Vereniging 'PAC' op 'Try-out Games - Omnisport - ABjunioren en senioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Igor Rutka Msen 60m
  • 7,42
  • Jasmijn van Iersel MJB 400m
  • 1:02,11
  • Kitty Latupeirissa Vsen 60m
  • 8,29
  • Jasmijn van Iersel MJB 200m
  • 27,29
  • Najib Ali Hassan JJB 800m
  • 2:01,48
  • Victor van der Wel JJB 800m
  • 2:12,12
  • Devron Jepma Msen 60m
  • 6,90
  • Hannelore Smilde Vsen 60m
  • 8,17
  • Daan Spiljard JJB 60mH
  • 8,65
  • Gabriëlle Opmeer MJB 200m
  • 28,53
  •  

    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Thaem Mous 4:11,53 4:08,33
    Achraf Boutkabout 4:17,24 4:17,83
    Marien van der Niet 4:26,50 4:28,55
    Alexander Brons 4:40,82 4:56,43


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Valbor-Jaro Gorré 7,96 ---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Milan Le Bruin 55,76 52,73
    Erik Stok 1:00,14 1:00,47


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Najib Ali Hassan 2:01,48 2:05,84
    Victor van der Wel 2:12,12 2:06,74


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Daan Spiljard 8,65 8,40
    Valbor-Jaro Gorré 9,29 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Rafael Raap 12,82 12,81


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jordi van der Wal 1,82 1,80
    Rafael Raap DNS 2,04


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daan Spiljard 3,90 4,10
    Finnian va...teenhoven 3,70 3,82
    Jordi van der Wal 3,40 3,52


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Devron Jepma 6,90 6,93
    Igor Rutka 7,42 7,48
    Jozua Inge DNS 7,50


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Devron Jepma DNS 22,12


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sam Kranse 4,10 4,90


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Bram Ruissen 6,58 7,33
    Igor Rutka 6,26 6,16


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Stevie Eekman DNS 8,26


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Roos den Engelse 28,13 28,67
    Stevie Eekman DNS 26,99


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Roos den Engelse 1:02,60 1:02,81


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Corinde van Es 2:22,30 2:11,68
    Sanne Mooldijk 2:26,95 2:22,77
    Sevilha van der Tak 2:56,24 2:45,19


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Shaya van Houdt 2,90 2,80


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Shaya van Houdt 4,74 4,85


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Lucie Tiemeier DNS 8,09


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Jasmijn van Iersel 27,29 26,94
    Gabriëlle Opmeer 28,53 27,74


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Jasmijn van Iersel 1:02,11 59,71
    Gabriëlle Opmeer 1:06,64 1:04,44
    Puck Van Wiltenburg 1:08,59 1:05,69
    Sanne van Beek 1:08,65 ---
    Hannah Den Engelse 1:09,72 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Selina van...Meerakker 2:33,50 2:33,36
    Sanne van Beek 2:38,95 2:36,97
    Hannah Den Engelse 2:45,92 ---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Marije Hijman 4:47,95 4:34,09
    Jetske Mooldijk 5:07,40 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Gabriëlle Opmeer DNS 9,94


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Hannelore Smilde 8,17 8,00
    Kitty Latupeirissa 8,29 ---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Hannelore Smilde 27,58 26,61


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Karlijn van Es 2:14,97 2:09,96


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Isabel Janssen 3,40 3,80
    Anya Koch 3,20 3,35