Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Yidne Hulleman JJD2 60m
  • 8,55
  • Melchior Treffers JJD1 Ver
  • 4,54
  • Mikayla van den Berg MJD2 Ver
  • 4,47
  • Cas Hoekstra JJD1 60m
  • 9,35
  • Yasmine Bouaziz MJD1 60mH
  • 12,04
  • Melchior Treffers JJD1 Kogel
  • 8,42
  • Yasmine Bouaziz MJD1 60m
  • 9,18
  • Melchior Treffers JJD1 60mH
  • 11,45
  • Laura Gerritsen MJD2 60m
  • 8,95
  • Sophia Mulder MJC1 Ver
  • 4,71
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70 Gemeld
    Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90 Gemeld
    Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Jasper van Zaanen AV34 4:42,30 4:54,28 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95 Gemeld
    Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Jasper Meijerink AV34 --- 1,45 1e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63 Gemeld
    Noud van de Mast AV34 4,41 4,27 Gemeld
    Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44 Gemeld
    Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Bas Westerbroek AV34 8,04 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Floris Brinkman AV34 4,60 4,50 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32 Gemeld
    Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95 Gemeld
    Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00 Gemeld
    Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Melchior Treffers AV34 11,45 11,30 Gemeld
    Glenn de Boer AV34 12,23 12,50 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Melchior Treffers AV34 11,13 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Melchior Treffers AV34 8,42 8,59 Gemeld
    Cas Hoekstra AV34 6,20 7,52 Gemeld
    Martijn van der Lecq AV34 6,11 6,06 Gemeld
    Glenn de Boer AV34 5,69 5,96 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Melchior Treffers AV34 8,97 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Melchior Treffers AV34 4,54 4,72 Gemeld
    Martijn van der Lecq AV34 3,86 3,94 Gemeld
    Cas Hoekstra AV34 3,41 4,09 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Melchior Treffers AV34 4,68 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30 Gemeld
    Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10 Gemeld
    Taco Visser AV34 9,53 9,57 Gemeld
    Finn Muilwijk AV34 --- 9,10 Afgemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Yidne Hulleman AV34 8,65 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Yidne Hulleman AV34 1:44,49 1:45,15 Gemeld
    Boris Vegter AV34 2:09,91 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Sam Overeem AV34 3:19,14 3:27,77 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Boris Vegter AV34 11,87 --- Gemeld
    Laszlo Doelwijt AV34 12,28 12,10 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Finn Muilwijk AV34 7,66 7,32 Gemeld
    Sam Overeem AV34 7,15 6,92 Gemeld
    Taco Visser AV34 6,99 7,47 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Boris Vegter AV34 --- --- Afgewezen
    Sam Overeem AV34 --- --- Afgemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Sophia Mulder AV34 2:24,27 2:23,02 Gemeld
    Linde van Ingen AV34 --- --- Niet gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Sophia Mulder AV34 4,71 4,68 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Sophia Mulder AV34 NM --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Diema Kazemi AV34 --- 8,50 Niet gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Camilla Pieper AV34 DNF 10,30 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41 Gemeld
    Camilla Pieper AV34 3,79 4,38 Gemeld
    Diema Kazemi AV34 --- 4,10 Niet gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30 Gemeld
    Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Yasmine Bouaziz AV34 9,31 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40 Gemeld
    Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60 Gemeld
    Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Tess van Randtwijk AV34 3:22,54 3:20,60 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Yasmine Bouaziz AV34 12,04 11,50 Gemeld
    Noeska van Zaanen AV34 14,17 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Yasmine Bouaziz AV34 11,99 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Emma Beekman AV34 8,10 7,72 Gemeld
    Maeve van Mansom AV34 6,40 6,94 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15 Gemeld
    Emma Beekman AV34 3,67 3,79 Gemeld
    Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60 Gemeld
    Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80 Gemeld
    Estelle Bruins AV34 9,13 8,50 Gemeld
    Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Laura Gerritsen AV34 8,98 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00 Gemeld
    Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Mikayla van den Berg AV34 11,91 11,70 Gemeld
    Estelle Bruins AV34 12,04 11,60 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Mikayla van den Berg AV34 11,72 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83 Gemeld
    Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19 Gemeld
    Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Mikayla van den Berg AV34 4,56 --- Gemeld