Vereniging 'SAV' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ella Mosselman MJD2 1000m
  • 3:13,19
  • Kara Zwagemaker MJC1 Kogel
  • 9,06
  • Laura van Langen MJD2 600m
  • 1:40,38
  • Stef de Jong JJD2 Kogel
  • 8,77
  • Fee Mok MJD2 1000m
  • 3:10,44
  • Laura van Langen MJD2 1000m
  • 3:02,94
  • Thijmen van Leeuwen JJC1 800m
  • 2:21,93
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Thijmen van Leeuwen 2:21,93 2:23,02


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Stef de Jong 8,77 8,81


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Kara Zwagemaker 2:44,10 2:35,55
    Annika Boogaard 2:49,78 2:51,32
    Joelle Wagemaker --- 2:01,81


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Joelle Wagemaker 5:55,78 5:49,35


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Kara Zwagemaker 9,06q 8,90
    Joelle Wagemaker 7,18 8,03


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Kara Zwagemaker 9,30 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Shauna Co... Dongeren 9,17 9,22


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Shauna Co... Dongeren 11,60 11,45


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Moise Tutuarima 7,84 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ciara Cof... Dongeren 9,96 9,67


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Laura van Langen 1:40,38 1:42,71


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Laura van Langen 3:02,94 3:04,51
    Fee Mok 3:10,44 3:15,90
    Ella Mosselman 3:13,19 3:20,22


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Ciara Cof... Dongeren 11,97q 12,49


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Ciara Cof... Dongeren 11,89 ---