Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Anouk Haverkort MJC2 Ver
  • 4,69
  • Charon Lak MJC1 Ver
  • 4,58
  • Afra Jiya MJC1 Ver
  • 4,76
  • Seb Wals JJD2 60m
  • 9,00
  • Bart Hoogmoed JJD1 60m
  • 9,07
  • Isaac Kammeron JJD2 60m
  • 9,08
  • Jelle Müller JJD1 Ver
  • 4,18
  • Bart Hoogmoed JJD1 1000m
  • 3:19,83
  • Sienna Klous MJC2 60m
  • 8,69
  • Samantha Frinking MJC1 60m
  • 8,71
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Bram Klap AV Lycurgus 5:24,37 5:31,63


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQm
    Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31
    Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogQm
    Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04
    Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,81 11,88


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Jelle Müller AV Lycurgus 1,25 1,35


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogQm
    Jelle Müller AV Lycurgus 2,20 2,00


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Jelle Müller AV Lycurgus 4,18 4,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98
    Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Seb Wals AV Lycurgus 1:44,10 1:53,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 12,01 11,50


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 10,76 10,09


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,65 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,40 1,40


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64
    Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Samantha Frinking AV Lycurgus 2:40,82 2:35,34
    Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:44,79 2:42,89
    Mila Kneefel AV Lycurgus 2:51,91 2:52,99


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Charon Lak AV Lycurgus 5:47,33 5:35,58


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 10,14


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,12 10,33
    Charon Lak AV Lycurgus 8,14 8,44
    Mila Kneefel AV Lycurgus 7,71 7,37


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03
    Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45
    Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73
    Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Afra Jiya AV Lycurgus 5,15 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77
    Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Merel van Herp AV Lycurgus 2:32,87 2:20,47


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Merel van Herp AV Lycurgus 4:51,44 4:57,88


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01 10,31
    Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55
    Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50
    Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86
    Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77
    Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70
    Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,75 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95 3:21,43