Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Casper Decates JJC2 60m
  • 8,11
  • Jinte Hiddink MJD2 Kogel
  • 8,88
  • Jinte Hiddink MJD2 60m
  • 8,98
  • Timi van Schalkwijk JJC1 60m
  • 8,32
  • Timi van Schalkwijk JJC1 60mH
  • 9,38
  • Sem Oolbekkink JJD2 60mH
  • 11,21
  • Yasmine Abbes MJC1 800m
  • 2:27,61
  • Teun ter Haar JJD2 1000m
  • 3:04,96
  • Noor Stapel MJC1 Kogel
  • 7,94
  • Jinte Hiddink MJD2 Ver
  • 3,98
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Timi van Schalkwijk 8,32q 8,44


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Timi van Schalkwijk 8,45 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Timi van Schalkwijk 9,38Q 9,74


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Timi van Schalkwijk 9,40q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Timi van Schalkwijk 9,31 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Casper Decates 8,11q 8,39


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Casper Decates DNS ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Casper Decates 9,59q DNS


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Casper Decates 9,59 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Janik Sillen 9,85 7,72
    Lars Rennings 8,93 7,37


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Janik Sillen --- 1,45


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tim Schüssel --- 3:33,67


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Steven Zollinger 9,23 9,13


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Steven Zollinger 2:01,77 2:01,11


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Teun ter Haar 3:04,96 2:56,68


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sem Oolbekkink 11,21Q 16,29
    Bram van Alebeek 11,52 11,17


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Sem Oolbekkink DNS ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Sem Oolbekkink 4,22 4,05
    Bram van Alebeek 4,08 4,20


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Yasmine Abbes 2:27,61 2:27,42


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Noor Stapel 11,35 11,36


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Noor Stapel 7,94 8,54


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Noor Stapel 1,40 1,45


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jinte Hiddink 8,98Q 8,91


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Jinte Hiddink 9,09 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nastia Kimel 2:01,62 2:00,57
    Hannah Sillen 2:05,28 2:07,95


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nastia Kimel 3:58,71 3:38,00


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jinte Hiddink 8,88 9,35
    Hannah Sillen 7,53 6,57


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jinte Hiddink 3,98 4,52