Vereniging 'AV Impala' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Rutger Hoekstra JJD2 60mH
  • 10,68
  • Yassine Bulthuis MJC1 60m
  • 8,82
  • Hannah Talstra MJD1 1000m
  • 3:36,91
  • Mark Scholten JJD1 60mH
  • 10,41
  • Mark Scholten JJD1 60mH_hf
  • 10,55
  • Brecht van der Vliet MJD1 60m
  • 8,94
  • Brecht van der Vliet MJD1 60m_hf
  • 8,82
  • Mark Scholten JJD1 Ver
  • 4,10
  • Brecht van der Vliet MJD1 Ver
  • 4,10
  • Gerbrand Bontekoe JJD2 60m
  • 8,89
  •  

    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Mark Scholten AV Impala 10,41 10,23 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Mark Scholten AV Impala 10,55 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Mark Scholten AV Impala 10,73 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Pjotr ter Doest AV Impala 1,25 1,30 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Mark Scholten AV Impala 4,10 4,35 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,89 8,88 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,03 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Rutger Hoekstra AV Impala 10,68 10,64 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Rutger Hoekstra AV Impala 10,80 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Rutger Hoekstra AV Impala 1,45 1,45 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,59 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,37 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,90 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Emma van Wieren AV Impala 2:57,89 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Yassine Bulthuis AV Impala 11,72 11,50 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Emma van Wieren AV Impala --- 1,40 1e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Yassine Bulthuis AV Impala --- 4,07 Afgewezen
    Emma van Wieren AV Impala --- 3,82 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Brecht van der Vliet AV Impala 8,94 8,80 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Brecht van der Vliet AV Impala 8,82 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Brecht van der Vliet AV Impala 8,90 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Hannah Talstra AV Impala 3:36,91 3:57,22 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Brecht van der Vliet AV Impala 4,10 4,39 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Brecht van der Vliet AV Impala 4,14 --- Gemeld