Vereniging 'DAK' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Steven Vriends JJD2 Kogel
  • 7,69
  • Anne van Nierop MJD2 Ver
  • 3,86
  • Joeri Konincks JJD2 60m_hf
  • 8,65
  • Joeri Konincks JJD2 60m
  • 8,49
  • Lars van Spijk JJD2 60m
  • 9,29
  • Anouk van Dal MJD2 Ver
  • 3,76
  • Anouk van Dal MJD2 60mH_hf
  • 10,75
  • Anouk van Dal MJD2 60mH
  • 10,69
  • Anne van Nierop MJD2 Hoog
  • 1,35
  • Kevin van Loon JJD2 Kogel
  • 8,69
  •  

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Thymen van Zon 3:59,32 4:10,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Thymen van Zon 4,58 5,04


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Joeri Konincks 8,49Q 8,57
    Lars van Spijk 9,29 9,06
    Kevin van Loon 9,54 9,36


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Joeri Konincks 8,65 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Joeri Konincks 12,78 12,20


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Kevin van Loon 8,69 7,96
    Steven Vriends 7,69 7,24
    Lars van Spijk 7,25 6,96


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Joeri Konincks 1,35 1,35


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Lars van Spijk 3,14 3,39


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Fenna Verweij --- 5:30,37


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ine Smits 3:56,42 4:09,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Anouk van Dal 10,69Q 11,50
    Meike van Beurden DQ 13,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Anouk van Dal 10,75 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
    2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
    2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anne van Nierop 1,35 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Anne van Nierop 3,86 4,03
    Anouk van Dal 3,76 4,22