Vereniging 'AV Passaat' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

Hjalmar van Valen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1116 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   3,56
  • Verspringen   3,23
Sephora Bancé
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1911 punten
  • 80 meter   11,0
  • 800 meter   2:59,4
  • Kogelstoten   9,05
  • Verspringen   4,31
Sacha Ruf
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1640 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:43,6
  • Kogelstoten   7,71
  • Verspringen   3,87
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1160 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   17,93
  • Verspringen   3,45
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 820 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   14,32
  • Verspringen   2,73
Febe Goosens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 619 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   10,36
  • Verspringen   2,39
Yara Ruf
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 376 punten
  • 40 meter   9,5
  • Balwerpen   7,12
  • Verspringen   2,12

Hoogtepunten

Sander van Heteren Msen 800m
  • 2:10,09
  • Frank Everaarts Msen 100m
  • 12,02
  • Britt de Reus MJB Ver
  • 4,92
  • Julian Erkelens JJC Ver
  • 5,24
  • Pricilla Huisman Vsen 100m
  • 13,24
  • Tobias Steevensz JJC 100m
  • 12,98
  • Kirsten Kuntz MJB 100m
  • 13,34
  • Sephora Bancé MJC 80m
  • 10,92
  • Kirsten Kuntz MJB Ver
  • 4,82
  • Julian Erkelens JJC 100m
  • 13,37
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Rick van Loon 12,79Q -6.1 m/s12,03
    Mark Kuntz 13,00Q -3.9 m/s---


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    Mark Kuntz 13,20 -4.9 m/s---
    Rick van Loon DNS ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Mark Kuntz 2:23,33 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Rick van Loon 7,86 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sander van Tuyl 1,55 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Rick van Loon 5,19 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelVerPunten totaal
    7 Tobias Steevensz 12,98 2:33,18 7,92 4,55 2146
    11 Julian Erkelens 13,37 3:03,17 8,49 5,24 2029


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
    4 Jeroen Jonker 12,33 3:26,00 7,70 3,53 1657
    8 Erik Hokken 12,61 3:51,70 5,72 3,93 1435
    11 Steven de Kock 13,12 4:06,35 5,37 3,79 1253
    13 Luc van Putten 13,14 3:59,45 5,07 3,38 1180
    14 Tijs van Ettinger 13,27 3:57,98 5,73 3,19 1179
    17 Siem ten Have 13,91 3:56,73 5,74 3,35 1148
    22 Tim den Hartigh 14,23 4:10,56 5,90 3,07 1005
    23 Christiaan... den Adel 13,68 4:35,06 5,06 3,04 903
    26 Max Kraal 16,29 4:53,88 5,44 2,48 517
    27 Jelle Verdoes DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Erik Hokken 17,32 -2.9 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    6 Jop Jongkind 10,16 21,18 3,85 1276
    7 Jochem Wiersma 10,39 21,29 3,66 1205
    14 Jordy Hartog 11,41 18,61 3,47 998
    15 Thijs van der Es 10,93 16,89 3,06 949
    16 Stijn van der Waal 10,86 15,82 3,03 935
    17 Skyler Verschoor 14,18 7,43 2,42 324


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jochem Wiersma 3:31,24 ---
    Jop Jongkind 3:51,87 ---
    Stijn van der Waal 4:22,93 ---
    Thijs van der Es 4:26,33 ---
    Jordy Hartog 4:39,11 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Arjen Schippers 9,86 6,61 1,22 1447
    20 Gael Riet...ld Saloma 10,62 5,44 0,92 1042
    21 Luc de Goeij 11,48 5,41 1,07 1042
    23 Thialf Heilema 11,50 5,60 0,82 869


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Arjen Schippers 3:47,52 ---
    Luc de Goeij 3:58,83 ---
    Gael Riet...ld Saloma 4:10,19 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Hjalmar van Valen 7,16 3,56 3,23 1116
    4 Marijn Chapel 7,70 5,14 3,04 1088
    5 Dries ten Have 7,68 4,63 3,18 1084
    7 Jesper Mol 7,46 3,54 3,25 1057


