Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Collin Geugjes JJD2 60m
  • 8,79
  • Linda van der Klei MJC2 60mH
  • 11,01
  • Raoul van de Laar JJC2 60m
  • 7,92
  • Collin Geugjes JJD2 Ver
  • 4,62
  • Daniel van de Merwe JJC2 60mH
  • 9,62
  • Rosaly Zomerdijk MJD2 60m_hf
  • 8,77
  • Rosaly Zomerdijk MJD2 60m
  • 8,88
  • Eline Mast MJD2 1000m
  • 3:16,19
  • Angelo Visser JJC1 60m
  • 8,51
  • Eline Mast MJD2 600m
  • 1:46,92
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Angelo Visser 8,51 8,59


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Angelo Visser 5:02,03 5:00,74


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Raoul van de Laar 7,92Q 12,60
    Daniel van de Merwe 8,46 8,39


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Raoul van de Laar 7,98 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Daniel van de Merwe 9,62 9,82
    Raoul van de Laar 9,72 10,52


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman 3:54,66 3:48,52


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Collin Geugjes 8,79Q 8,83


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Collin Geugjes 8,93 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Collin Geugjes 1,50 1,45


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Collin Geugjes 4,62q 4,72


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Collin Geugjes 4,62 ---


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Mellani Goezinnen 5:33,19 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Linda van der Klei 9,31 9,33
    Amber van der Klei 9,64 9,58
    Beyoncé Pina DNS 9,63


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Beyoncé Pina 2:48,80 2:49,11
    Sheralda Bottse 2:55,10 2:54,01
    Mila Kuller 2:57,40 3:03,56


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Linda van der Klei 11,01 12,24
    Mila Kuller 11,22 11,64
    Amber van der Klei 11,30 11,84


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Sheralda Bottse 4,12 4,39
    Mila Kuller 3,79 4,05


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Rosaly Zomerdijk 8,88Q 8,71
    Elisa Babucci --- 10,44


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Rosaly Zomerdijk 8,77 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Eline Mast 1:46,92 1:56,59


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Eline Mast 3:16,19 3:14,76


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
    2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
    2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Robin Kuller 7,51 8,00
    Elisa Babucci 6,97 6,42
    Julia Jongejeugd --- 8,78


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Julia Jongejeugd --- 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Elisa Babucci 3,18 3,29
    Julia Jongejeugd --- 3,77