Vereniging 'DAK' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars van Spijk JJD2 60m
  • 9,29
  • Anouk van Dal MJD2 60mH_hf
  • 10,75
  • Steven Vriends JJD2 Kogel
  • 7,69
  • Anouk van Dal MJD2 60mH
  • 10,69
  • Joeri Konincks JJD2 60m
  • 8,49
  • Anouk van Dal MJD2 Ver
  • 3,76
  • Kevin van Loon JJD2 Kogel
  • 8,69
  • Anne van Nierop MJD2 Ver
  • 3,86
  • Anne van Nierop MJD2 Hoog
  • 1,35
  • Joeri Konincks JJD2 60m_hf
  • 8,65
  •  

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Thymen van Zon DAK 3:59,32 4:10,00 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Thymen van Zon DAK 4,58 5,04 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Joeri Konincks DAK 8,49 8,57 Gemeld
    Lars van Spijk DAK 9,29 9,06 Gemeld
    Kevin van Loon DAK 9,54 9,36 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Joeri Konincks DAK 8,65 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Joeri Konincks DAK 12,78 12,20 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Kevin van Loon DAK 8,69 7,96 Gemeld
    Steven Vriends DAK 7,69 7,24 Gemeld
    Lars van Spijk DAK 7,25 6,96 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Joeri Konincks DAK 1,35 1,35 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Lars van Spijk DAK 3,14 3,39 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Fenna Verweij DAK --- 5:30,37 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Ine Smits DAK 3:56,42 4:09,00 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Anouk van Dal DAK 10,69 11,50 Gemeld
    Meike van Beurden DAK DQ 13,40 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Anouk van Dal DAK 10,75 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
    2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
    2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Anne van Nierop DAK 1,35 1,40 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Anne van Nierop DAK 3,86 4,03 Gemeld
    Anouk van Dal DAK 3,76 4,22 Gemeld