Vereniging 'KAV Holland' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Rosalie Breems MJC1 60mH
  • 9,60
  • Lex van Honschoten JJC1 Ver_f
  • 5,22
  • Robina Negenman MJC1 60mH
  • 9,91
  • Sarah van Ekeris MJC1 60m
  • 8,82
  • Robina Negenman MJC1 60m
  • 8,55
  • Julia Arlotti MJC1 60m
  • 8,75
  • Lex van Honschoten JJC1 800m
  • 2:21,08
  • Lex van Honschoten JJC1 Ver
  • 5,02
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Lex van Honschoten 2:21,08 2:35,19


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Lex van Honschoten 5,02Q 5,07


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Lex van Honschoten 5,22 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Robina Negenman 8,55Q 8,66
    Julia Arlotti 8,75 8,85
    Sarah van Ekeris 8,82 8,81
    Nikki Taag 9,07 9,09


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Robina Negenman 8,70 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Pleun Heerschop DQ 2:40,63
    Rosalie Breems --- 2:36,79


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Rosalie Breems 9,60Q 9,66
    Robina Negenman 9,91Q 9,65
    Sarah van Ekeris 10,40Q 10,51
    Nikki Taag 10,74 11,12


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Rosalie Breems 9,67Q ---
    Robina Negenman 9,86 ---
    Sarah van Ekeris 10,56 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Rosalie Breems 9,67 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Pleun Heerschop 7,16 8,95


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Fay Witte 1,55 1,55


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Rosalie Breems 2,20 1,80


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Nikki Taag 4,49 4,34
    Fay Witte 4,39 4,64
    Pleun Heerschop 4,21 4,34


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sophie van Ekeris 9,51 9,67
    Rochelle Negenman --- ---
    Eva Hoogewerf --- ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Natalie van Mil 2:13,28 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Natalie van Mil 3:59,04 4:12,76


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sophie van Ekeris 12,67 12,65
    Rochelle Negenman 12,83 ---
    Eva Hoogewerf 13,32 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Eva Hoogewerf 7,70 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Natalie van Mil --- 1,15