Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Seb Wals JJD2 60m
  • 9,00
  • Sienna Klous MJC2 60m
  • 8,69
  • Charon Lak MJC1 Ver
  • 4,58
  • Jelle Müller JJD1 Ver
  • 4,18
  • Bart Hoogmoed JJD1 60m
  • 9,07
  • Isaac Kammeron JJD2 60m
  • 9,08
  • Samantha Frinking MJC1 60m
  • 8,71
  • Anouk Haverkort MJC2 Ver
  • 4,69
  • Afra Jiya MJC1 Ver
  • 4,76
  • Bart Hoogmoed JJD1 1000m
  • 3:19,83
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Bram Klap AV Lycurgus 5:24,37 5:31,63 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31 Gemeld
    Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04 Gemeld
    Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,81 11,88 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Jelle Müller AV Lycurgus 1,25 1,35 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Jelle Müller AV Lycurgus 2,20 2,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Jelle Müller AV Lycurgus 4,18 4,22 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98 Gemeld
    Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Seb Wals AV Lycurgus 1:44,10 1:53,29 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 12,01 11,50 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 10,76 10,09 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,65 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,40 1,40 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64 Gemeld
    Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15 Afgemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Samantha Frinking AV Lycurgus 2:40,82 2:35,34 Gemeld
    Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:44,79 2:42,89 Gemeld
    Mila Kneefel AV Lycurgus 2:51,91 2:52,99 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Charon Lak AV Lycurgus 5:47,33 5:35,58 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 10,14 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,12 10,33 Gemeld
    Charon Lak AV Lycurgus 8,14 8,44 Gemeld
    Mila Kneefel AV Lycurgus 7,71 7,37 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03 Gemeld
    Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45 Gemeld
    Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77 Afgemeld
    Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Afra Jiya AV Lycurgus 5,15 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77 Gemeld
    Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Merel van Herp AV Lycurgus 2:32,87 2:20,47 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Merel van Herp AV Lycurgus 4:51,44 4:57,88 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01 10,31 Gemeld
    Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55 Gemeld
    Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50 Gemeld
    Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45 2e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86 Gemeld
    Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77 Gemeld
    Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70 Gemeld
    Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,75 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95 3:21,43 Gemeld