Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Hilde Koole MPA2 Dynamica A... 1 team 1 1400,00 13,1 4,90 15,00 0,85 2,90 257 107
Jeffrey Rijkhals JPA2 Dynamica A... 1 team 1 1500,00 9,9 7,70 39,50 1,20 3,65 453 453
Kasper Koopman JPA1 Dynamica A... 1 team 1 1500,00 10,2 5,80 26,50 0,95 3,75 359 359
Luca Vael JPA1 Dynamica A... 1 team 1 1325,00 12,1 5,40 9,50 0,90 3,40 232 94
Quinty van Dalen MPA2 Dynamica A... 1 team 1 1200,00 13,2 6,60 19,50 0,95 3,40 299 218
Sem Euser JPA1 Dynamica A... 1 team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Senna Cornelisse JPA2 Dynamica A... 1 team 1 1250,00 12,0 4,80 20,50 0,95 3,15 255 179
Stijn Rietberg JPA1 Dynamica A... 1 team 1 1350,00 12,3 5,00 18,00 0,90 2,60 233 0
Stijn Koole JPA1 Dynamica A... 1 team 1 1450,00 13,7 4,20 13,50 0,75 3,05 203 59
Yasmine de Kraker MPA1 Dynamica A... 1 team 1 1375,00 10,1 5,00 21,00 0,95 2,85 335 304


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 56 groep 1 team 4 (Team-est) AV `56 - JPA2 10 --- 0
1 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA2 10 --- 0
1 Rkhav2 groep 1 team 2 (Team-est) RK HAV - JPA2 7 --- 0
1 Scheldesport 3 groep 1 team 3 (Team-est) - JPA2 8 --- 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aimee de Kraker MPMini Dynamica C...4 team 15 10,1 625,00 10,9 4,50 8,50 0,45 146 39
Amy Mulder MPMini Dynamica C...4 team 15 9,3 700,00 10,4 6,00 7,00 0,60 223 107
Britt Rietberg MPC Dynamica C...4 team 15 8,6 725,00 10,0 6,00 6,00 0,60 196 0
Charlotte Visser MPB Dynamica B...4 team 14 7,5 650,00 8,1 8,50 13,00 0,85 287 61
Chiel Bussink JPB Dynamica B...4 team 14 8,4 475,00 8,7 7,50 13,00 0,65 185 0
Chloë Zerbib MPB Dynamica B...4 team 14 7,2 800,00 7,3 13,00 17,00 0,85 386 386
Coline van...Barselaar MPMini Dynamica C...4 team 15 8,4 800,00 10,2 6,00 6,00 0,65 283 262
Felien Wibbelink MPB Dynamica B...4 team 14 7,3 1000,00 7,6 9,50 12,50 0,70 346 263
Imke Euser MPMini Dynamica C...4 team 15 8,9 700,00 11,5 3,50 7,00 0,55 178 46
Ivar Engels JPB Dynamica B...4 team 14 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jeremiah Puroja JPB Dynamica B...4 team 14 6,6 750,00 7,3 14,00 24,50 0,90 407 379
Jochem Lous JPB Dynamica B...4 team 14 8,7 825,00 8,4 9,50 20,00 0,70 268 149
Lars Koole JPC Dynamica C...4 team 15 7,8 975,00 8,4 9,50 17,50 0,70 362 362
Lisa Koole MPMini Dynamica C...4 team 15 10,1 725,00 11,0 4,50 5,50 0,55 159 46
Luca Ton JPB Dynamica B...4 team 14 7,0 1000,00 7,0 12,00 24,50 0,85 422 422
Nikay Vos JPC Dynamica C...4 team 15 8,6 650,00 9,2 10,50 20,50 0,70 293 191
Sam de Vos JPB Dynamica B...4 team 14 7,2 750,00 7,7 9,00 15,50 0,85 303 266
Sophie van Tongeren MPC Dynamica C...4 team 15 8,1 775,00 9,0 6,00 8,00 0,70 267 215
Tije van de Wetering JPMini Dynamica C...4 team 15 7,5 950,00 8,0 7,50 13,50 0,80 474 474


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 (Team-est) - JPB 7 --- 0
1 Delta Sport groep 5 team 19 (Team-est) - JPB 10 --- 0
1 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 9 --- 0
1 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 (Team-est) Dynamica ADSV - JPC 10 --- 0
1 Rkhav 1 groep 4 team 16 (Team-est) RK HAV - JPB 12 --- 0
1 Scheldesport 1 groep 5 team 17 (Team-est) AV Scheldesport - JPC 11 --- 0
1 Scheldesport 2 groep 5 team 18 (Team-est) AV Scheldesport - JPB 12 --- 0