Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruth Vogels MJD2 Ver
  • 4,50
  • Damian Felter JJD2 60m
  • 7,86
  • Isaya Klein Ikkink JJD2 60mH
  • 9,50
  • Ruth Vogels MJD2 60m_hf
  • 8,45
  • Sharif Omoyele JJC2 60mH
  • 8,82
  • Dominique Plaisier MJC2 60m_hf
  • 8,44
  • Dominique Plaisier MJC2 60m
  • 8,35
  • Noah Chokri JJC2 60m
  • 7,64
  • Ruth Vogels MJD2 60m
  • 8,56
  • Sharif Omoyele JJC2 60m
  • 7,69
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65 Gemeld
    Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Noah Chokri Rotterdam 7,56 --- Gemeld
    Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Noah Chokri Rotterdam 7,55 --- Gemeld
    Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82 Gemeld
    Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Noah Chokri Rotterdam 8,77 --- Gemeld
    Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Noah Chokri Rotterdam 8,59 --- Gemeld
    Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Damian Felter Rotterdam 7,86 7,85 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Damian Felter Rotterdam 7,88 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Damian Felter Rotterdam 7,93 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Bas Stam Rotterdam 3:11,85 3:10,36 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,50 9,54 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,54 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,33 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,55 1,55 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Damian Felter Rotterdam 5,55 5,45 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Damian Felter Rotterdam 5,60 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Dominique Plaisier Rotterdam 8,35 8,59 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Mere Gringhuis Rotterdam --- --- Niet gemeld


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Dominique Plaisier Rotterdam 1,45 1,52 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Fenne Gringhuis Rotterdam --- 3:31,44 Niet gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Ruth Vogels Rotterdam 8,45 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Ruth Vogels Rotterdam 8,49 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Ruth Vogels Rotterdam --- 9,87 Niet gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Ruth Vogels Rotterdam --- 7,79 Afgemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Ruth Vogels Rotterdam 4,39 --- Gemeld