Vereniging 'Voorne Atletiek' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Rodney O'Driscoll M35 100m
  • 12,23
  • Bart Adriaanse JJD Speer
  • 22,90
  • Felicity Bareman MJD Kogel
  • 8,14
  • Dennis Molenkamp M35 400m
  • 56,40
  • Bart Adriaanse JJD 80m
  • 11,97
  • Lieke van Santen MJD Ver
  • 3,83
  • Emma Verhoeff MJD Kogel
  • 8,34
  • Melissa Boutkam MJD Ver
  • 4,16
  • Rodney O'Driscoll M35 400m
  • 57,08
  • Melissa Boutkam MJD 60m
  • 8,98
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Jordan Knops 11,48 +2.9 m/s---
    Ozzy Blansjaar 12,83 +2.9 m/s---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    Pim Groen NM ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    Pim Groen 11,15 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Bart Adriaanse 11,97 +3.1 m/s---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Bart Adriaanse 22,90 ---
    David de Wit 10,13 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Bart Adriaanse 12,59 ---
    David de Wit 10,44 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Bart Adriaanse 7,91 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Bart Adriaanse 3,29 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Rodney O'Driscoll M35 12,23 +2.7 m/s12,20
    Dennis Molenkamp M35 12,41 +2.7 m/s---
    Rene Tijl M40 12,87 +2.7 m/s12,79
    Owen Thomas M40 13,65 +2.7 m/s---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Dennis Molenkamp M35 56,40 ---
    Rodney O'Driscoll M35 57,08 55,59
    Rene Tijl M40 57,42 57,01
    Sven Noordermeer M40 57,89 1:00,00
    Owen Thomas M40 1:00,32 1:00,43


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Voorne MMR Voorne Atletiek - M40 4 48,97 1


    Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    Sven Noordermeer M40 33,19 ---
    Hans de Wit M40 22,27 ---


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Maria Bareman V35 15,81 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Ninke Noordermeer 11,77 +1.9 m/s12,40


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kirsten van Santen 3:39,27 3:26,43


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Ninke Noordermeer 16,45 +2.5 m/s16,30


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Kirsten van Santen DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Melissa Boutkam 8,98 +3.4 m/s9,05
    Linde Drop 9,90 +2.4 m/s---


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Melissa Boutkam 1:09,53 ---
    Felicity Bareman 1:13,55 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Melissa Boutkam 3:35,32 3:28,92
    Maud van S...rtensdijk 3:37,78 3:39,16
    Lieke van Santen DNS 3:32,65


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Lieke van Santen 12,57 +4.0 m/s---
    Maud van S...rtensdijk 12,85 +4.0 m/s---
    Felicity Bareman 13,16 +4.0 m/s---
    Linde Drop 13,71 +3.4 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MJD PAC - MJD 4 33,45 3
    2 Olympus MJD AV Olympus `70 - MJD 4 34,35 2
    3 Voorne MJD Voorne Atletiek - MJD 4 35,66 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Emma Verhoeff 19,74 ---
    Felicity Bareman 13,42 ---
    Olivia van...er Sanden 10,83 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Emma Verhoeff 8,34 ---
    Felicity Bareman 8,14 ---
    Olivia van...er Sanden 4,55 5,04


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Melissa Boutkam 4,16 4,26
    Lieke van Santen 3,83 ---
    Maud van S...rtensdijk 3,49 3,53
    Linde Drop 3,13 ---