Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Cas Hoekstra JJD1 60m
  • 9,35
  • Laura Gerritsen MJD2 60m
  • 8,95
  • Melchior Treffers JJD1 60mH
  • 11,45
  • Mikayla van den Berg MJD2 Ver
  • 4,47
  • Sophia Mulder MJC1 Ver
  • 4,71
  • Yasmine Bouaziz MJD1 60m
  • 9,18
  • Yidne Hulleman JJD2 60m
  • 8,55
  • Melchior Treffers JJD1 Kogel
  • 8,42
  • Yasmine Bouaziz MJD1 60mH
  • 12,04
  • Melchior Treffers JJD1 Ver
  • 4,54
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70
    Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90
    Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Jasper van Zaanen AV34 4:42,30 4:54,28


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQm
    Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95
    Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Jasper Meijerink AV34 --- 1,45


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63
    Noud van de Mast AV34 4,41 4,27
    Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44
    Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Bas Westerbroek AV34 8,04 ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Floris Brinkman AV34 4,60 4,50


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32
    Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95
    Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00
    Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Melchior Treffers AV34 11,45 11,30
    Glenn de Boer AV34 12,23 12,50


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Melchior Treffers AV34 11,13 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Melchior Treffers AV34 8,42 8,59
    Cas Hoekstra AV34 6,20 7,52
    Martijn van der Lecq AV34 6,11 6,06
    Glenn de Boer AV34 5,69 5,96


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Melchior Treffers AV34 8,97 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Melchior Treffers AV34 4,54 4,72
    Martijn van der Lecq AV34 3,86 3,94
    Cas Hoekstra AV34 3,41 4,09


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Melchior Treffers AV34 4,68 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30
    Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10
    Taco Visser AV34 9,53 9,57
    Finn Muilwijk AV34 --- 9,10


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Yidne Hulleman AV34 8,65 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Yidne Hulleman AV34 1:44,49 1:45,15
    Boris Vegter AV34 2:09,91 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Sam Overeem AV34 3:19,14 3:27,77


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Boris Vegter AV34 11,87 ---
    Laszlo Doelwijt AV34 12,28 12,10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Finn Muilwijk AV34 7,66 7,32
    Sam Overeem AV34 7,15 6,92
    Taco Visser AV34 6,99 7,47


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Sam Overeem AV34 --- ---
    Boris Vegter AV34 --- ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Sophia Mulder AV34 2:24,27 2:23,02
    Linde van Ingen AV34 --- ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Sophia Mulder AV34 4,71 4,68


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Sophia Mulder AV34 NM ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Diema Kazemi AV34 --- 8,50


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Camilla Pieper AV34 DNF 10,30


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41
    Camilla Pieper AV34 3,79 4,38
    Diema Kazemi AV34 --- 4,10


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30
    Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Yasmine Bouaziz AV34 9,31 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40
    Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60
    Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Tess van Randtwijk AV34 3:22,54 3:20,60


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Yasmine Bouaziz AV34 12,04 11,50
    Noeska van Zaanen AV34 14,17 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Yasmine Bouaziz AV34 11,99 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    Emma Beekman AV34 8,10 7,72
    Maeve van Mansom AV34 6,40 6,94


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15
    Emma Beekman AV34 3,67 3,79
    Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60
    Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80
    Estelle Bruins AV34 9,13 8,50
    Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Laura Gerritsen AV34 8,98 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00
    Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Mikayla van den Berg AV34 11,91 11,70
    Estelle Bruins AV34 12,04 11,60


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Mikayla van den Berg AV34 11,72 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83
    Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19
    Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Mikayla van den Berg AV34 4,56 ---