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jesper Mol 4:08,83 ---
    Marijn Chapel 4:19,21 ---
    Dries ten Have 4:32,47 ---
    Hjalmar van Valen 4:45,58 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Bjarne van Valen 7,82 14,90 2,33 813
    10 Jesse van der Veer 8,98 7,77 2,28 489
    11 Maurice van Putten 8,89 8,58 2,10 483
    12 Renzo Korevaar 8,97 4,73 2,24 405
    13 Luuk Boer 9,81 11,06 1,66 331
    14 Cas Kraal 10,81 6,12 1,96 182


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Bjarne van Valen 2:19,45 ---
    Maurice van Putten 2:32,57 ---
    Jesse van der Veer 2:59,72 ---
    Renzo Korevaar 3:03,81 ---
    Luuk Boer 3:18,32 ---
    Cas Kraal 3:33,77 ---


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Eric Rennert 2:35,60 2:40,00


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Robin Robart 17:58,14 17:34,00
    Aart van Wijk 19:53,73 19:00,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Frank Everaarts 12,02Q -2.8 m/s11,43
    Mathijs Huisman 12,34Q -1.3 m/s---
    Martijn Opmeer 12,49q -2.8 m/s11,80


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    Frank Everaarts 12,22 -3.2 m/s---
    Martijn Opmeer 12,60 -3.2 m/s---
    Mathijs Huisman 12,62 -3.2 m/s---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Sander van Heteren 2:10,09 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mathijs Huisman 5,69 ---
    Martijn Opmeer 5,56 5,80


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Simone Veth 24,22 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Simone Veth 9,89 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Kirsten Kuntz 13,34 -3.6 m/s13,07
    Daniëlle Batenburg 15,34 -3.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Maaike van Tuijl 2:40,44 2,31
    Daniëlle Batenburg 2:50,42 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Batenburg DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Batenburg 6,01 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Batenburg 1,15 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Britt de Reus 4,92 4,96
    Kirsten Kuntz 4,82 4,84
    Daniëlle Batenburg 2,88 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelVerPunten totaal
    1 Sephora Bancé 10,92 2:59,36 9,05 4,31 1911
    5 Amber Fritse 11,89 2:49,83 8,33 4,14 1758
    10 Dianne Den Hoed 12,39 2:50,30 6,20 3,94 1526
    13 Edith Borsje 13,07 2:54,99 5,97 3,82 1371


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Amber Fritse 14,21 -3.2 m/s---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    3 Sacha Ruf 9,59 3:43,60 7,71 3,87 1640
    18 Paola van ...uwelingen 10,75 4:28,86 6,06 2,58 906
    20 Gwen Smits DNS DNS DNS DNS 0
    20 Lieke Woudstra DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    10 Linda van Putten 10,19 14,32 3,11 1020
    11 Danique de Kock 10,41 10,80 3,21 945
    15 Nikita de Kock 11,14 12,99 3,38 923


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Danique de Kock 4:38,65 ---
    Nikita de Kock 5:01,90 ---
    Linda van Putten DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Joy Smits 7,42 4,28 3,35 1142
    7 Janneke den Boer 7,57 3,41 2,89 954
    9 Elissa van de Graaf 8,29 2,77 2,47 690
    10 Esmee van Dis 8,57 3,66 2,26 681
    12 Erin van Lambaart 9,31 3,10 2,14 510


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Janneke den Boer 4:05,87 ---
    Joy Smits 4:15,55 ---
    Esmee van Dis DNS ---
    Elissa van de Graaf DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Eva Blokland 7,42 17,93 3,45 1160
    5 Marieke van den Adel 8,36 10,47 2,47 673
    7 Femke van der Waal 8,56 7,62 2,14 517
    8 Linet den Hartog 10,12 6,90 2,00 277
    10 Fien Visser DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Eva Blokland 2:22,84 2:20,00
    Femke van der Waal 2:39,84 ---
    Linet den Hartog 3:20,64 ---
    Marieke van den Adel 3:20,75 ---
    Fien Visser DNS ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Nina Blokland 8,20 14,32 2,73 820
    2 Febe Goosens 8,60 10,36 2,39 619
    3 Yara Ruf 9,50 7,12 2,12 376
    6 Jara Polak DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Febe Goosens 2:50,70 ---
    Yara Ruf 3:02,61 ---
    Nina Blokland 4:14,31 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Pricilla Huisman 13,24 -4.2 m/s12,55


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Lisa Reichwein DNS ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Amber van der Waal 24,98 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Amber van der Waal 8,64 ---