Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
Max van Velzen 8,31Q 8,48
Julius Geertsma 8,39q 8,50


Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
Max van Velzen 8,46 ---
Julius Geertsma 8,56 ---


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
Kai van Tilburg 2:33,63 2:21,90


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
Rick Verhoeven 9,29q 9,24


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam ResOBP
Rick Verhoeven 10,06 ---


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Floris Nolet 1,55 1,50
Rick Verhoeven 1,55 1,65


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
Floris Nolet 5,23Q 5,24
Julius Geertsma 4,81q 4,75
Max van Velzen 4,56 4,85


Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam ResOBP
Floris Nolet 5,26 ---
Julius Geertsma 4,72 ---


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
Raphael Dobbelstein 2:16,16 2:16,61
Béla Záborszky 2:29,78 ---


Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
Jasper Weevers --- 4:56,22


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Tijmen van Hal --- 1,55


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Dieter Stolzenbach 3:36,60 3:50,00


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 8,65Q 8,91


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 8,91 ---


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Gijs Houtman 3:18,81 3:17,73


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 10,60Q 10,71
Chiel Hulshof 11,21q 12,10


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 10,67 ---
Chiel Hulshof 11,07 ---


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 9,31q 9,52


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam ResOBP
Rens de Graauw 9,44 ---


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam ResOBP
Chiel Hulshof 4,24 4,13


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
Hanna van der Zalm 8,91 8,74


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
Sanne Diepen 2:38,77 2:33,57


Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
Emmy van den Berg 5:05,42 5:07,46


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Jip Cales --- 1,35


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
Hanna van der Zalm 4,46 4,58


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
Isabel Bertrand 8,62q 8,61
Djim Van den Berg 8,67q 8,53


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
Isabel Bertrand 8,66 ---
Djim Van den Berg 8,75 ---


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
Myrthe Kouwenberg --- 2:32,36


Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
Myrthe Kouwenberg 5:20,81 5:22,84
Karlijn Bongenaar 5:24,79 5:21,31


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Isabel Bertrand 9,83Q 10,07


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
Isabel Bertrand 9,82 ---


Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Lotte Houtman 1,50 1,53


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
Djim Van den Berg 3,86 4,56


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Iris Verheij 3:36,41 3:59,00


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
Joanne Schaap 7,41 8,18


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Joanne Schaap --- 1,15


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam ResOBP
Joanne Schaap 3,56 3,93


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
Nienke Meubermans 8,92Q 9,08
Lotte Weevers 9,54 9,53


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
Nienke Meubermans 8,84 ---


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Nienke Meubermans 3:29,63 3:29,32
Lotte Weevers 3:48,32 3:52,39