Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Krijn van Hofweegen JJD1 60mH
  • 11,09
  • Carlijn Bodde MJD1 60mH
  • 12,28
  • Freek Weijman JJC1 60m
  • 8,10
  • Tula Frijters MJD1 Kogel
  • 8,55
  • Floor Olthof MJD1 60m
  • 9,28
  • Pieter Bulte JJD2 60mH
  • 10,83
  • Floor Olthof MJD1 60mH
  • 12,86
  • Carlijn Bodde MJD1 60m
  • 9,55
  • Stefan Beukers JJD2 60mH
  • 11,08
  • Tomas A IJzerman JJD1 Ver
  • 3,90
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Freek Weijman Pallas `67 8,18 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Diede Wit Pallas `67 2:35,56 2:21,15 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90 Gemeld
    Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70 Gemeld
    Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Daan Reefman Pallas `67 3:41,35 3:36,60 Gemeld
    Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36 3:44,26 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09 --- Gemeld
    Daan Memelink Pallas `67 13,16 10,90 Gemeld
    Tomas A IJzerman Pallas `67 --- 8,30 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,18 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,35 1,45 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Tomas A IJzerman Pallas `67 3,90 3,60 Gemeld
    Daan Memelink Pallas `67 3,20 3,35 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Pieter Bulte Pallas `67 9,21 9,26 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Nils Reefman Pallas `67 1:51,49 1:52,14 Gemeld
    Stefan Beukers Pallas `67 1:53,78 1:59,90 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Nils Reefman Pallas `67 3:37,14 3:28,74 Gemeld
    Stefan Beukers Pallas `67 --- 3:29,56 Afgemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Pieter Bulte Pallas `67 10,83 11,91 Gemeld
    Stefan Beukers Pallas `67 11,08 11,86 Gemeld
    Nils Reefman Pallas `67 11,86 11,92 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Pieter Bulte Pallas `67 10,91 --- Gemeld
    Stefan Beukers Pallas `67 DNS --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Pieter Bulte Pallas `67 --- 1,30 2e Gemeld (reserve)
    Stefan Beukers Pallas `67 --- 1,30 3e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 9,34 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 11,32 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Floor Olthof Pallas `67 9,28 9,60 Gemeld
    Carlijn Bodde Pallas `67 9,55 9,60 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Floor Olthof Pallas `67 9,22 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Kore Hengeveld Pallas `67 2:12,54 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Kore Hengeveld Pallas `67 3:50,94 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Carlijn Bodde Pallas `67 12,28 8,70 Gemeld
    Floor Olthof Pallas `67 12,86 11,50 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Carlijn Bodde Pallas `67 12,31 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Tula Frijters Pallas `67 8,55 9,00 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Tula Frijters Pallas `67 8,38 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Carlijn Bodde Pallas `67 --- 1,05 Afgemeld