Vereniging 'Avantri' op 'Openings Wedstrijd (onderlinge wedstrijd)'

Prijzen

Max Oortwijn
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1297 punten
  • 1000 meter   3:26,0
  • 100 meter horden   21,7
  • Discuswerpen   25,56
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,83
Branco van Driest
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2214 punten
  • 1000 meter   3:26,5
  • 100 meter horden   17,0
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,47
Max Odding
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1483 punten
  • 1000 meter   3:49,3
  • 100 meter horden   20,6
  • Discuswerpen   21,81
  • Speerwerpen   27,45
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Johan van den Berg
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1429 punten
  • 1000 meter   3:47,3
  • 100 meter horden   20,3
  • Discuswerpen   21,94
  • Speerwerpen   22,69
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Max Halling
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1687 punten
  • 1000 meter   3:52,1
  • 80 meter horden   15,3
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,07
Max Hofman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1277 punten
  • 1000 meter   3:48,9
  • 80 meter horden   17,8
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   23,75
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   DNS
Diederik Blok
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1092 punten
  • 1000 meter   3:53,2
  • 80 meter horden   19,1
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   16,83
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   DNS
Levi de Bruijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1942 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:42,1
  • Kogelstoten   6,75
  • Verspringen   3,73
Tijmen van der Hek
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1444 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:26,1
  • Kogelstoten   5,23
  • Verspringen   3,27
Henri Vennix
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1250 punten
  • 60 meter   11,0
  • 1000 meter   4:09,7
  • Kogelstoten   4,50
  • Verspringen   2,74
Kees de Ruiter
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1978 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:49,2
  • Kogelstoten   7,91
  • Verspringen   3,94
Axel Warmenhoven
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1867 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:01,4
  • Kogelstoten   5,72
  • Verspringen   4,17
Danilo van Driest
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1848 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:45,3
  • Kogelstoten   6,64
  • Verspringen   3,46
Floris van de Rotte
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1435 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:25,6
  • Kogelstoten   4,18
  • Hoogspringen   0,95
Giovanni Hartmann
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1118 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   5:35,0
  • Kogelstoten   4,45
  • Hoogspringen   1,00
Olivier Hennink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1089 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:55,8
  • Kogelstoten   4,54
  • Hoogspringen   0,85
Daniek Eikelenboom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1261 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:25,0
  • Balwerpen   18,98
  • Verspringen   2,80
Dean Korbee
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1140 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:41,5
  • Balwerpen   23,50
  • Verspringen   2,62
Yannick van der Velde
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 942 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:33,1
  • Balwerpen   13,30
  • Verspringen   2,20
Lodewijk van de Rotte
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 384 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   6,03
  • Verspringen   2,07
Benjamin Wilzing
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 299 punten
  • 40 meter   9,4
  • Balwerpen   7,29
  • Verspringen   1,80
Pim Neven
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 207 punten
  • 40 meter   9,8
  • Balwerpen   4,67
  • Verspringen   1,90
Peter de Bruin
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 678 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:58,3
  • Balwerpen   10,73
  • Verspringen   2,24
Zakaria Ameziane
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 423 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   3:13,2
  • Balwerpen   9,80
  • Verspringen   1,68
Sybren van Wijngaarden
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 408 punten
  • 40 meter   9,1
  • 600 meter   3:07,4
  • Balwerpen   8,75
  • Verspringen   1,78
Kevin van Breukelen
  • Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 18 punten
  • 60 meter   12,3
  • 200 meter   45,5
  • Kogelstoten   4,87
  • Verspringen   2,40
Rowena Spelt
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1289 punten
  • 1000 meter   4:18,1
  • 80 meter horden   16,7
  • Discuswerpen   21,02
  • Speerwerpen   28,16
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Nadine van Roest
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 860 punten
  • 1000 meter   4:33,8
  • 60 meter horden (76cm)   14,3
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,29
Arwen Hamel
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 678 punten
  • 1000 meter   5:19,7
  • 60 meter horden (76cm)   14,4
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,95
Ninthe Hamel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1143 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   5:11,9
  • Kogelstoten   3,76
  • Verspringen   3,33
Mijntje Verhagen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 797 punten
  • 60 meter   11,5
  • 1000 meter   5:13,8
  • Kogelstoten   3,75
  • Verspringen   2,18
Annabel Rem
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1019 punten
  • 60 meter   11,3
  • 1000 meter   5:11,5
  • Kogelstoten   4,67
  • Verspringen   2,80
Fleur Rietveld
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1355 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:27,3
  • Kogelstoten   4,04
  • Hoogspringen   0,95
Evi de Ruijter
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1291 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:28,7
  • Kogelstoten   3,79
  • Hoogspringen   0,95
Alimatou Tambadou Keïta
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1069 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   5:13,7
  • Kogelstoten   4,02
  • Hoogspringen   0,90
Josephine Verhagen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 712 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:58,2
  • Balwerpen   9,78
  • Verspringen   2,50
Jael Huitsing
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 613 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   3:08,3
  • Balwerpen   10,98
  • Verspringen   2,47
Mirianne Vennix
  • Meisjes Pupil E - Meerkamp - 0 punten
  • 40 meter   14,0
  • Balwerpen   1,55
  • Verspringen   1,14
Anouk Eikelenboom
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 334 punten
  • 40 meter   9,3
  • 600 meter   3:08,8
  • Balwerpen   6,32
  • Verspringen   1,84
Emma Oortwijn
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 183 punten
  • 40 meter   9,6
  • 600 meter   3:14,7
  • Balwerpen   3,72
  • Verspringen   1,74
Elodie Bontan
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 182 punten
  • 60 meter   12,4
  • 200 meter   42,0
  • Kogelstoten   4,90
  • Verspringen   2,42
Nienke Smits
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 98 punten
  • 60 meter   12,9
  • 200 meter   47,9
  • Kogelstoten   4,07
  • Verspringen   2,10
Bianca Murk
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   13,0
  • 200 meter   54,0
  • Kogelstoten   2,89
  • Verspringen   1,75
Bodine Knijnenburg
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   13,8
  • 200 meter   50,9
  • Kogelstoten   2,55
  • Verspringen   1,92
Marillion Zwijnenburg
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1833 punten
  • 1000 meter   3:51,0
  • 100 meter horden   18,4
  • Discuswerpen   29,87
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,08

