Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jelle Müller JJD1 Ver
  • 4,18
  • Anouk Haverkort MJC2 Ver
  • 4,69
  • Bart Hoogmoed JJD1 1000m
  • 3:19,83
  • Sienna Klous MJC2 60m
  • 8,69
  • Seb Wals JJD2 60m
  • 9,00
  • Samantha Frinking MJC1 60m
  • 8,71
  • Isaac Kammeron JJD2 60m
  • 9,08
  • Charon Lak MJC1 Ver
  • 4,58
  • Afra Jiya MJC1 Ver
  • 4,76
  • Bart Hoogmoed JJD1 60m
  • 9,07
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Bram Klap 5:24,37 5:31,63


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Bram Klap 7,82 7,92


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Fabian Pusceddu 2:12,97 2:14,31
    Levi van Diest --- 2:27,86


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Duncan Steenbakker 4:32,70 4:52,47


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Joost van Deudekom 9,48q 9,47


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Joost van Deudekom 9,37 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Joost van Deudekom 1,50 1,55


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Joost van Deudekom 3,10 2,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Bart Hoogmoed 9,07Q 9,05


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Bart Hoogmoed 9,17 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bart Hoogmoed 3:19,83 3:30,04
    Wesley Steenbakker 3:35,68 3:40,81


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Bart Hoogmoed 11,81q 11,88


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Bart Hoogmoed 11,42 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jelle Müller 1,25 1,35


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jelle Müller 2,20 2,00


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jelle Müller 4,18 4,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Seb Wals 9,00 8,98
    Isaac Kammeron 9,08 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Seb Wals 1:44,10 1:53,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kalle Veldhuisen 12,01 11,50


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan Bonte 10,76Q 10,09


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan Bonte 11,65 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kalle Veldhuisen 1,40 1,40


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Samantha Frinking 8,71q 8,64
    Afra Jiya --- 8,15


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Samantha Frinking 8,71 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Samantha Frinking 2:40,82 2:35,34
    Femke Drijfhout 2:44,79 2:42,89
    Mila Kneefel 2:51,91 2:52,99


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Charon Lak 5:47,33 5:35,58


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Tosca van der Flier DNS 10,14


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Fabiënne Müller 10,12Q 10,33
    Charon Lak 8,14 8,44
    Mila Kneefel 7,71 7,37


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Fabiënne Müller 10,58 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Afra Jiya 4,76q 5,03
    Charon Lak 4,58 4,45
    Tosca van der Flier --- 4,77
    Mila Kneefel --- 3,73


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Afra Jiya 5,15 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sienna Klous 8,69 8,77
    Lisa Bruintjes 8,99 8,37


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Merel van Herp 2:32,87 2:20,47


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Merel van Herp 4:51,44 4:57,88


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Anouk Haverkort 10,01q 10,31
    Inez Bouwen 10,55 10,46


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Anouk Haverkort 10,03 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sienna Klous 8,83 8,93


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Simone Winter 1,45 1,55
    Inez Bouwen 1,35 1,50
    Anouk Haverkort --- 1,45


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Anouk Haverkort 4,69q 4,86
    Sienna Klous 4,55 4,77
    Inez Bouwen 4,54 4,70
    Lisa Bruintjes 3,92 4,23


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Anouk Haverkort 4,75 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tessa van Herp 1:58,43 1:50,87


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tessa van Herp 3:20,95 3:21,43