Vereniging 'PAC' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Rogier Derksen JJC Speer
  • 32,93
  • Isiah Emanuelson JJC 100m
  • 11,48
  • Joyce van Welie MJD Kogel
  • 12,23
  • Isiah Emanuelson JJC Ver
  • 5,28
  • Thyra van Diemen MJD Ver
  • 4,41
  • Britt de Blaauw MJD Ver
  • 4,66
  • Evert Rosbergen JJC Ver
  • 4,76
  • Hagar Bruil MJD Kogel
  • 11,69
  • Rogier Derksen JJC Ver
  • 5,39
  • Isabel Raap MJD Ver
  • 4,41
  •  

    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    Finnian va...teenhoven 40,42 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Finnian va...teenhoven 5,60 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Isiah Emanuelson 11,48 +4.0 m/s12,10
    Ishan Baidjoe 12,43 +4.0 m/s12,75
    Cameron Grauwmeijer 12,56 +4.0 m/s12,65
    Giovanni Homan 12,67 +4.9 m/s13,15
    Lucas Burgers 13,36 +4.9 m/s13,00
    Sander Ni...wenhuijse 13,43 +4.9 m/s13,30
    Koen van der Aa 13,82 +2.9 m/s13,90
    Max Verspeek 13,96 +2.9 m/s14,65


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Isiah Emanuelson 55,43 1:01,00
    Ishan Baidjoe 55,91 1:02,00
    Cameron Grauwmeijer 57,54 1:06,00
    Alex Taal 1:04,37 1:09,00


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Saso Jongen 2:55,99 3:07,83
    Twan Vermeer 3:02,79 3:16,63
    Erik Stok 3:08,86 2:58,00
    Alex Taal 3:09,79 3:11,15
    Evert Rosbergen 3:12,06 3:15,86
    Tom Fobbe 3:13,05 3:15,00


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Rogier Derksen 15,23 +3.8 m/s14,90
    Giovanni Homan 17,27 +3.8 m/s16,81
    Koen van der Aa 18,06 +3.2 m/s18,50


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JJC PAC - JJC 4 47,65 1


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    Rogier Derksen 32,93 37,50
    Karsten Duys 31,93 31,00
    Florian va...der Hoeff 30,32 34,00
    Tijmen Hermse 28,89 ---
    Max Verspeek 18,47 ---
    Daan Driever 9,10 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Tijmen Hermse 8,28 ---
    Daan Driever 4,38 ---
    Pepijn de Vos 4,25 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Rogier Derksen 5,39 5,64
    Isiah Emanuelson 5,28 5,20
    Evert Rosbergen 4,76 ---
    Florian va...der Hoeff 4,53 4,60
    Tijmen Hermse 4,34 ---
    Sander Ni...wenhuijse 4,22 ---
    Karsten Duys 4,22 4,60
    Lucas Burgers 4,11 ---
    Max Verspeek 3,37 ---
    Pepijn de Vos 2,70 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Jasper Oele 11,13 +3.4 m/s11,79
    Remco Scheffer 11,65 +3.4 m/s12,66
    Giann-Carlo Denswil 11,73 +3.4 m/s11,96
    Revelinio Denswil 12,20 +3.4 m/s12,20


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lennard Valk 3:17,65 3:22,15
    Remco Scheffer 3:26,66 3:27,47
    Tjebbe Hemler 3:30,50 3:18,79
    Niels van Weesep DNS 3:31,49


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Julian Mejame Ejong 13,82 +2.5 m/s13,90
    Ronin van der Holst 14,21 +2.5 m/s13,74
    Giann-Carlo Denswil 15,65 +1.5 m/s14,98
    Revelinio Denswil 16,47 +2.5 m/s14,33
    Niels van Weesep DNS 13,51


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JJD PAC - JJD 4 43,08 3
    2 Bliksem CAV Energie - JJD 4 44,82 2
    3 Typhoon DreamTEAM Typhoon - JJD 4 45,14 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Jasper Oele 29,03 25,68