Hoogtepunten

Rowena Spelt MJC Speer
  • 28,16
  • Marillion Zwijnenburg Vsen Ver
  • 4,08
  • Fleur Rietveld MPB 40m
  • 7,1
  • Branco van Driest JJC 100mH
  • 17,0
  • Floris van de Rotte JPB 40m
  • 6,8
  • Marillion Zwijnenburg Vsen Discus
  • 29,87
  • Axel Warmenhoven JPA2 Ver
  • 4,17
  • Max Halling JJD Hoog
  • 1,40
  • Evi de Ruijter MPB 40m
  • 7,3
  • Branco van Driest JJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Max Oortwijn 3:26,0 21,7 25,56 DNS DNS 4,83 1297


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Remco Roest 3:10,1 3,03


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Harmelen 28,83 33,41
    Edwin Mol 20,09 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Harmelen 49,75 49,66
    Edwin Mol 27,89 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Branco van Driest 3:26,5 17,0 DNS DNS 1,55 4,47 2214
    2 Max Odding 3:49,3 20,6 21,81 27,45 DNS DNS 1483
    3 Johan van den Berg 3:47,3 20,3 21,94 22,69 DNS DNS 1429
    4 Mischa Rook 3:48,5 21,4 21,17 22,32 DNS DNS 1348
    5 Floris Meijvis 4:06,0 19,2 21,98 17,00 DNS DNS 1289
    6 Maik Zwartbol 4:13,3 27,4 12,96 DNS DNS 3,35 764


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Max Halling 3:52,1 15,3 DNS DNS 1,40 4,07 1687
    2 Max Hofman 3:48,9 17,8 DNS 23,75 1,10 DNS 1277
    3 Diederik Blok 3:53,2 19,1 DNS 16,83 1,15 DNS 1092
    4 Joris Vermeulen 4:12,7 18,9 DNS 18,36 1,20 DNS 1079
    5 Friso Schouten 4:11,9 18,4 13,45 20,71 DNS DNS 936
    6 Thomas Bakker 4:12,9 18,9 14,88 DNS DNS 3,54 927
    7 Daniël Heikoop 4:49,9 18,7 DNS 18,80 1,15 DNS 920
    8 Geert van den Berg 4:19,6 20,5 DNS 13,20 1,05 DNS 756
    9 Tim Hoogendoorn DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Levi de Bruijn 9,5 3:42,1 6,75 3,73 1942
    2 Tijmen van der Hek 10,2 4:26,1 5,23 3,27 1444
    3 Henri Vennix 11,0 4:09,7 4,50 2,74 1250
    4 Rens Hofman 11,2 4:23,4 4,63 2,75 1181


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Kees de Ruiter 9,7 3:49,2 7,91 3,94 1978
    2 Axel Warmenhoven 9,5 4:01,4 5,72 4,17 1867
    3 Danilo van Driest 9,6 3:45,3 6,64 3,46 1848
    4 Jelmer van...jngaarden 10,4 4:19,1 5,70 3,57 1535
    5 Alexander Kentie 10,6 4:43,4 5,25 2,90 1253
    6 Berto Anker 10,2 DNS 6,26 3,29 1211
    7 Robin Boogaarts 10,6 5:14,0 5,22 3,17 1210
    8 Stijn Maaskant 11,7 4:35,4 5,13 2,75 1112
    9 Jesse Saarberg 12,3 5:34,4 5,43 2,87 918


