Vereniging 'ARV Ilion' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Alysée Lester MJD2 60mH
  • 9,61
  • Zoë Sedney MJC2 60m
  • 7,98
  • Marijn van Duijn JJD2 Kogel
  • 12,37
  • Zoë Sedney MJC2 60mH
  • 9,33
  • Alysée Lester MJD2 60m
  • 8,22
  • Marijn van Duijn JJD2 Ver
  • 4,98
  • Denise Arisa MJD2 60m
  • 8,61
  • Nigel Steenwinkel JJC1 60m
  • 7,93
  • Nigel Steenwinkel JJC1 60m_hf
  • 8,12
  • Nigel Steenwinkel JJC1 60mH
  • 9,37
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Nigel Steenwinkel 7,93Q 7,95


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Nigel Steenwinkel 8,12 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nigel Steenwinkel 9,37Q 10,00


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Nigel Steenwinkel 9,63 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
    2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 12,37Q 12,53


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 13,08 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 1,50 1,50


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 4,98Q 4,85


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Marijn van Duijn 4,50 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 7,98Q 8,21


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 8,00Q ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 7,98 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 9,33Q 9,33


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 9,26Q ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 9,13 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 1,55 1,55


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 8,22Q 8,30
    Denise Arisa 8,61Q 8,56


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 8,26Q ---
    Denise Arisa 8,64Q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 8,20 ---
    Denise Arisa 8,62 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 9,61Q 9,90
    Denise Arisa 10,18Q 10,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 9,58Q ---
    Denise Arisa 9,95Q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 9,46 ---
    Denise Arisa 10,43 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
    2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
    2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 12,56Q 13,18


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Alysée Lester 13,44 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Denise Arisa 1,45 1,45