Vereniging 'AV Sprint' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nine Fransen MJD1 60mH
  • 11,17
  • Sjoerd Pastoor JJC2 60m
  • 7,78
  • Tim Pelkmans JJD1 Ver
  • 4,64
  • Nine Fransen MJD1 60m
  • 8,83
  • Sheenai Muntslag MJC1 60mH
  • 9,70
  • Tim Pelkmans JJD1 600m
  • 1:44,92
  • Tim Pelkmans JJD1 60mH
  • 10,16
  • Sheenai Muntslag MJC1 60m
  • 8,18
  • Tibbe Teunissen JJD1 60m
  • 8,76
  • Silke Vonk MJC2 60m
  • 8,32
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jochem Laurens 8,58 9,37


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Jochem Laurens 2:27,15 2:22,83


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jochem Laurens 9,15q 9,07


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Jochem Laurens 8,99 ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Douwe Demoulin 1,50 1,55


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Douwe Demoulin 2,20 2,25


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Pastoor 7,78Q 7,77


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Pastoor 7,71Q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Pastoor 7,82 ---


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Pastoor 2,90 2,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Tibbe Teunissen 8,76Q 9,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Tibbe Teunissen 8,84 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 1:44,92 1:52,56


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 10,16Q 10,56
    Tibbe Teunissen 11,60Q 9,50


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 10,41Q ---
    Tibbe Teunissen 11,75 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 10,62 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 4,64Q 4,60


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Tim Pelkmans 4,61 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sheenai Muntslag 8,18Q 8,15
    Emma Spiekman 8,99 8,96
    Britt Marijnissen --- 8,83


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Sheenai Muntslag 8,22Q ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Sheenai Muntslag 8,27 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sheenai Muntslag 9,70Q 10,23
    Emma Spiekman 10,82 10,80
    Britt Marijnissen --- 10,65


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Sheenai Muntslag 9,94 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Silke Vonk 8,32Q 8,20
    Hanneke Verheesen 8,60q 8,71


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Silke Vonk 8,44 ---
    Hanneke Verheesen 8,69 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Silke Vonk 9,45Q 9,64
    Tessa Smits 9,61Q 9,62
    Fleur van der Linden 9,86Q 9,82
    Jinke Prinsen 10,39 10,35
    Hanneke Verheesen --- 9,93


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Tessa Smits 9,71 ---
    Fleur van der Linden 9,95 ---
    Silke Vonk 11,16 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Tessa Smits 9,50q 10,41
    Jinke Prinsen 8,70 9,00


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Tessa Smits 9,18 ---


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Fleur van der Linden 2,90 2,90
    Lonne Mallens 2,10 2,20


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Fleur van der Linden 4,90q 4,97
    Silke Vonk 4,86q 5,15
    Jinke Prinsen 4,08 4,61


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Silke Vonk 4,89 ---
    Fleur van der Linden 4,86 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 8,83Q 8,96
    Milou van der Lichte 9,34 9,48


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 8,92q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 8,90 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 11,17Q ---
    Mikki Lips 12,06q ---
    Milou van der Lichte 12,17Q 12,62


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 11,00Q ---
    Mikki Lips 12,38 ---
    Milou van der Lichte 12,61 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Nine Fransen 11,16 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mikki Lips 1,30 1,32
    Nine Fransen NM 1,32


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mikki Lips 3,68 3,96


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Daan de Reijdt 8,97Q 9,12


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Daan de Reijdt 9,11 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 3:23,94 3:26,90
    Daan de Reijdt DNS 3:29,48


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 11,62Q 12,14


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 11,23 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daan de Reijdt 1,45 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 4,16q 4,14


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans 4,14 ---