Vereniging 'AV Hanzesport' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sara Bloem MJD2 Ver
  • 3,84
  • Hugo Schouten JJC1 60m
  • 8,64
  • Fedor de Pagter JJC1 Kogel
  • 11,32
  • Olivia Greven MJC1 60m_hf
  • 8,41
  • Olivia Greven MJC1 60m
  • 8,42
  • Hugo Schouten JJC1 Hoog
  • 1,55
  • Fedor de Pagter JJC1 Kogel_f
  • 11,11
  • Sara Bloem MJD2 60m
  • 9,00
  • Fedor de Pagter JJC1 60m
  • 8,25
  • Juliet Diederen MJD2 60mH
  • 11,72
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53 Gemeld
    Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Fedor de Pagter Hanzesport 11,32 12,31 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Fedor de Pagter Hanzesport 11,11 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Sebastiaan...selenberg Hanzesport 13,31 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Mees Kwakkelaar Hanzesport --- 3,39 Gemeld
    Sebastiaan...selenberg Hanzesport --- --- Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Olivia Greven Hanzesport 8,42 8,53 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Olivia Greven Hanzesport 8,41 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Olivia Greven Hanzesport 8,45 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Sarah Peerik Hanzesport 4:55,28 5:08,80 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Veerle Mol Hanzesport 11,27 11,52 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Veerle Mol Hanzesport --- 4,07 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Sara Bloem Hanzesport 9,00 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Maaike Ross Hanzesport 3:51,14 4:27,58 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Juliet Diederen Hanzesport 11,72 12,05 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Juliet Diederen Hanzesport 11,74 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
    2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
    2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10 Gemeld
    Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97 Gemeld