Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Nationale Pupillen Indoor Stedenwedstrijd'

Prijzen

Saro Doctor
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1751 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:14,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,94
  • Verspringen   3,39

Hoogtepunten

Kira van de Weg MPA1 60m
  • 9,82
  • Filsan Versteeg MPA2 600m
  • 2:01,82
  • Thomas Arp JPA1 60m
  • 10,07
  • Kira van de Weg MPA1 600m
  • 2:05,38
  • Dawit Verwers JPA2 60m
  • 9,63
  • Dawit Verwers JPA2 600m
  • 1:58,61
  • Filsan Versteeg MPA2 60m
  • 9,62
  • Filsan Versteeg MPA2 Ver
  • 3,93
  • Dawit Verwers JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Saro Doctor JPB 40m
  • 6,91
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    32 Thomas Arp 10,07 2:20,26 5,94 1,10 1617
    43 Milan de Bok 10,30 2:21,45 4,72 1,05 1457
    45 Rens Hooiveld 10,81 2:19,96 5,28 1,05 1437
    59 Roeland van Rijn 11,64 2:23,27 3,67 0,95 1120


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    14 Dawit Verwers 9,63 1:58,61 6,55 1,25 2043
    61 Tycho Borm 10,47 2:35,34 5,71 1,10 1434
    65 Thijs Messchendorp 11,03 2:39,17 6,03 1,10 1355


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mKogelVerPunten totaal
    3 Saro Doctor 6,91 2:14,42 5,94 3,39 1751
    34 Victor Starren 8,55 2:33,95 2,30 2,19 781
    36 Sjoerd van Schie 8,80 DNS 3,81 2,54 716
    40 Niels Messchendorp DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mHoogVerPunten totaal
    16 Detmar Immerzeel 8,06 2:27,02 0,90 2,78 1171
    36 Samuel Kruit 9,44 2:48,34 0,75 2,30 629
    38 Olivier Van Duursen DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mHoogVerPunten totaal
    8 Noah Heck 9,81 2:49,38 0,80 2,17 592
    11 Luca Thimister 10,42 3:03,38 0,70 1,99 344


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    5 Kira van de Weg 9,82 2:05,38 5,48 1,10 1763
    86 Cate Oosterveld 12,20 2:46,02 2,57 0,70 627


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    8 Filsan Versteeg 9,62 2:01,82 6,66 3,93 1994
    46 Josefine Ulfman 10,19 2:06,08 5,18 3,45 1671
    77 Hester Moene 10,91 2:21,44 4,76 3,26 1368
    80 Noortje Bonten 10,67 2:13,85 4,19 2,91 1353
    85 Nora Mourits 10,91 2:39,66 4,79 3,10 1208
    88 Imke den Breejen 11,27 2:29,74 4,49 2,87 1163
    93 Esmée Beukers 11,64 2:43,67 4,03 2,42 905


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mKogelHoogPunten totaal
    45 Hanne Mourits 7,98 2:30,96 3,73 0,85 1093
    48 Elvira Claassens 7,86 2:31,37 2,89 0,85 1040
    57 Chloé Smit 8,00 2:41,12 2,87 0,85 951
    58 Senne van de Weg 8,04 2:59,40 4,20 0,85 950


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mHoogVerPunten totaal
    32 Veerle van Rijn 8,43 2:42,62 0,70 2,53 810
    40 Liena Heck 8,84 2:48,38 0,70 1,90 590