Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Benjamin Pijnen JPA1 Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,2 5,70 24,50 1,10 3,40 334 334
Daan Schuit JPA2 Scheldespo... 1 team 3 1450,00 10,2 8,00 31,50 1,40 3,45 435 435
Fabian de Maat JPA1 Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,4 5,50 21,50 1,00 2,70 288 240
Myrthe Keijmel MPA2 Scheldespo... 1 team 3 1375,00 15,1 4,40 10,00 1,00 1,55 188 58
Raf de Mul JPA2 Scheldespo... 1 team 3 1400,00 12,2 4,10 13,50 1,00 2,65 227 0
Sanne Ephraïm MPA1 Scheldespo... 1 team 3 1275,00 13,7 4,30 16,50 1,00 2,10 224 94


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 56 groep 1 team 4 (Team-est) AV `56 - JPA2 10 --- 0
1 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA2 10 --- 0
1 Rkhav2 groep 1 team 2 (Team-est) RK HAV - JPA2 7 --- 0
1 Scheldesport 3 groep 1 team 3 (Team-est) - JPA2 8 --- 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anwar Boujlila JPMini Scheldespo...5 team 17 8,5 800,00 10,7 8,50 9,00 0,60 274 54
Benthe den Hamer MPB Scheldespo...5 team 18 7,4 975,00 8,3 11,00 24,50 0,85 411 345
Demi Peeters MPB Scheldespo...5 team 18 7,1 825,00 7,9 9,50 14,50 0,80 335 197
Hanneke Uijtdehaag MPMini Scheldespo...5 team 17 9,6 700,00 10,9 7,00 7,00 0,50 195 43
Imran Boujlila JPC Scheldespo...5 team 17 8,0 900,00 8,7 8,50 9,50 0,60 275 119
Jori Ephraïm JPB Scheldespo...5 team 18 8,1 900,00 8,4 10,50 12,00 0,70 265 0
Kyano Verbiest JPC Scheldespo...5 team 17 7,2 900,00 8,2 8,00 15,00 0,60 333 266
Liselotte Zandstra MPMini Scheldespo...5 team 17 7,8 850,00 9,5 7,00 6,50 0,60 344 320
Lucas Zandstra JPB Scheldespo...5 team 18 7,2 925,00 8,5 9,50 20,00 0,70 318 70
Lyam Noordijk JPC Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,7 10,00 10,50 0,70 320 121
Marit van Damme MPC Scheldespo...5 team 18 7,5 900,00 8,4 10,50 14,00 0,75 412 412
Micha Roelse JPC Scheldespo...5 team 17 7,6 825,00 9,0 10,00 19,50 0,70 342 200
Midas Giele JPC Scheldespo...5 team 17 7,7 825,00 8,7 8,00 12,00 0,65 283 43
Neline Verlinde MPB Scheldespo...5 team 18 8,8 700,00 10,3 7,00 9,50 0,60 163 0
Pepijn Duijnkerke JPMini Scheldespo...5 team 17 8,2 850,00 9,2 7,00 15,00 0,70 371 269
Phoenix Ehlers MPB Scheldespo...5 team 18 8,3 DNS DNS 8,00 DNS 0,70 116 0
Quinten Lensen JPC Scheldespo...5 team 17 8,4 825,00 9,1 9,00 15,00 0,70 285 146
Rebekka Dobbelaar MPC Scheldespo...5 team 18 7,9 700,00 9,2 8,50 7,50 0,70 276 52
Senna Schuit MPMini Scheldespo...5 team 17 8,4 725,00 10,6 7,00 4,50 0,60 247 111
Teun Cuelenaere JPB Scheldespo...5 team 18 7,2 1025,00 8,1 9,50 16,00 0,70 326 126
Valerie Pijnen MPC Scheldespo...5 team 18 7,5 925,00 8,8 9,00 9,00 0,70 358 325
Victoria Pijnen MPMini Scheldespo...5 team 17 7,7 850,00 9,6 4,00 5,50 0,60 307 279
Viktor Wieles JPB Scheldespo...5 team 18 7,0 1000,00 7,9 13,00 20,50 0,80 386 337


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 (Team-est) - JPB 7 --- 0
1 Delta Sport groep 5 team 19 (Team-est) - JPB 10 --- 0
1 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 9 --- 0
1 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 (Team-est) Dynamica ADSV - JPC 10 --- 0
1 Rkhav 1 groep 4 team 16 (Team-est) RK HAV - JPB 12 --- 0
1 Scheldesport 1 groep 5 team 17 (Team-est) AV Scheldesport - JPC 11 --- 0
1 Scheldesport 2 groep 5 team 18 (Team-est) AV Scheldesport - JPB 12 --- 0