Vereniging 'CAV Energie' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Dionne van der Hilst MJD Kogel
  • 9,48
  • Benjamin den Hartog JJD Speer
  • 22,67
  • Valéria Montijn MJC 80m
  • 10,53
  • Lucas Bal JJD Ver
  • 4,58
  • Steffie Seher MJD Ver
  • 3,79
  • Dionne van der Hilst MJD Speer
  • 30,84
  • Isabel van Noordenne MJD Speer
  • 19,14
  • Sebastiaan den Hartog JJD Discus
  • 21,29
  • Dushently Isenia JJC 100m
  • 11,60
  • Pieter Fallaux JJD Speer
  • 19,95
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Dushently Isenia 11,60 +4.0 m/s12,09


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Dushently Isenia 15,38 +3.8 m/s15,65


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Pieter Fallaux 11,39 +3.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Lucas Bal 17,03 +1.5 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JJD PAC - JJD 4 43,08 3
    2 Bliksem CAV Energie - JJD 4 44,82 2
    3 Typhoon DreamTEAM Typhoon - JJD 4 45,14 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Benjamin den Hartog 22,67 ---
    Pieter Fallaux 19,95 ---
    Lucas Bal 19,57 ---
    Sebastiaan...en Hartog DNS ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan...en Hartog 21,29 ---
    Benjamin den Hartog 16,75 ---
    Pieter Fallaux 14,30 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan...en Hartog 8,25 ---
    Benjamin den Hartog 7,88 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Lucas Bal 4,58 ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Guido de Bruijn 49,69 50,36


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    Bertina den Hartog V40 10,81 --- 1


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Nienke Timmer 16,68 16,16


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Valéria Montijn 10,53 +3.8 m/s10,79


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn 1:11,52 1:08,20
    Corinda den Hartog 1:24,29 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte de Visser 3:15,27 3:19,00


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    Lotte de Visser 20,52 ---
    Corinda den Hartog 19,18 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Corinda den Hartog 7,79 ---
    Lotte de Visser 6,72 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Steffie Seher 9,37 +3.4 m/s9,30


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Isabel van Noordenne 3:48,00 3:47,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Steffie Seher 13,02 +3.4 m/s12,37


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Dionne van der Hilst 30,84 ---
    Isabel van Noordenne 19,14 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Dionne van der Hilst 20,43 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Dionne van der Hilst 9,48 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Steffie Seher 3,79 4,07
    Isabel van Noordenne 3,26 3,81