Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Indoorwedstrijd Sotra/AV34 - Rondbaannummers'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Peter Peereboom Msen 200m
  • 24,23
  • Kevin Damstra Msen 200m
  • 23,30
  • Kevin Damstra Msen 400m
  • 51,12
  • Rikst Slot MJC 150m
  • 20,07
  • Simone Falkena Vmas 200m
  • 28,87
  • Peter Peereboom Msen 400m
  • 52,82
  • Bram Kielman Msen 3000m
  • 8:43,92
  • Anne-Karlijn Mos MJC 150m
  • 21,00
  • Vera van Aurich MJA 200m
  • 25,54
  • Anne-Karlijn Mos MJC 300m
  • 47,49
  •  

    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Kristian Mos 24,89 24,69


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Lennert Naeff 22,29 20,90


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Lennert Naeff 48,07 50,23


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Julian Vries 23,19 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    René Schultinga 3:11,00 3:14,99
    Rutger Berends 3:29,96 3:26,20
    Julian Vries 3:44,55 3:44,40


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Kevin Damstra 23,30 22,67
    Peter Peereboom 24,23 24,39


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Kevin Damstra 51,12 49,78
    Peter Peereboom 52,82 53,29


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Bram Kielman 8:43,92 8:39,00


    Masters vrouwen - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Simone Falkena 28,87 28,85


    Masters vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Simone Falkena DNS 1:04,33


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Vera van Aurich 25,54 25,90


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Rikst Slot 20,07 ---
    Anne-Karlijn Mos 21,00 ---
    Terri Talan 21,43 ---


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Anne-Karlijn Mos 47,49 ---
    Terri Talan 48,16 ---
    Rikst Slot 51,49 ---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Anke Binnema 22,21 ---


    Meisjes Junior D - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Anke Binnema 49,25 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ylse Barkmeijer 3:56,43 3:53,41