Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sietse Kolnaar JJC1 60m
  • 8,80
  • Emy Guikema MJC2 60m
  • 8,28
  • Boas Okken JJC1 60m
  • 8,89
  • Boas Okken JJC1 Kogel
  • 7,61
  • Lianne Huisjes MJC1 60m
  • 8,39
  • Sofie Dokter MJC1 60mH
  • 10,18
  • Vera Derksema MJC2 60mH
  • 9,65
  • Boas Okken JJC1 Hoog
  • 1,40
  • Emy Guikema MJC2 60mH
  • 9,62
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sietse Kolnaar 8,80 9,21
    Boas Okken 8,89 8,96


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Jamie Verhagen --- ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Boas Okken 7,61 8,03


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Boas Okken 1,40 1,45


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Sietse Kolnaar --- 3,52


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Finn van Pijkeren --- 2:31,04


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Lianne Huisjes 8,39Q 8,56
    Sara-Mina Saberi 8,81 8,84


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Lianne Huisjes 8,40q ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Lianne Huisjes 8,43 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Sara-Mina Saberi DNF 2:33,13


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sofie Dokter 10,18Q 10,70
    Jo-Anne Bosk 11,13 11,22


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Sofie Dokter 10,28 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sofie Dokter 1,60 1,60
    Lianne Huisjes --- 1,40


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jo-Anne Bosk 3,76 4,29


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Emy Guikema 8,28Q 8,27
    Eva Stienstra 8,83 9,41
    Elina Ettes 9,77 9,50


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Emy Guikema 8,33 ---


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Elina Ettes 2:56,11 2:59,62


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Suzanne Libbers 4:51,05 5:03,85
    Eva Stienstra DQ ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Emy Guikema 9,62Q 9,43
    Vera Derksema 9,65Q 10,04
    Aukje Vellinga 10,81 11,40


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Vera Derksema 9,66 ---
    Emy Guikema 9,79 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Aukje Vellinga --- 1,45


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Vera Derksema 4,63 4,43
    Elina Ettes 3,37 3,61
    Eva Stienstra --- 3,94


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels 9,95q 11,01


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels 10,52 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels 1,40 1,45


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels 4,43q 4,59


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels 4,56 ---