Vereniging 'Scorpio' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Femke Kuppens MJD2 60mH_hf
  • 9,90
  • Casper Haagh JJD2 60mH
  • 10,51
  • Jens De Wilde JJD1 60m
  • 8,65
  • Jens De Wilde JJD1 Ver
  • 4,55
  • Stijn Hendriks JJD1 60mH
  • 10,01
  • Femke Kuppens MJD2 Kogel
  • 10,56
  • Stijn Hendriks JJD1 Ver
  • 4,50
  • Eva Nijdam MJC1 800m
  • 2:29,15
  • Femke Kuppens MJD2 60mH
  • 10,28
  • Eva Nijdam MJC1 60m
  • 8,75
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Thom Schipperen 8,25Q 8,57


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Thom Schipperen 8,44 ---


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Lars Laros 4:29,52 4:36,25


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Thom Schipperen 9,83q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Thom Schipperen 10,15 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Rik van der Haven 8,77 8,94


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Stan Schipperen 4:20,28 4:23,99
    Rik van der Haven 5:10,86 5:29,90


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Rik van der Haven 4,13 3,93


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jens De Wilde 8,65Q 8,46


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Jens De Wilde 8,66q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Jens De Wilde 8,74 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Yorick Brethouwer 1:52,68 1:58,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Stijn Hendriks 10,01Q 10,09


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Stijn Hendriks 9,89Q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Stijn Hendriks 9,78 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Stijn Hendriks 1,63 1,60
    Jens De Wilde 1,35 1,40


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jens De Wilde 4,55Q 4,66
    Stijn Hendriks 4,50Q 4,82
    Yorick Brethouwer 4,17 4,19


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Stijn Hendriks 5,03 ---
    Jens De Wilde 4,64 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Casper Haagh 1:46,37 1:47,19


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Casper Haagh 10,51Q 10,73
    Chuck Pols 10,84q 11,14


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Casper Haagh 10,61 ---
    Chuck Pols 11,61 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 9,41q 9,27


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 9,34 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jord Pluimes 1,50 1,51


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 2,00 1,77


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Casper Haagh 4,70q 4,64


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Casper Haagh 4,57 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Eva Nijdam 8,75Q 8,53
    Yente Ouwerling 9,03 8,87
    Bente de Jager --- 8,61


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Eva Nijdam 8,78 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Eva Nijdam 2:29,15 2:27,17


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Yente Ouwerling 10,98 10,64
    Mila van Leeuwen 11,05 11,23


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Eva Nijdam 8,88q 9,91


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Eva Nijdam 9,83 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Bente de Jager --- 4,63


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes 11,88Q 12,35


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Janneke Pluimes 13,18 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Marit Griep 9,98 10,00


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Marit Griep 3:44,06 3:47,30


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Marit Griep 3,29 3,28


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 10,28Q 10,07


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 9,90Q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 9,98 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 10,56q 11,61


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 12,18 ---