,2 825,00 8,5 6,10 8,50 0,75 256 234
87 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 8,2 850,00 8,4 8,70 9,50 0,70 256 215
88 Anne Hanselman MPMini - AV Sprint Team 24 8,4 DNS 9,5 6,80 7,00 0,65 254 64
89 Sarah van der Veeken MPC - AV Spiridon Team 13 8,8 800,00 9,4 7,50 7,50 0,70 254 139
90 Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 17 8,4 775,00 9,4 4,70 5,50 0,65 248 108
91 Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 24 8,1 725,00 9,3 5,80 9,00 0,65 248 33
92 Aina de Jong MPC - Scorpio Team 20 8,3 750,00 10,3 7,00 8,00 0,75 247 60
93 Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 21 9,2 625,00 9,8 6,00 11,50 0,70 247 113
94 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 7,8 825,00 8,4 6,50 8,00 0,75 246 202
95 Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 18 8,1 675,00 9,3 5,70 5,50 0,80 244 69
96 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 7,7 475,00 8,3 8,50 10,00 0,80 241 0
97 Ilse Rynart MPB - AV Sprint Team 22 7,7 725,00 9,3 8,50 10,00 0,75 241 0
98 Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 23 8,1 750,00 9,5 9,00 9,50 0,65 240 75
99 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 9,2 600,00 8,7 10,00 17,00 0,85 236 57
100 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 8,1 600,00 8,5 5,70 5,50 0,70 235 72
101 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 8,2 850,00 8,2 5,00 9,50 0,70 235 109
102 Tom Kula JPC - Scorpio Team 20 7,9 750,00 10,2 9,80 8,00 0,65 233 50
103 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 16 9,8 725,00 10,6 7,50 10,00 0,65 228 40
104 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 8,2 750,00 8,7 8,10 8,00 0,70 224 162
105 Julia Willaert MPC - Taxandria Team 18 8,0 750,00 9,5 4,40 6,00 0,65 223 40
106 Billie van...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,4 750,00 9,7 6,70 5,50 0,65 223 40
107 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 7,8 675,00 9,1 8,40 7,00 0,75 220 0
108 Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 23 8,3 750,00 10,1 7,40 10,00 0,70 220 33
109 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 8,6 800,00 8,3 8,80 9,50 0,70 219 55
110 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 7,6 700,00 8,7 5,50 7,50 0,75 219 60
111 Sterre Manniën MPC - AV Spiridon Team 13 8,4 675,00 9,7 4,90 7,00 0,75 219 110
112 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 8,3 650,00 9,2 5,90 6,50 0,65 219 0
113 Wouter Pels JPC - AV Attila Team 21 8,7 800,00 9,2 6,20 8,50 0,70 218 26
114 Fabian Schouten JPB - Scorpio Team 20 8,0 775,00 10,0 8,30 13,50 0,70 216 0
115 Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 20 8,4 825,00 9,2 7,80 8,00 0,65 213 0
116 Emma van Kan MPC - AV Sprint Team 23 8,4 725,00 9,9 5,00 7,50 0,60 202 0
117 Olivia Lauffer MPMini - Atledo Team 14 8,7 600,00 9,6 3,70 4,50 0,60 201 0
118 Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 15 9,0 700,00 9,4 9,40 10,50 0,70 189 69
119 Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 18 8,5 600,00 10,4 7,00 5,00 0,60 175 0
120 Lucy Herbers MPC - AV Sprint Team 24 9,4 700,00 11,3 6,00 7,00 0,60 157 0
121 Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 23 9,1 700,00 10,4 4,90 4,50 0,60 153 0
122 Rens Schoonman JPC - Taxandria Team 18 9,0 600,00 10,0 5,90 6,50 0,65 150 0
123 Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 15 9,6 400,00 10,5 6,60 7,50 0,65 149 44
124 Lotje van der Velden MPC - AV Sprint Team 24 9,0 650,00 11,3 5,30 5,50 0,55 136 0
125 Fiene Schout MPC - AV Sprint Team 23 10,0 700,00 10,2 4,70 5,50 0,55 135 0
126 Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 23 10,7 650,00 13,2 6,70 7,50 0,50 120 35
127 Myrthe Luijten MPC - Atledo Team 14 9,4 650,00 12,4 3,50 5,00 0,55 96 0
128 Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 15 DNS 725,00 DNS DNS DNS DNS 30 30
129 Tobias van Geloven JPC - Taxandria Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Mika van Rooij JPC - Taxandria Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:58,0 369
2 Team 22 (Team-est) AV Sprint - MPB 12 3:07,0 331
3 Team 20 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:08,0 294
4 Team 14 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:11,0 273
5 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:16,0 240
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:17,0 233
7 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 13 3:20,0 214
7 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:21,0 250
9 Team 16 (Team-est) DAK - JPB 10 3:25,0 185
10 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:27,0 173
10 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPC 13 3:27,0 208
12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:28,0 168