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Floris van de Rotte 6,8 4:25,6 4,18 0,95 1435
    2 Giovanni Hartmann 7,6 5:35,0 4,45 1,00 1118
    3 Olivier Hennink 7,8 4:55,8 4,54 0,85 1089
    4 Ruben R.B....eksnijder 7,9 4:56,4 4,54 0,85 1070
    5 Duncan Tronchet 7,7 5:37,5 4,46 0,90 1021


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Daniek Eikelenboom 7,6 2:25,0 18,98 2,80 1261
    2 Dean Korbee 7,8 2:41,5 23,50 2,62 1140
    3 Yannick va...der Velde 7,9 2:33,1 13,30 2,20 942
    4 Mark Bode 8,0 2:44,3 8,60 1,82 689
    5 Pieter Vennix 8,5 2:54,3 9,04 1,55 513


    Jongens Pupil E - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Lodewijk v... de Rotte 8,9 6,03 2,07 384
    2 Benjamin Wilzing 9,4 7,29 1,80 299
    3 Pim Neven 9,8 4,67 1,90 207
    4 Owen Korbee 16,6 3,61 1,65 48


    Jongens Pupil E - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Lodewijk v... de Rotte 1:21,2 ---
    Benjamin Wilzing 1:23,8 ---
    Pim Neven 1:35,0 ---
    Owen Korbee 2:14,7 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Peter de Bruin 8,4 2:58,3 10,73 2,24 678
    2 Zakaria Ameziane 8,8 3:13,2 9,80 1,68 423
    3 Sybren van...jngaarden 9,1 3:07,4 8,75 1,78 408


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 60m200mKogelVerPunten totaal
    1 Kevin van Breukelen 12,3 45,5 4,87 2,40 18


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Arie Visser 3:31,3 ---
    Aad van der Poel 3:52,9 ---
    Gerard Faaij DNS ---


    Masters mannen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Gerard Faaij 9,0 ---


    Masters mannen - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Aad van der Poel DNS ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Rob Zwijnenburg 33,25 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Rob Zwijnenburg 30,85 ---


    Masters mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Gerard Faaij 1,65 ---


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Menno Beck 2:48,3 2,39
    Patrick de Gier 2:49,9 ---
    Dennis Buys DNS 3:02,10


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Xander de Ruiter 33,39 ---
    Dennis Buys 29,66 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Xander de Ruiter 39,35 ---
    Dennis Buys 33,05 33,32


    Masters vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Astrid van der Born 4:11,6 ---
    Mandy Kam...n-Milikan 4:38,4 ---


    Masters vrouwen - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Erika Zijderlaan 19,3 ---


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Simone Zwijnenburg 17,28 ---
    Mandy Kam...n-Milikan 8,12 ---


    Masters vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Erika Zijderlaan 1,40 ---


    Masters vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Erika Zijderlaan 4,53 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Carolien de Pater 21,8 21,49


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Carolien de Pater 33,35 36,00


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Carolien de Pater 4,49 4,52


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Eline Brand DNS 3:29,93


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Tieneke An... den Berg 20,8 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Eline Brand 22,82 25,82
    Laurene Brobbel 21,11 23,78


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Laurene Brobbel 4,73 5,11
    Eline Brand DNS 4,09


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Rowena Spelt 4:18,1 16,7 21,02 28,16 DNS DNS 1289


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nadine van Roest 4:33,8 14,3 DNS DNS 1,00 3,29 860
    2 Arwen Hamel 5:19,7 14,4 DNS DNS 1,05 2,95 678


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Ninthe Hamel 10,6 5:11,9 3,76 3,33 1143
    2 Mijntje Verhagen 11,5 5:13,8 3,75 2,18 797


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Annabel Rem 11,3 5:11,5 4,67 2,80 1019


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Fleur Rietveld 7,1 4:27,3 4,04 0,95 1355
    2 Evi de Ruijter 7,3 4:28,7 3,79 0,95 1291
    3 Alimatou ...ou Keïta 7,6 5:13,7 4,02 0,90 1069
    4 Merel Kuijf 7,4 DNS 3,86 0,80 877
    5 Danielle Bakker 7,9 6:02,9 3,30 0,85 804


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Josephine Verhagen 8,4 2:58,2 9,78 2,50 712
    2 Jael Huitsing 8,9 3:08,3 10,98 2,47 613


    Meisjes Pupil E - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Mirianne Vennix 14,0 1,55 1,14 0


    Meisjes Pupil E - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Mirianne Vennix 2:10,0 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Anouk Eikelenboom 9,3 3:08,8 6,32 1,84 334
    2 Emma Oortwijn 9,6 3:14,7 3,72 1,74 183


    Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 60m200mKogelVerPunten totaal
    1 Elodie Bontan 12,4 42,0 4,90 2,42 182
    2 Nienke Smits 12,9 47,9 4,07 2,10 98
    3 Bianca Murk 13,0 54,0 2,89 1,75 0
    3 Bodine Knijnenburg 13,8 50,9 2,55 1,92 0


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marillion ...ijnenburg 3:51,0 18,4 29,87 DNS DNS 4,08 1833


    Senioren vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Daphne Lamboo 3:42,7 ---