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Julian Mejame Ejong 31,79 32,46
    Lennard Valk 18,28 17,18


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Julian Mejame Ejong 13,41 13,24
    Lennard Valk 9,66 9,74


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Ronin van der Holst 3,80 4,03
    Tjebbe Hemler 3,31 3,50
    Niels van Weesep DNS 4,38


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Wing Tong M35 12,94 +2.7 m/s12,79


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Wing Tong M35 58,88 55,31


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Annemarie Malais 10,97 +3.8 m/s11,25
    Cathalin Hamelink 11,35 +1.9 m/s11,47
    Maaike Bukman 11,40 +1.9 m/s11,80


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kiira Kans 3:40,60 3:45,22


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Cathalin Hamelink 14,59 +3.7 m/s13,62
    Maaike Bukman DNF 16,20
    Jemima de Jonge DNF 14,50


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MJC PAC - MJC 4 43,22 1


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    Bridget Janssen 28,13 37,00
    Feyi van den Elshout 22,42 ---
    Annemarie Malais 17,32 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Bridget Janssen 11,46 13,55
    Feyi van den Elshout 8,73 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Feyi van den Elshout 4,51 ---
    Jemima de Jonge 4,46 4,20
    Cathalin Hamelink 4,13 ---
    Annemarie Malais 4,06 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Décheny Vreugd 8,77 +3.4 m/s8,41


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Demi van Mourik 1:03,67 1:12,00


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Demi van Mourik 3:27,09 3:15,00
    Kika de Vos 3:30,41 3:23,78
    Judith Haarsma 3:42,52 3:42,46
    Teuntje Uiters 3:43,61 3:40,62
    Meike Kroon 3:44,42 3:51,19
    Emily van der Hoeff 3:48,53 3:40,00
    Klara van der Gaast 3:48,76 3:40,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Joyce van Welie 10,42 +4.1 m/s10,90
    Kristina Tergau 10,52 +4.1 m/s10,33
    Décheny Vreugd 10,70 +4.1 m/s11,00
    Sofie Thomas 10,84 +4.1 m/s10,94
    Thyra van Diemen 10,90 +4.1 m/s11,30
    Britt de Blaauw 11,02 +4.1 m/s10,53
    Romee Hermse 11,37 +4.1 m/s11,51
    Kika de Vos 11,48 +4.1 m/s11,15
    Emily van der Hoeff 11,87 +4.1 m/s11,71
    Klara van der Gaast 12,20 +4.1 m/s11,88


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MJD PAC - MJD 4 33,45 3
    2 Olympus MJD AV Olympus `70 - MJD 4 34,35 2
    3 Voorne MJD Voorne Atletiek - MJD 4 35,66 1


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Joyce van Welie 29,64 28,85
    Isabel Raap 25,92 22,60
    Sofie Thomas 17,86 19,96
    Meike Kroon 16,82 11,54
    Britt de Blaauw 15,84 24,00
    Romee Hermse 15,59 ---
    Marit Speerstra 13,59 ---
    Thyra van Diemen 13,03 ---
    Sara Bossché 9,86 18,00


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Hagar Bruil 23,93 25,87
    Merel Pijnenburg 22,54 24,50
    Marit Speerstra 14,94 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Joyce van Welie 12,23 13,86
    Hagar Bruil 11,69 12,10
    Merel Pijnenburg 11,08 11,50
    Meike Kroon 9,30 9,45
    Isabel Raap 8,73 10,00
    Marit Speerstra 7,87 8,27


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Britt de Blaauw 4,66 4,61
    Thyra van Diemen 4,41 4,38
    Isabel Raap 4,41 4,98
    Romee Hermse 4,17 4,18
    Kristina Tergau 4,07 3,60
    Sofie Thomas 3,96 3,95
    Judith Haarsma 3,62 3,58
    Sara Bossché 3,49 3,61